• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osamělá prérie - příběh

DeletedUser9371

Guest
Gringo ? Na prkna a hřebíky se vykašli. To není práce, pojď kopat ty díry. To je práce pro chlapy. Práce šlechtí, ale *....* tělo. Miki nám skákne pro sváču, až nebude rozjímat s duchy. :D
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo ? Na prkna a hřebíky se vykašli. To není práce, pojď kopat ty díry. To je práce pro chlapy. Práce šlechtí, ale *....* tělo. Miki nám skákne pro sváču, až nebude rozjímat s duchy. :D

No řekl jsem indiánskému náčelníkovi, aby si udělal střílnu ve výhledu v jeskyni a mířil přesně tam, kde chci zatarasit cestu. A za tvými děrami by mohla být nastražena poslední past... provázek natáhnutý k detonátoru, který aktivuje dynamit. Takže bych chtěl uchovat koně pro indiány naživu. :D
 

DeletedUser2814

Guest
Jdu se připojit ke Krosnovi, čím víc nás bude, tím více toho stihneme.
 

DeletedUser7239

Guest
No řekl jsem indiánskému náčelníkovi, aby si udělal střílnu ve výhledu v jeskyni a mířil přesně tam, kde chci zatarasit cestu.

Jinak mám taky určité vize. Ve svých vizích vidím divné zelenošedé postavy s velkýma očima. V jedné vizi jsem viděl kruh ve kterém se střídají žlutočerné trojúhelníky a nápis "Zamořené územi - životu nebezpečno". Chtěl bych něco takového připevnit na zátarasy se znakem šerifa. To aby bandité neřekli, že nebyli varováni. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Jinak mám taky určité vize. Ve svých vizích vidím divné zelenošedé postavy s velkýma očima. V jedné vizi jsem viděl kruh ve kterém se střídají žlutočerné trojúhelníky a nápis ...

Na vize Ti musí kolovat indiánská krev v žilách, jako Miki. Nemáš ty vize z něčeho jiného ? lol
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ty bledé tváře jsou divné. Předhánějí se, kdo z nich vymyslí lepší past. Mno a já vím, že se k nám od západu blíží pomsta Manituova. Určitě to bude stejné, jako mi vyprávěl děd. Přižene se velká voda, blesky budou prorážet ztemnělou krajinou po dva dny a dvě noci, zvířata budou prchat vysoko do hor. Manitů ještě nevyřkl svá poslední slova. No nic, jdu si omrknout stezku za jeskyní. Je tak dobře skryta, že si ji nevšiml ani indiánský zvěd z tábora. Možná, že najdu nějaký dobře skrytý úkryt. Nebo slušnou zásobárnu jídla na horší časy. Ty fazole, kterými se pořád cpe Gringo, nám mohou způsobit komplikace.
 

DeletedUser7239

Guest
Na vize Ti musí kolovat indiánská krev v žilách, jako Miki. Nemáš ty vize z něčeho jiného ? lol

Jo možná je to z té whisky co piju... je nějaká divná. :( Radši mám domácí slivovičku. :) Anebo opravdu existuje něco mezi nebem a zemí. Indiáni tomu říkají Manitou. lol Jinak možná, že pro lepší pochopení pro neznalé bandity mých vizí by stačila lebka se zkříženými kostmi. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jebedeah s Krosnou kopali příkopy, zanedlouho se však zkazilo počasí a začalo pršet a bouřit, navíc byla po celém okolí hustá mlha. Váleli jste se všude možné v blátě. Gringo zatím chystal další překážky pro bandity a Mikosansobi prozkoumávala nově objevenou stezku. Nenacházelo se na ní však nic zajímavého. Několik Indiánů dodělalo v kovárně zbraně, odlili kulky a naplnili je střelným prachem. Všechny zbraně poté rozdali mezi členy svého kmenu. Mikosansobi při návratu měla vizi, že bandité již teď sjíždí k jejich táboru.
 

DeletedUser7239

Guest
Zalezl jsem do křoví k detonátoru a čekal jsem. Po chvíli jsem spatřil dvě zablácené postavy, které se evidentně dostali přes pasti. Už už jsem chtěl zmáčknout detonátor, když jsem si všiml, že nesou lopaty místo zbraní. Vždyť to je přece Krosna s Jebedeahem. Dokonalé maskování... jen mě na to mohli upozornit spíš. lol
 

DeletedUser9371

Guest
Mozoly od "krumplexu" a lopaty, mokrý, zmrzlý, celý od bahna. Tak se du natáhnout do kovárny, usušit hadry nad kovářskou výhní, doutníčka a "šlofíka". Kořalka na zahřátí došla. Tak dám čaj z listů malin, nebo co jsem to nasbíral. Vzbuďte mě, až bude třeba. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nic jsem nenašla, to zas bude den. Fazolový. Ach jo...osvítilo mě. Někdo se blíží k našemu táboru. Zakrákám smluvené znamení krkavce a za chvíli slyším ozvěnu z údolí. Vím, že nás indiáni včas upozorní na blížící se nebezpečí. Cestou do kovárny spatřím super zamaskovaného Krosnu s Jebedeahem, to maskování se mi moc líbí, ještě bych přidala nějaké listí a ptačí peří, ale na můj vkus asi běloušci nejsou zvědaví. Vidím, že maskáči jdou mým směrem, supééér, budu mít parťáky na dýmčičku.
 

DeletedUser9371

Guest
Nic jsem nenašla, to zas bude den. Fazolový...
Cestou do kovárny spatřím super zamaskovaného Krosnu s Jebedeahem, to maskování se mi moc líbí, ještě bych přidala nějaké listí a ptačí peří, ale na můj vkus asi běloušci nejsou zvědaví. Vidím, že maskáči jdou mým směrem, supééér, budu mít parťáky na dýmčičku.

Pojď k nám, zalehni, bez vedlejších úmyslů a dáme "voraz, šlofíka". Ráno dáme společně dýmku. Ráno, moudřejší večera. Mě peří nevadí, nejsem alergik. Nehledě, v době ve kteréme se plácáme v kovárně "sypky a další "hňupoviny" nebyly. :D
 

DeletedUser2814

Guest
Máme pasti, ne? Přikláním se k bojovému plánu, co navrhl Krosna: Nicnedělání. Pokud bude třeba, kdyby pasti zklamaly, jsem k dispozici, jdu se usušit a z nejbližší lavice kontrolovat účinnek našich pastí a příkopů.
 

DeletedUser9371

Guest
Jebedeahu ? To je slovo do pranice. Nic nedělání, to je krásné slůvko. Doufám, že banditi taky odpočívají, třeba po opici. :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
To si nemyslím, svým vnitřním zrakem vidím bandity mířící k nám, za chvíli určitě dá znamení i indiánský zvěd. Takže máme po lenošení :( Ale na dýmku čas máme.
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za delší stagnování hry, avšak jsem tu zpět a můžeme pokračovat dále v Osamělé prérii :).

Sotva jste dokouřili dýmku, uslyšeli jste dusot koní. Poté zaznělo několik výstřelů do vzduchu. Banditi se hnali z kopce dolů přímo k vaší kovárně. Indiáni a ostatní po nich začali ihned střílet. Vy jste se k nim v zápětí přidali. Několik banditů skončilo v pastech další posházel ze sedel výbuch dynamitu, který jim navíc splašil koně. Zbylí bandité se s vámi pustili do křížku, i přes jejich velké množství však tato bitva neměla dlouhého trvání. Bandité se raději dali na útěk. Zvítězili jste nad nimi! Již se nikdy nevrátili zpět a bůh ví, kde je jim konec.

Tímto bych chtěl všem poděkovat ze pěknou hru :). Teď si dáme asi měsíc pauzu a já mezitím vymyslím nový příběh. Prozatím se mějte všichni hezky a budu se těšit při novém kole Osamělé prérie :).​
 

DeletedUser7239

Guest
Omlouvám se za delší stagnování hry, avšak jsem tu zpět a můžeme pokračovat dále v Osamělé prérii :).

Tímto bych chtěl všem poděkovat ze pěknou hru :).​

To už je konec ? :O Nebo to bude pokračovat až za měsíc ? Teď jsem tomu špatně asi porozuměl. Myslel jsem, že budeme ještě pátrat po pokladu a budovat město. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Konec ? Já jdu pochytat ty rozutíkané a splašené koně. Jsou v tom USD. Logicky vzato, jsou na nich sedla, deky, bágly s potravinami, lasa a nějaké zbraně, ne ? Za pokus to stojí. Můžeme to použít, zpeněžit, nebo handlovat s indiány. Kořalka, v případě našlá jde ve prospěch kolektivu.
Připojí se někdo ?


Derbacu ? Jestli nemáš čas, tak s tím něco vymyslíme, ne ? :)

V každém případě díky za zajímavý nápad a jeho rozvíjení. A jak pravil klasik české kinematografie : "Val, val." Po odpočinky zpět, k nám. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Jasně, že ano! :D

A tobě, derbacu, bych chtěl moc poděkovat nejenom za dosavadní práci a za to, že jsi pro nás tento příběh vymyslel, ale ale také za to, že v tom hodláš pokračovat dál a nevzdáš to. Jsi super DM, kéž by bylo víc takových. Hodně štěstí při vymýšlení nového příběhu! :hoj:
 
Nahoru