• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Předvelikonoční "srazík" hráčů.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Ó, díky Boneheade, že jsi se mě zastal. Na takové hráče a podobné příspěvky vesměs nereaguji. Každý je chytrý jak rádio, ale ruku k dílu nepřiloží. :(
 
Ó, díky Boneheade, že jsi se mě zastal. Na takové hráče a podobné příspěvky vesměs nereaguji. Každý je chytrý jak rádio, ale ruku k dílu nepřiloží. :(

Takový sou všude, ty a další co pořádají takové srazy máte docela odvahu :good:. Krosno, kolik srazů už si pořádal? Já vím o dvou, nebo jich bylo víc?
 

DeletedUser9371

Guest
Takový sou všude, ty a další co pořádají takové srazy máte docela odvahu :good:. Krosno, kolik srazů už si pořádal? Já vím o dvou, nebo jich bylo víc?

Jojo, bohužel máš pravdu. Největší paradox je ten, že ten kdo nejvíc "řve" a přitom nic pro kolektiv neudělá, včetně třeba vedení alince a trávení na hře pro kolektiv 6 i více hodin denně a je jen chytrý jak rádio, kritizuje, pomlouvá, tak na takový "srazík" nedorazí. Ono je to pak těžké "z očiček do očiček". A ne jen "remcat", kritizovat a neopodstatněně (neznalost mapy, stavu situace ve hře) pomlouvat, nahrávat vodu na jiný mlýn ve hře z poza anonymity za monitorem. :(
Jinak jak se ptáš, dodnes bylo v Praze ode mne 11 srazů, ale z toho jen 6 veřejných. Slézáme se i tajně, jen tak, na pivo - colu.
Ono to chce i jinde, hodně hráčů není z Prahy. Já dorazím i jinam. Stačí jen nápad, ochotu. :D
 

Deleted User - 31870

Guest
:D Já ti nevím, Krosno, ale na srazu jsem měla asi krapet jiné priority (seznámit se s hráčema a trošku je blíže poznat), než řešit nějaké rozdělení na světě, kdo, kde a s kým má spory, apod... :)
 

DeletedUser9371

Guest
:D Já ti nevím, Krosno, ale na srazu jsem měla asi krapet jiné priority (seznámit se s hráčema a trošku je blíže poznat), než řešit nějaké rozdělení na světě, kdo, kde a s kým má spory, apod... :)

No on i ten pokec o světech mezi hráči je taky k něčemu dobrý. :):):)
 

DeletedUser12741

Guest
Tak to jsem otevřel pozdě, ach jo .... kolik lidí se nakonec sešlo ???

Hoj lidi, jak se pořád máte ???

No, a ještě jsem nečetl vše, už jsem našel i seznam ... tak snad příště :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Hoj Bibi. Prezenčka je tady v příspěvku, mám pocit že kolem 20.
 

DeletedUser11313

Guest
Tak to jsem otevřel pozdě, ach jo .... kolik lidí se nakonec sešlo ???

Hoj lidi, jak se pořád máte ???

No, a ještě jsem nečetl vše, už jsem našel i seznam ... tak snad příště :-)

Dorazil sem i já,měl sem naládováno a Ty nikde. Tak máš prostě Ačko, černej puntík a ještě smůlu, protože dorazily Torico, Freeze, Helen.Lou atd.-prostě celej ansámbl na kankán, přišel's o hodně :angel:
 

DeletedUser9371

Guest
Hlavně dorazil i "Krysa", dlouho jsem ho neviděl. Odcházel jsem skoro poslední a Malá Krysa ještě zůstal. :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsem otevřel pozdě, ach jo .... kolik lidí se nakonec sešlo ???

Hoj lidi, jak se pořád máte ???

No, a ještě jsem nečetl vše, už jsem našel i seznam ... tak snad příště :-)

Nazdar BIBI, koukej se loggnout buď na sedmičku nebo Arizonu :D

Jinak srazu se v budoucnu zúčastním, nejspíš mě čekaj nějaký pracovní cesty do Prahy, tak se tam taky konečně vyznám a nebudu se bát :D
 

DeletedUser12741

Guest
No ... s tím lognutím to bude těžké ... prostě pauza, možná konec, nevím sám :-(
 

DeletedUser

Guest
No on i ten pokec o světech mezi hráči je taky k něčemu dobrý. :):):)
leda pro tebe vubec neznáš ten svět
ale slibuji ti Krosničko že když bude další ja tam budu a hrozně rád se s tebou velice sblížím ono mít rezavý či polamaný kolečka není jen sranda moc se těším a doufám že tam budeš a jako chlap :střelec:
 

DeletedUser10955

Guest
ale celkem by mne zajimalo koho tam zase priste potkam, poprve kamarada z byvale prace, ted kamarada z chalupy :D:D:D

no kdybych nemel nejake povinnosti tak bych tam urcite taky vydrzel dele ;)

ale ostatnim to vynahradim na "soukromem srazu" za 14 dni (pozvani vedi)
vzhledem k tomu, ze patecni akce bude cca 12 minut pesky od meho bytu tak slibuju, ze vydrzim klidne az do zaviracky (obcas uz jsme tam byl do 5 do rana i dele)

Marvin: zas az tak bych to nehrotil, nestoji ti to za to.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru