• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser18494

Guest
Mám dva dotazy. Co se tím myslí výherce jazykové mutace a to že můžu přidat jen jeden nový item. To se tím myslí, že můžu vytvořit nový item? :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Zdravím,

výherce jazykové mutace = jeden vítěz české verze The West, další vítěz bude ze slovenské verze The West atd. ... Nový item = ano, můžete vymyslet nový item, který hráč dostane po splnění a dokončení úkolové řady - ovšem pořadatel má právo tento item zaměnit nebo upravit - např. pokud item bude graficky nedokončený, nebude možné jej implementovat do hry z technických příčin atd.,
 

DeletedUser7239

Guest
Mám dotaz. Podle téhle podmínky...
Soutěžící nese plnou odpovědnost za obsah od zveřejnění a hradí si veškeré vstupní náklady spojené s přípravou na Soutěž.
O jaké vstupní náklady se jedná ?
 

DeletedUser18277

Guest
Úkolová řada

Dobrý den , chtěl bych se předem omluvit za mojí nechápavost , ale zajímá mě kam to mám napsat nebo vymyslet .. četl jsem to asi 4x , ale pořád nevím kam tu svojí práci , co mám vymyslenou dát nebo napsat .. díky za odpověd :kobylka:
 

DeletedUser7239

Guest
Dobrý den , chtěl bych se předem omluvit za mojí nechápavost , ale zajímá mě kam to mám napsat nebo vymyslet .. četl jsem to asi 4x , ale pořád nevím kam tu svojí práci , co mám vymyslenou dát nebo napsat .. díky za odpověd :kobylka:

Nejlépe tady. Vytvoříš zde Nové téma a tam dáš svoji úkolovou řadu podobně jako já. :)
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz. Podle téhle podmínky...
Soutěžící nese plnou odpovědnost za obsah od zveřejnění a hradí si veškeré vstupní náklady spojené s přípravou na Soutěž.
O jaké vstupní náklady se jedná ?

Nelze si nárokovat případné náklady spojené s účasti v soutěži. Např. opotřebovanou tužku, připojení k internetu apod.
 

DeletedUser7239

Guest
Nelze si nárokovat případné náklady spojené s účasti v soutěži. Např. opotřebovanou tužku, připojení k internetu apod.

Aha, už jsem myslel jestli si to nebudu muset ještě zaplatit, aby se to do hry mohlo dostat. U INNA člověk nikdy neví. :unknow: V tom případě souhlasím a nebudu vyžadovat žádný honorář. lol
 
Nahoru