• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Divoké Kmeny

DeletedUser

Guest
sem na svete 9

Něco pro pobavení - dneska mi z každého útoku chodí tato hláška
---------------------------------------------------------------

Návštěva

Tvoje jednotky navštívili Vesnice barbarů (472|612) K64.

Opili jste se tam až do padnutí a teď vrávoráte silně opilý zase domů.
Šťastný nový rok všem hráčům!
tj to je kvuli tomu srazu Divokých kmenů v Praze
 

DeletedUser132

Guest
Založila som klub Dk všeci čo hrajete pridajte sa!Klub Dk sme tu pre vas a stale budeme.
 

DeletedUser

Guest
také sem hrál tuto excelentní hru na 4 serveru, byl sem i v dobrém klanu,ale jak někdy hra začíná tak někdy i končí :)
 

DeletedUser1148

Guest
hral som sv.4 v =LZ=, ale skutocnu hernu vasen som si uzil az na sv.5 v ESP, kde som spoznal aj vela skvelych ludi.
Ako je napisane v predoslom prispevku "jak někdy hra začíná tak někdy i končí" tak som uz nemal cas na svojich 160 vesnic a prisiel den kedy som potreboval "The END"
 

DeletedUser

Guest
Ja hrám na svete 4 (môj najlepší)
a začal som teraz na 10 a mám tam kmen tak keby niekto chcel tak nech ma tam kontaktuje :).
NICK je ako všade Pepedancer. ;)
 

DeletedUser

Guest
ja sem byl na s3 a mel sem nejak 200k bodu, byl sem v kmenu ve kterym bylo 20 lidi a meli sme asi 4 nebo 5M bodu a dobry spojence, ale pak sem se jaksi dlouho neprihlasil a bylo po uctu...
 

Deleted User - 32331

Guest
hral som sv.4 v =LZ=, ale skutocnu hernu vasen som si uzil az na sv.5 v ESP, kde som spoznal aj vela skvelych ludi.
Ako je napisane v predoslom prispevku "jak někdy hra začíná tak někdy i končí" tak som uz nemal cas na svojich 160 vesnic a prisiel den kedy som potreboval "The END"

tak to se asi zname byli jsme bratři s kmenem L.Z.(byli jsme Nomádi)
 

DeletedUser

Guest
Já zrovna moc DK nehraji..dřív chvíli ale teď už ne..me spíše baví The West:)
 

DeletedUser

Guest
ja hram na svete 7 a mam kmen VDF
a na svete tri kmen L.o.H. Legion of Heaven pridte ked chcete.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem na S5, teprve začínám, mám něco kolem 500bodů. :)
 

Deleted User - 32331

Guest
ja myslim že bys měla spis zacit na nějaky devitce desitce takhle už nikoho nedohonis a akorat te znicej
 

DeletedUser

Guest
ahoj, ja hraju na svetech 8, 3 a 10, na svete 8 mam 42.188 vodu, na svete 3 2.640 bodu a na svete 10 mam 906 bodu, kdo na nejakym z tech svetu hraje, tak se ozvete.

Divoke kmeny je dobra hra, hraju na serveru cz8

ja taky!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru