• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Zde můžete poklidně diskutovat o posezení a posílat nám své podněty na vylepšení.


Edit: Jinak než se budete vyptávat, tak Wich přislíbila účast na pozdější termín, ale už teď se můžete těšit..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Evidetně se najdou pořád tací, kteří nejsou schopni komunikovat bez urážek.. Čímž si ale dost naletěl, protože za podobný chování může podle pravidel fóra dostat ban až do hry.
 

DeletedUser11033

Guest
Napad je to dobrý, jen by mě zajímalo, jestli bude Maraphav (případně další) odpovídat uplně na vše, nebo si sam vybere na co z otazek odpovi a na co ne?
A pokud se bude otazka tykat konkrétního případu něakého starého řešení problému mezi hráčem a supp, bude se to také řešit touto veřejnou debatou?

Děkuji
 

Deleted User - 31870

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24542
A dále členové týmu musí respektovat vlastní interní pravidla, která jim zakazují odkrývat roušku týkající se některých aspektů jejich práce, děkujeme za pochopení.

Na některé otázky nemohou členové týmu odpovědět, ale je možné se ptát v obecné rovině, konkrétní prohřešky a tresty se výhradně řeší pouze s osobou, které se to týká, přes ticket systém (příp. u moderátorů PM na fóru).
 

Deleted User - 31870

Guest
Marapávek neplánuje ochořet, takže neočekávám 1,5 hodiny samomluvy, kdybych byla vybraná :D Ale je fakt, že ačkoliv jsem se přihlásila, neznamená to, že si mne v anketě vyberete..
 

Deleted User - 31870

Guest
:D snad ne...

Výběr otázek je v režii Tazatele - ale musí počítat, že když se bude ptát na něco, nač nemůže odpovědět, že se toho moc nedozví..
 

DeletedUser11033

Guest
takže to zkonci tim, ze se neodpovi nanic :-) Protoze vetsina problemu co chteji hraci slyset je prave rozdavani banu... na co jineho se maji hraci ptat? Vždyt prave trestani hracu je jedine co se jich od supp nejak dotyka (teda alespon pokud mluvim za sebe)
 

DeletedUser

Guest
inak neviem či bol dobrý výber na rozhovor - 99% otázok bude na support, ne ktoré nebude môcť naozaj reálne odpovedať...

Řeknu to takto, na DK už dlouho běží něco obdobného a absolvovalo to několik cheathunterů, včetně mě a dokonce i sama administrátorka. A hráči se dokázali ptát na otázky, které lze odpovědět. Tedy nikdo do toho nepletl tickety a dotazy týkající se interních záležitostí. Takže záleží na hráčích, jak se toho uchopí.

A rozhodně nemám a nebudu mít důvod utíkat. Jsou daná určitá pravidla, teď mám na mysli herní, která jsou hráči povinni dodržovat. Mou prací je na to dohlížet. Pochopitelně pro Ty, kterým jsem šlápl na paleček a potrestal je, jsem ten největší ...... (dosaďte si co chcete). Ti co hrají dle pravidel se mnou nikdy problém neměli.

A ať se to někomu líbí nebo ne, nepotřebuji oblibu u hráčů, kteří neumějí hrát fér. U nich budu vždy trnem v oku, vím to a jsem s tím smířen. A rozhodně nemám radost z toho, že někoho musím potrestat, ale pokud porušuje pravidla, je to mou povinností. Jinak řečeno, dodržujte pravidla a nebude mít se mnou nic do činění.

takže to zkonci tim, ze se neodpovi nanic :-) Protoze vetsina problemu co chteji hraci slyset je prave rozdavani banu... na co jineho se maji hraci ptat? Vždyt prave trestani hracu je jedine co se jich od supp nejak dotyka (teda alespon pokud mluvim za sebe)

Opravdu? Jak bych se na to díval já jako hráč? V době, kdy jsem nebyl členem týmu mě docela zajímalo, kdo jsou Ti na tom supportu? Co je to za lidi? Stejně jako teď mě zajímá u spousty hráčů, kdo jsou. Na různých světech jsem potkal spoustu velmi příjemných lidí a pokud je nemůžu poznat osobně, rád bych se o nich dozvěděl víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11033

Guest
Nechme se překvapit, jak to dopadne - kazdopadne se tesim
 

DeletedUser

Guest
Dobrý nápad, ale bylo nutné kvůli tomu založit celý nový oddíl sekcí? Stačilo by to dát do oddílu "Soutěže a akce".
 

Deleted User - 31870

Guest
Ten oddíl si můžeš snadno skrýt - někoho zajímají soutěže a tohle ne, skrytím celého bloku by si tedy nepomohl..
 

DeletedUser13667

Guest
takže to zkonci tim, ze se neodpovi nanic :-) Protoze vetsina problemu co chteji hraci slyset je prave rozdavani banu... na co jineho se maji hraci ptat? Vždyt prave trestani hracu je jedine co se jich od supp nejak dotyka (teda alespon pokud mluvim za sebe)

Hlavně tu bude tazatel, který bude pokládat své otázky + plnit povinnost využít některé vaše otázky. Doufáme, že tazatel bude hájit zájem všech a bude tedy pokládat ty otázky, které bude chtít slyšet většina. I kdyby mohl Marapav řešit interní věci, tak by se tu debatovalo hodinu a půl maximálně o 3-4 protestech (a to by byla škoda).
 

DeletedUser

Guest
Pěkný nápad, jak zaktivnit fórum. V poslední době je i díky práci moderátorů hodně aktivní, řekl bych, dokonce aktivnější než net fórum.
Jak se říká, dobrého po málu, nehcete ty jednotlivé posezení radši dávkovat v dvou týdením cyklu, ať se to rychle nepřejí a nedojdou dobří lidé? :-)
 

DeletedUser14552

Guest
Řeknu to takto, na DK už dlouho běží něco obdobného a absolvovalo to několik cheathunterů, včetně mě a dokonce i sama administrátorka. A hráči se dokázali ptát na otázky, které lze odpovědět. Tedy nikdo do toho nepletl tickety a dotazy týkající se interních záležitostí. Takže záleží na hráčích, jak se toho uchopí.

ostatní dostali ban a jejich příspy se smazaly
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
..

Nejdříve Vás všechny zdravím... :D
Tak já nemohu nic jiného než souhlasit s Darling a tudíž navrhuji také Abedyho (zakladatele TW-DB), kterého sic neznám ale TW-DB je mi pomocníkem již delší čas a velice se mi líbí tyto stránky a osobně je beru již jako součást hry. Neboť bez pomoci TW-DB bych byl co se úkolů týče naprosto ztracen :D
 

DeletedUser11313

Guest
..

Myslím,že abedy je víc než dobrej nápad. Kde je okaz na hlasování ?
 
Nahoru