• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.36

DeletedUser

Guest
"Opraveny bonusy sady sběratele"
Má někdo tušení, co to znamená?
 

DeletedUser

Guest
Tohle Vyhledávání na městském tržišti již nebere v potaz filtry souprav někdy fungovalo?
 

DeletedUser

Guest
Čert ví, jestli se jim nepřičítalo něco, co bylo v bonusu napsané. Něco jako dřív zlatka nepřidávala osobní +3 bonus do pevnosti
 

DeletedUser

Guest
Ke splnění nepotřebuju být ve městě duchů, a jsem 120 lvl dle podpisu. Prostě po updatu nastala tato změna.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tohle Vyhledávání na městském tržišti již nebere v potaz filtry souprav někdy fungovalo?
Nemáme bližší informace o tom, co tam přesně změnili..
Má druhá otázka k updatu, doufám, že mi na ni někdo z teamu odpoví, ne jak u té prvé.

Přijaté opakovatelné úkoly z města duchů mi lze pouze zrušit a nikoliv splnit. Chyba nebo záměr?

http://imageshack.us/photo/my-images/259/questsz.jpg/
Úkoly by mělo jít plnit pouze na místě (aspoň některé) a nově byly přidány další podmínky ve formě omezení levelem - např. byl úkol od 60. levelu a nyní je v rozhraní 60 - 100. Nevím, zda jsou změny již na TW-DB, ale případně mi pošli bokem názvy úkolů a kouknu se ti, než to bude aktualizované i na Wiki.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty úkoly jsou na tom obrázku v odkazu, Darling:)

Ale je fakt, že to asi bude omezením levlu, protože v městě duchů se mi už nezobrazují veškeré opak úkoly co ještě dopoledne.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak pokud ti stačí jen to, co je tam vidět:

Nová země - Dosažená úroveň 10-40
Potřebujeme zbraně - Dosažená úroveň 40-70
Černé zlato - Dosažená úroveň 50-80
Těžký úkol - Dosažená úroveň 20-50
Nový větrný mlýn - Dosažená úroveň 30-60
 

DeletedUser

Guest
Tak pokud ti stačí jen to, co je tam vidět:

Nová země - Dosažená úroveň 10-40
Potřebujeme zbraně - Dosažená úroveň 40-70
Černé zlato - Dosažená úroveň 50-80
Těžký úkol - Dosažená úroveň 20-50
Nový větrný mlýn - Dosažená úroveň 30-60

Já tam nic nevidím, protože v nabídce ty úkoly ani nevidím. Ale dík.
 

DeletedUser5921

Guest
Co ten trener v sektoru C5, je funkcni? (kdyz k nemu dojdu zadny dialog...)
v changelogu o tom neni ani zminka...
dalsi deaktivovana vychtavka? takze jedine ceho sme se vizualne dockali je udesny dialog schopnosti?
---
vedet to tak si tu cervenou kapsli nevemu
 
Nahoru