• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Já jsem byl, ale až po 20:00 hodin. Bylo ticho, tak jsem se neozýval, abych nedostal zase vynadáno za "přehršlou" aktivitu. :D
 

DeletedUser16308

Guest
Já tu byl také a nic se nedělo, byl jsem tu jako host poprvé a kromě infa, že tu mám být v 19:00 jsem nic dalšího nevěděl, alespoň vím, že chyba není na mé a krosnovo straně :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Problém je v tom, že se na tazatele hlásí hráči, kteří pak nedorazí. Pokud ví předem, že nemají oba dva (ani náhradník) čas, mohli by to říci předem. Nehledě na to, že se ani neozvali, jestli by mohli provést rozhovor v náhradním termínu - práva tam máte nacvaknutá všichni, takže není problém, abyste kdykoliv s rozhovorem začali.

Byla bych ráda, aby se na tazatele hlásili pouze tací, kteří o to mají skutečný zájem..
 

DeletedUser

Guest
Ptal jsem se Novceka, ten řekl že se nic nedá dělat když tu není host.

- příště se prosím přihlašte na účet na fóru, děkuji
 

DeletedUser16308

Guest
Jak není host, já tu byl a nic se nědělo, tak mi neříkejte, že se nedalo nic dělat
 

DeletedUser14443

Guest
promiň ale nebyl si tu vidět, já jsem se sem celou dobu koukala
 

DeletedUser16308

Guest
někde je chyba, ale už je to celekm fuk :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
..

Koukám, že jsem doběhl na poslední chvíli, děti sem prodal bývalé tchyni na prázdniny a pokec nikde. Tak snad večer a nebo v náhradním termínu "Westmeni". :):)
 

DeletedUser

Guest
Hosti, kteří měli ke hře co říct už své řekli a běžné problémy tuctového hráče nikoho nezajímají. Taky proč ?
 

DeletedUser

Guest
Ani jeden host tu nebyl. Na posezení se hlásí už jen nezodpovědní.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že kromě hráčky Janca20, se ostatní nějak nemají k těm rozhovorům - pokud si tazatelé seženou náhradou někoho jiného na hosta a domluví se se mnou, abych jim dala práva do sekce pro rozhovor, uvítáme to - alespoň si přečteme nějaké další zajímavé rozhovory.

To platí i pro hosty - pokud si seženete jiného tazatele, který s vámi rozhovor provede, není problém.
 

DeletedUser9371

Guest
Hoj Všem,
mám takový nápad pro pokec Posezení u dýmky míru na září. Teď, přes prázdniny je dýmka míru vyhaslá, došel tabák. lol
Přes prázdniny či dovolené proběhnou dvě akce. Sraz hráčů ve westernovém městečku Boskovice na Moravě (už proběhl) http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=25063 a na konci prázdnin sraz hráčů na Máchově jezeře v severních Čechách http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24937, pořadatel hráčka Lady E.
Bylo by to dobré téma pro hosty i tazatele. Pokecat o zážitcích právě s hráči, kteří se účastnili na těchto akcích.
Udělat anketu, tam vypsat hráče, kteří na akci byli a ostatní hráči si vyberou hlasováním hosta - účastníka.
No a tazatelé ? Zvědavci, jak to probíhalo ? Ti se určitě ozvou a zapojí se do zajímavého pokecu.
Stejně tak jako třeba posezení s hostem (moderátorem, řadovým hráčem), který měl nejzajímavější dovolenou, nejvzdálenější od bydliště, nejlepší či nejhorší zážitky z dovolené a podobně.

Mě se do tvorby ankety moc nechce, jeden psací stroj už mám a druhý by už Krosna v krosně neunesl. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak kdy se rozjede další kolo zpovědí? Krosna to má akorát za dveřmi, je žhavý adept. A já se ho chtěl zeptat, jestli je pravda, jak někteří říkají, že se v mládí osobně znal s Járou Cimrmanem
 
Nahoru