• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k tématu: Přehled užitečných scriptů pro TW

DeletedUser13138

Guest
script na hromadny prodej,nakup nefujguje ,pri hromadnem prodeji jde ale pri nakupu ne.
 

DeletedUser13138

Guest
jak si zprovozním script na zobrazování všech prací nainstaluju ho a pořád nic. ?
 

DeletedUser5767

Guest
Ten samostatný tuším už dlhšiu dobu nefunguje... Ale nainštaluj si TW Pro od Zyphira, táto funkcia je tam zahrnutá od verzie 3.0.0.0 (možno si ju treba zapnúť v možnostiach, link je v invente).
 

DeletedUser11309

Guest
...

Vlastný avatar

Autor: Blood Killer
Popis: Tento script Vám umožní vymeniť avatara v hre za vlastného avatara.
Do ľavého menu je pridané tlačítko "Avatar", kde si môžte avatara kedykoľvek zmeniť. Url obrázka sa uloží do cookies v prehliadači.

Screen:
[SPOIL]
avatarrhh.jpg
[/SPOIL]

Link: http://www.the-west-tools.realservers.info/Scripts/Custom_avatar_sk.user.js

Ahoj,nevíte někdo co mám dělat abych tento script mohl používat ?
Děkuji
:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Nainstaluj si greasemokey a poté nainstaluj script. Měl by fungovat a pokud ne tak je to stará verze, kterou už nerozběhneš...
 

DeletedUser

Guest
Ten poznamkovy blok je super :) Presne neco takoveho mi ve hre chybelo :) Takze velke diky autorovi :)

Jen vzhledem k tomu ze pouzivam i male ikony k inventari, tak na dane pozici je prave ovladaci tlacitko od ikon jiz. Tak mi to posune 'panel na cinosti' niz a vytvori se mi tam mezera :) Ale da se to prezit ;)
 

DeletedUser

Guest
čo ten script na vlastného avatara?Ten link ti nefunguje...:radní:
 

DeletedUser

Guest
dotaz

Mám problém po aktualizaci mi nejdou scripty ohledně vybrání věcí na práce. Nemůžu to ani nějak obnovit vůbec mi nereagují prohlížeče ani Mozilla ani Chrome
 

DeletedUser

Guest
Mám problém po aktualizaci mi nejdou scripty ohledně vybrání věcí na práce. Nemůžu to ani nějak obnovit vůbec mi nereagují prohlížeče ani Mozilla ani Chrome

Toto patří do diskuze... Nicméně ti odpovím. Pokud myslíš script šatník na ukládání setů oblečení tak ten ti nepůjde, je to zdůvodu zavedení šatníku od Inna. Pokud myslíš Tw-Pro či něco podobného tak nejspíše ještě nevyšla verze pro nový update.
 
Nahoru