• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky k soutěži

Moc pěkná soutež o to, kterej duelant s nulovou duelovkou stihne za měsíc nasekat více duelů (btw. kterej z nich si to navrhl ?).

Reálně jde o soutěž pro 5-10 lidí, která jen oprudí stovky neduelových hráčů, celkově celá soutěž bude mít spíše jen negativní dopad na hru ...
 

DeletedUser

Guest
Počet duelů denně není omezen.

Je to soutěž a je na každém hráči, jakou zvolí strategii, aby se pokusil dosáhnout vítězství. Team se svých soutěží neúčastní.
 

DeletedUser9990

Guest
Aktivně už nedueluji,těch pár sebevrahů kteří by na mě snad zaútočili jedině rád přivítám,ale musím říci,že je to naprosto nesmyslně nastaveno.
Stačí nulová duelová motivace a útočit na neduelanty,toto není duelová soutěž o nejlepšího duelanta. :hi:
 

DeletedUser

Guest
Soutěž o nejlepšího duelanta, takovou jakou by si každý duelant nejspíš přál, bohužel nelze. Stojí tomu v cestě víc faktorů - level hráče, duelová úroveň hráče, samotný charakter atd. Soutěže na fóru jsou dělány pro hráče jako zpestření hry.

Soutěž je zápolení dvou nebo více stran o něco, co je cenné pro všechny soutěžící a čeho není dost pro všechny.

Pravidla jsou určena a pokud někdo bude duelovat s nulovou motivací na neduelanty je to jen jeho taktika, jak dosáhnout odměny.
 

DeletedUser

Guest
Počítání skóre budete dělat vy, nebo si to musíme počítat sami?
Díky
 

DeletedUser

Guest
Hráč vkládá reporty do příslušného tématu, team kontroluje a počítá.
 
Osobnost má pravdu, nejlepší duelant se přeci nepozná tak, že zdueluje desítky stavbařů denně... Podle mě by to mělo být následovný ( x znamená kdo koho může duelovat, jaké reporty by se měly počítat do soutěžě.)
= Duelanti x Duelanty
Vojáci, Dobrodruzi x Vojáky, Dobrodruhy
Dělníci x Dělníky

Avšak toto pouze můj názor. :)
 
Naposledy upraveno:
Osobnost má pravdu, nejlepší duelant se přeci nepozná tak, že zdueluje desítky stavbařů denně... Podle mě by to mělo být následovný ( x znamená kdo koho může duelovat, jaké reporty by se měly počítat do soutěžě.)
= Duelanti x Duelanty
Vojáci, Dobrodruzi x Vojáky, Dobrodruhy
Dělníci x Dělníky

Avšak toto pouze můj názor. :)

Tohle je ale ještě větší blbost. Na charakteru vůbec nezáleží, jde o rozložení schopností a v neposlední řadě o použitý vybavení. A ani jedno není možné jakkoliv zkontrolovat nebo snad dokonce určit, kdo by koho vůbec mohl duelovat.

Soutěž je možné vyhrát díky nasazení a zápalu. A to je právě to stejné jako ve všech sportech, na které se spousta lidí dívá v televizi. Jméno nikomu zápas nabo závod nevyhraje, musí se taky sám snažit. Tady je to tak, že dokonalé rozložení schopností a milionová výbava nikomu celou soutěž nevyhraje, ale musí pro to taky něco obětovat a máknout. (ano, lidi s vysokou duelovkou jsou omezeni, ale to je holt daň za to, že jsou tak perfektní duelanti).
 
Když jsem honil duely do úspěchů, tak nebyl problém dát 20-25 duelů denně prakticky bez expů - v té době bych asi do toho i šel a pár takových lidí je na každém světě pořád. Podle mě je velké škoda, že tam není něco jako: vyhraný duel za méně jak 100 exp -10b, trochu by rozšířilo rozsah potenciálních výherců.
 

DeletedUser9990

Guest
HIV-

Když už tuto klikačku srovnáváš s reálným sportem,tak zajisté víš,že každý sport má svá pravidla,podle kterých se určuje vítěz,ten nejlepší.

Těžko mohu jako bývalý thaiboxer na kurtu nejdříve zmlátit tenistu a následně se prohlásit vítězem,neb by on nebyl schopen ani zvednout raketu.

U duelů v této hře se posuzuje úspěšnost duelanta podle množství zkušeností v tom kterém duelu a následně podle součtu zkušeností celkem (žebříček).

Při pořádání podobné akce je tedy nutno hráče rozdělit do "váhových kategorií" (když použiji tvou sportovní terminologii) v tomto případě podle lvl/úrovně a bojovat v té které kategorii o např. největší počet získaných zkušenosti,je možné to upravit různě.Pár zajímavě nastavených turnajů na konkurenčním fóru již párkrát bylo,stačí se inspirovat.

V případě,že je pokus jednou za delší čas nějak hru oživit a vyhlásit např. duelový turnaj (což je jen dobře),tak je potřeba to "neodfláknout" a trochu si s tím pohrát.
Takto je to nastaveno velmi nešťastně.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nevím, ale hru na váhové kategorie bych nečlenil. Těžko by se na divokém západě domlouval indián s kovbojem, jestli má vlasy blond, váhu bantam, jestli má tolik vlasů pro skalpování jako Krosna (tam mají blechy klouzačku i v létě) a jestli ho může vůbec duelovat.
Duel je duel, vyhrává připravenější, zdatnější, více platící, lépe nastavený hráč a hotovo. Osobně beru duely všechno co je okolo do deseti minut a není to členem města, nebo hráčem aliance. Splněné denní úkoly jsou prostě denní úkoly a každý dluháč se hodí na karty a losování, či tomboly. Spojence beru taky, dobrovolně a rád. Nějaké pakty a smlouvy jsou v této hře k ničemu. Jen to vede ke svárům mezi hráči, vždy se najde lama, která bude provokovat. Osobně mastím i dělníky. Má krumpáč ? Má. Je to chladná zbraň ? Je. Zvolil si možnost hrát jako dělník ? Zvolil. Osobně znám spousty dělníků, na které nemám v plné palbě a v nastavení na duely ani náhodou. Je to prostě jen a jen o hře a taktice ve hře.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Z reportu duelu se počítá:

  • Vyhraný duel: 4 body
  • Prohraný duel: 1 bod
  • Napadený v KO: 3 body
  • Útočník v KO: -3 body
  • Vyhnutí se zásahu: 1 bod
  • Vyhnutí se všem zásahům: 3 body
  • Zásah: 2 body
  • Všechny zásahy: 3 body
  • 300 celkového poškození: 1 bod
 
HIV-
Tohle je ale ještě větší blbost. Na charakteru vůbec nezáleží, jde o rozložení schopností a v neposlední řadě o použitý vybavení. A ani jedno není možné jakkoliv zkontrolovat nebo snad dokonce určit, kdo by koho vůbec mohl duelovat.


Soutěž je možné vyhrát díky nasazení a zápalu. A to je právě to stejné jako ve všech sportech, na které se spousta lidí dívá v televizi. Jméno nikomu zápas nabo závod nevyhraje, musí se taky sám snažit. Tady je to tak, že dokonalé rozložení schopností a milionová výbava nikomu celou soutěž nevyhraje, ale musí pro to taky něco obětovat a máknout. (ano, lidi s vysokou duelovkou jsou omezeni, ale to je holt daň za to, že jsou tak perfektní duelanti).

Tím příspěvkem, na který jsi mi odpověděl jsem chtěl jen říct že NEJLEPŠÍ DUELANT se nepozná tak že zdueluje desítky dělníků denně. Ale pokud ti dělá dobře duelovat dělníky jenž mají všechno ve stavět tak prosím.

HIV-

Když už tuto klikačku srovnáváš s reálným sportem,tak zajisté víš,že každý sport má svá pravidla,podle kterých se určuje vítěz,ten nejlepší.

Těžko mohu jako bývalý thaiboxer na kurtu nejdříve zmlátit tenistu a následně se prohlásit vítězem,neb by on nebyl schopen ani zvednout raketu.

U duelů v této hře se posuzuje úspěšnost duelanta podle množství zkušeností v tom kterém duelu a následně podle součtu zkušeností celkem (žebříček).

Při pořádání podobné akce je tedy nutno hráče rozdělit do "váhových kategorií" (když použiji tvou sportovní terminologii) v tomto případě podle lvl/úrovně a bojovat v té které kategorii o např. největší počet získaných zkušenosti,je možné to upravit různě.Pár zajímavě nastavených turnajů na konkurenčním fóru již párkrát bylo,stačí se inspirovat.

V případě,že je pokus jednou za delší čas nějak hru oživit a vyhlásit např. duelový turnaj (což je jen dobře),tak je potřeba to "neodfláknout" a trochu si s tím pohrát.
Takto je to nastaveno velmi nešťastně.

Souhlasím ! :)
 

DeletedUser

Guest
:D
A je nějaká cena i když jsem napadený? :zásek:

Z reportu duelu (ať sám útočíš nebo jsi napaden) se počítá:

  • Vyhraný duel: 4 body
  • Prohraný duel: 1 bod
  • Napadený v KO: 3 body
  • Útočník v KO: -3 body
  • Vyhnutí se zásahu: 1 bod
  • Vyhnutí se všem zásahům: 3 body
  • Zásah: 2 body
  • Všechny zásahy: 3 body
  • 300 celkového poškození: 1 bod
 
Nahoru