• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

DeletedUser

Guest
Tak a tady je odpověď k čemu budou sloužit ty nové recepty na hodnotě 600, a ještě doplním že za ně půjdou získávat dluhopisy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Jaký význam mají prázdná okénka v profilu hráče? Vypadá to, jako okénka na medaile, ale když už nejsou, tak by mě zajímalo, k čemu jsou
prof.jpg
 

DeletedUser10597

Guest
Mám splněný denní cíle, tj. středu mám odfajknutou. kde najdu odměnu, nebo jak to je s tou odměnou?

Když si otevřeš ty úkoly, tak nahoře máš záložky.. :) Úlohy/Dluhopisy..
Tak v Dluhopisech najdeš všechny tvé získané a jak si je získal.

Tak a tady je odpověď k čemu budou sloužit ty nové recepty na hodnotě 600, a ještě doplním že za ně půjdou získávat dluhopisy.

Nějaký nový úkol ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
Kouknu na trh do produktů, kliknu na některý v levém sloupci a co nevidím...Nebyla nalezena žádná nová nabídka... proč jsou tam i produkty, který nikdo nenabízí wtf? A není to proto, že by ty produkty zrovna někdo vykoupil, refresh jsem zkoušel.
 
Vrátí se dražitelnost vánočních cukrlat? Myslel jsem že se to po svátcích vrátí, já bych to rád prodal. Čekal jsem že s updatem to zase bude možné...
 

DeletedUser13667

Guest
Kouknu na trh do produktů, kliknu na některý v levém sloupci a co nevidím...Nebyla nalezena žádná nová nabídka... proč jsou tam i produkty, který nikdo nenabízí wtf? A není to proto, že by ty produkty zrovna někdo vykoupil, refresh jsem zkoušel.
Je to udělané schválně. Starý trh si musel celý aktulizovat (vypnout ho a zapnout ho) aby ti tam naběhl nově přidaný ojedinělý produkt. Teď stačí aktulizovat ten produkt.
Vrátí se dražitelnost vánočních cukrlat? Myslel jsem že se to po svátcích vrátí, já bych to rád prodal. Čekal jsem že s updatem to zase bude možné...

Zatím se to neplánuje. Důvod je jasný, cukrlata jsou jen pro vás. Ne pro to aby si na tom někteří hráči přivydělávali.
 

DeletedUser9530

Guest
Takže teď v tom levém sloupci zůstanou prázdné nabídky všech produktů, které někdo vystavil a zrovna jsou vykoupené? Ale nejsou tam všechny, takže se přidají, až tam někdo poprvé po updatu vystaví onen předmět?
 

DeletedUser

Guest
Buď jsou vyprodané, nebo někdo zadal prodej pro město/alianci které nejsi členem a ty k nim proto nemáš přístup.
 

DeletedUser15818

Guest
Ahoj, koukám, že v shopu lze koupit i to, že ti to smaže všechny atributy a schopnosti na nulu. Jde také nějak změnit charakterovou skupinu?? tředa z duelanta na dobrodruha?? díky za radu.
 

DeletedUser7904

Guest
Píše to pri predmetoch, ktoré ešte nemáš v inventári :klubun:
Duely s NPC sa do "Duely proti hráčům" nepripočítavajú :střelec:
 

DeletedUser

Guest
ano je tam rezerva stačí splnit 5/7 dnu na získání týdenního bonusu
 
Nahoru