• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelant

DeletedUser9733

Guest
Záleží na tom, zda chceš být střelec, nebo chlaďák, takže buď střelbu, nebo úder, dále je dobré mít nějaké vystupování, uhýbání a přesnost (hodí se, když útočíš), nebo je zde možnost být duelant odporák a mít vyšší reflexy a houževnatost - to zmírňuje zranění a osobně volím tuto možnost a hraje se mi tak dobře :) Funguje mi to jak v útoku, tak v obraně. Každému vyhovuje něco jiného a je to tedy třeba vyzkoušet a kdyžtak u šamana přeházet schopnosti tak, jak ti to bude vyhovovat :)
 

DeletedUser

Guest
otázka

stačí vystupovanie 60 ked mam uhybanie 100 presnost 50 a silu uderu 326?:lovec:
 

DeletedUser3617

Guest
To se zeptej němců jesti s tím něco vyhraješ, ale podle mě to ani oni neví. Všechno okolo duelu má v rukách náhodné číslo které ti počítač vygeneruje.
 

DeletedUser

Guest
Takhle je to skvělý: 250 uhýbání, 60 vystupování, zbytek přesnost - Atrbut do zručnosti.
Střelňák.
 
já zkoušim 50 charizma, 100 zručnost, 200 úhyb a zbytek přeska (a trochu střelba) uvidíme co to udělá.... (vše základy +- přesné údaje sem dávat nebudu :) nepřátelé by to mohli vědět a pak by věděli proč prohrávají :D)
 
Když sem taky něco přidám tak: při útočení je nejlepší mít atributy ve zručnosti a maximálně pár bodíků v charismatu (výstupko a pak i taktika se dá dobře dohnat věcmi) jinam to nemá smysl. Ve výstupku stačí mít okolo 50-60 schopností (i s bonusem) taktiku podobně pak úhyb okolo 250 a přesnost okolo 200 a pak nějaké to HP abyste měli aspoň 2k. Všechno tohle je stavěno na duelanta střelce a funguje to dost dobře. Později s lvly dávat schopnosti do uhýbání a přesnosti 2:1 (popř. do HP) a atributy do zručnosti.:střelec:
Ještě dodat že když máte charakter voják do taktiky toho tolik dávat nemusíte kvůli bonusům.
 

DeletedUser

Guest
Dávať body do HP u duelanta??? Nezmyse! Nie je to predsa tank. Inak 50 vystupovanie nemá žiadny význam...Mám to odskúšané.
 
Takže když do HP nedáš nic tak budeš mít kolik 1200 HP?? a k čemu ti to bude? a když narazíš na silnějšího soupeře nebo jich na tebe půjde víc tak hned spíš...
 

DeletedUser

Guest
Je vypocitane ze je lepsie sa viac krat uhnut s nizsim zdravim ako sa nechat zasiahnut s vacsim. Tie body co das do zdravia ti bude velmi chybat pri uhybe a budu rozhodovat ci ta super trafi alebo nie. A na leveli 120 budes mat viac ako 1200 HP. Plus existuju veci na zdravie v obrane. Je to len moja rada, zariad sa ako chces ale neradim tuto strategiu inym hracom.
 

DeletedUser

Guest
Když sem taky něco přidám tak: při útočení je nejlepší mít atributy ve zručnosti a maximálně pár bodíků v charismatu (výstupko a pak i taktika se dá dobře dohnat věcmi) jinam to nemá smysl. Ve výstupku stačí mít okolo 50-60 schopností (i s bonusem) taktiku podobně pak úhyb okolo 250 a přesnost okolo 200 a pak nějaké to HP abyste měli aspoň 2k. Všechno tohle je stavěno na duelanta střelce a funguje to dost dobře. Později s lvly dávat schopnosti do uhýbání a přesnosti 2:1 (popř. do HP) a atributy do zručnosti.:střelec:
Ještě dodat že když máte charakter voják do taktiky toho tolik dávat nemusíte kvůli bonusům.

Dobrý skill mohu potvrdit
 

DeletedUser9990

Guest
Já zase mohu potvrdit,že Senor Zorro má opět pravdu,stejně jako v jiném tématu s tou úrovní/duelovou úrovní a jejím (nesmyslně nastaveném) vlivu v duelu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já hraju za oba , chlaďák i střílet a musím říct že na tom střílet fakt dominuju. mám 32lvl střílet na 100 , přesnost 44 , uhýbání 39 , reflexy 33 , houževnatost 27 , taktika 17 , vystupování 1 :P a je to mlátička mám 95 duelů a z toho jen 3 prohry a v duelu když protivník je trochu víc dřevěněj tak ho oškubu tak o 799 což si myslím že na lvl 32 je pěkné.
vybavení mám : zelená stuha , drahá čepice , černá vesta , Granmotova pistole , kvalitní hnědý pásek (šetřím na lepší) , hnědé kraťase , šedé holínky , raketa/krumpáč

a za chlaďáka to ženu obdobně akorát že místo do střílet dávám do síly úderu a mám mexickou sadu a taky to není žádný propadák.
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli to víš, ale to jak jsi dobrý se nejeví podle toho, kolik proher máš, ale podle toho, kolik expů máš za duel v průměru

a myslím že bych tě za střelce více méně vpohodě rozdrtil... kor pokud ty hodnoty co píšeš máš i s vybavením což podle těch čísel docela odpovídá :-)

až budeš mít problém u NPC duelantů (myšleno úkolových) abys prohrál, i když budeš stát na míste (tzn. neuhýbat) v ruce budeš bezezbraně tak se to už dá považovat, jako docela dobrý duelant :-)

a hlavně pokud budeš za udel dostávat vpohodě okolo 200exp (no na tvé úrovni tak 100) tak to bude dobré no :-)

ale to uvidíš až na vyšších lvl... že pak ty duelanty nedáváš :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
DělniceDračice: to hodně záleží na tom, kam strkáš schopnosti... obecně je považováno za velmi dobré vybavení mít tu nejlepší zbraň co na dané úrovni můžeš mít

pak je docela dobrý ten hrot, černý kabát, hnědý steatson nebo duelantův klobouk jo a drahý plsněný klobouk, pak asi černá stuha nebo hrot šípu, hnědé šněrovací boty nebo snadály či hnědé holýnky, hnědé kraťasy a drahý opasek s přezkou orla či šedý opasek s přezkou koně

tyto věci si myslím že jsou opravdu dobré... zvláště na střelce a uhýbače :-) a myslím že jsou i považovány za dobré
 

DeletedUser9990

Guest
musím říct že na tom střílet fakt dominuju. mám 32lvl střílet na 100 , přesnost 44 , uhýbání 39 , reflexy 33 , houževnatost 27 , taktika 17 , vystupování 1 :P a je to mlátička mám 95 duelů a z toho jen 3 prohry


Jakou máš duelovou úroveň?Je evidentní,že jsi ještě na moc dobrých duelantů nenarazil,protože pokud budeš pokračovat tímto způsobem (rozvržení schopností),sám časem poznáš,že to není optimální a budeš "přehazovat". :-)
 
Nahoru