• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

DeletedUser

Guest
na s5 mi normálně jdou nevím čím by to mohlo být..není to jako u ostatních že musíš mít splněnou sérii vzhůru do nového dobrodružství ?
 

DeletedUser9733

Guest
Lze si vybrat každý den jiný úkol (myslím ty úkoly s recepty učedník, tovaryš, mistr) ?
 

DeletedUser13514

Guest
na recepty jsou úlohy po 48 hodinách, ale jde si pokaždé vybrat, jaký splníš
 

DeletedUser

Guest
V tom množství změn jsem úplně pozapomněl: byl aktivován ten jednodenní vyší příjem?
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem se do výpisů a říkal jsem si, že to není znát:-)
Bude aktivován dodatečně, nebo jde zase o akci týýkající se jen de světů?
 

DeletedUser4876

Guest
To nevim..

Jinak v te jedinečne truhle kde je minimalni cena předmětu 10 000 tak tak budou i svitici ne? vzhledem k tomu že neni moc věci co jsou drahši 10 000
 

DeletedUser12110

Guest
To nevim..

Jinak v te jedinečne truhle kde je minimalni cena předmětu 10 000 tak tak budou i svitici ne? vzhledem k tomu že neni moc věci co jsou drahši 10 000

Mohou a nemusi. Muze v ni byt Billuv Peacemaker stejne tak jako modry pistolovy opasek, ktery lze bezne koupit.
 

DeletedUser12400

Guest
proc kdyz dam inventar tak mam 2 tabulky to je nesmysl. kdyz zavru tu prvni a dam obleceni v pravi tabulce tak to nejde obleknou.


-budou se nekdy menit denni ukoly ? ten ukol duel s npc je pro me nudny ja bych dal vic realnych
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4876

Guest
proc kdyz dam inventar tak mam 2 tabulky to je nesmysl. kdyz zavru tu prvni a dam obleceni v pravi tabulce tak to nejde obleknou.


-budou se nekdy menit denni ukoly ? ten ukol duel s npc je pro me nudny ja bych dal vic realnych

Ten inventař je uplně nesmyslny nechapu proč musi byt napul tak pak mam otevřeno plno oken a když chci nějake jen zavřit a ne všechny tak se uklikam.

Myslim že se nebudou měnit a tak to máš aspon lehke. Pokud by bylo třeba 5 duelo deně tak dělnici nemaji šanci už ted to třeba někdo neda ty 2 a když ho někdo zabije tak je na 2 dny odepsanej.
 

DeletedUser

Guest
Ten inventař je uplně nesmyslny nechapu proč musi byt napul tak pak mam otevřeno plno oken a když chci nějake jen zavřit a ne všechny tak se uklikam.

Myslim že se nebudou měnit a tak to máš aspon lehke. Pokud by bylo třeba 5 duelo deně tak dělnici nemaji šanci už ted to třeba někdo neda ty 2 a když ho někdo zabije tak je na 2 dny odepsanej.

Denní úkoly se budou měnit s vyjímkou duelů. Ty zůstanou. A co se týká duelů - do splněných duelů s hráčem se započítává kupodivu i prohraný duel. takže pokud hráč prohraje dva duely a neomdlí, tak má taky splněno......
 

DeletedUser12110

Guest
Rozdeleny inventar je z jednoho jednoducheho duvodu: To same okno s predmety je pouzito u obchodnika v inventari a u mestskeho trhu, coz ocenili zejmena hraci s vetsim inventarem, protoze lze pri umistovani nabidek na trh v inventari vyhledavat.
 

DeletedUser4876

Guest
Jinak k těm duelum se započita i když někdo vyzve mě a mužu i omdlit a připiše se mi to.
 
Nahoru