• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Den nezávislosti

Na rovinu: když přišly o velikonocích tak špatný sady, že jsem je ani nesháněl, šel i tam najít alespoň nějakej bonus, kterej do tý doby nebylo možný získat (kombinace prachů a expů z eastwooda). Teď ale nejde najít ani nic lepšího, než dosud bylo. Jediný co udělali bylo to, že novýmu světu dali možnost získat koně se sedlem na zkušenosti dřív než ve vánočním výprodeji a to je všechno.

Největším výsměchem však nadále zůstává sada zlatokopa, která přidává +20 bodů na hledání zlata, polodrahokamů a kdoví čeho ještě. Stejně tak i sada koně se sedlem je k ničemu, poněvadž 20% štěstí zdaleka nedosahuje x let starýho cartwrighta, kterej nabízí celých 50% štěstí.

Na druhou stranu pro mě osobně je tenhle troling ze strany inna výhodný, protože tu v inkriminované době stejně většinou nebudu a můžu tak nějakou tombolu s klidem vypustit.
 

DeletedUser16057

Guest
Z bety jsem poznal, že ty sety jsou zbytečný. Tak na co je pak shánět tady. :P Navíc skoro polovinu tomboly budu mimo west. :) Takže už proto je mi to absolutně jedno. :P
 

DeletedUser7239

Guest
Na druhou stranu pro mě osobně je tenhle troling ze strany inna výhodný, protože tu v inkriminované době stejně většinou nebudu a můžu tak nějakou tombolu s klidem vypustit.

Pro mně jako sběratele je to právě naopak. Jak jsem se nedávno zmíníl je to jediná možnost jak získat něco nového ve hře, když nepřícházejí s novým vylepšením do hry a to ani s těmi, které sami avízovali. Takže se těším až si zase zahraji po delší pause The West. Jinak to je jindy docela nuda. :P
 

DeletedUser9350

Guest
Jo pro sběratele to bude zase mazec něco sehnat komplet :D.
 

DeletedUser17923

Guest
Ja osobne sa tiež teším na nové sady , ktoré sú zdarma hoci je problém ich skompletizovať. Nuggety, ale za ne nedám a ani nekupujem.
 

DeletedUser11313

Guest
Na betě (na obou) dnes lehce po poledni Den nezávislosti zresetovali (dosažený LvL a nasbírané rakety). Vypadá to, že jim slítnul server. Support se k tomu staví vlažně až výsměšně s tím, že jde o Betu. Nechci malovat čerta na zeď, ale jestli jim takhle zhavaruje ostrej svět, tak ...
 

DeletedUser9350

Guest
To by byla sranda docela. Ti co by do toho narvali nugety by chtěli vraždit, Ti co by šetřili rakety by se jim na další akce vykašlali :D.
 

DeletedUser16057

Guest
No, ta situace na Betě mě docela naštvala. :D Hezky rozjeté-blížil jsem se k noži a najednou to spadlo-reset. Kdyby alespoň o ten reset prodloužili ztrátu dní-bohužel ne
 

DeletedUser11313

Guest
No, ta situace na Betě mě docela naštvala. :D Hezky rozjeté-blížil jsem se k noži a najednou to spadlo-reset. Kdyby alespoň o ten reset prodloužili ztrátu dní-bohužel ne

Pravdu díš. Je to velmi demotivující. Když jedeš na nsbírání maximálního počtu raket s tím, že na konci si to rozpočítáš "aby to vyšlo", tak v takvýmdle případě máš úplnej, ale úplnej "p r d"
 

DeletedUser16057

Guest
Bohužel no :D s tím nic nenadělám. :) Aneb jde vidět, že to je opět další akce jen pro nugeťáky. :)
Tedy tohle platí jen pro Betu. Snad se to nestane i tady.
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm tak za stavění ve městě jsem se nedostal přes 300 raket... Fakt bídné ocenění této práce. Za normální práce až 430 ve stejných hadrech...
 

DeletedUser16057

Guest
Tak ano, dává mi to za stavbu méně. Přitom jsem z uplynulých cca 8h měl v průměru 350 raket/h. Nejvíc jsem však zaznamenal 356 raket. :)
 
Já bych měl dotaz, spíš na herní podporu než hráče. Pod jakým názvem dohledám na trhu nové sady. Zlatokop, průzkumník ani stavitel nefungují...akorát v inventáři. Anebo to funguje a na trhu ještě nic není?!
 
Nahoru