• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Místo pro staré návrhy

Ahoj, listoval jsem forem a našel jsem pár svých starých nápadů na soutěže. Jsou pár let staré ale přijdou mi vcelku dobré a měli kladný ohlas. Dávám je sem znovu protože mi přijde škoda aby se na ně úplně zapomnělo.
Nechtěli byste některý z nich zkusit? Dávám je sem nezměněné, jen odměny jsem smazal protože už jsou prostě zastaralé.

Tohle forum je podobných nápadů plné a nemyslím že neprošly proto že jsou špatné. Chtěl bych asi se sem dalo víc starých nápadů a nakonec alespon jeden z nich vybrat a uskutečnit.
Jednou bychom si udělali akci sami, bez moderátorů, bez odměn. Jen pro radost.

Snad to alespon někoho osloví :)


Pokračování projektu výstavba

https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23857
Práce na zabydlení města.

[SPOIL]Napadlo mě udělat takové pokračování pro ty, co dokončili projekt výstavba. Když by ste měli úspěšně dokončený projekt výstavba, mohli by ste se zúčastnit tohoto pokračování, princip by byl stejný jako projekt výstavba.

1. Etapa- Práce na zabydlení města

Bez obětí není vítěství:

Pracovat jako mastičkář-10 hodin-Při stavbě se spoustu lidí zranilo, zkuste ještě některé zachránit.

Výroba rakví+kopat hroby-10 hodin-Pár lidí se ti už zachránit nepodařilo, vyrobte jim rakve, zaslouží si důstojný pohřeb.

Po tom co jste postavili město se musíte postarat o pár drobností:

Vězenský transport-10 hodin-Těch banditů co jsme pochytaly ale je, převezte je do jiného města do vězení.

Vyjednávat mír-10 hodin-Tyhle drobnosti snad náčelníka potěší a nebudeme nepřátelé.

Strhnout přehradu-5 hodin-Kvůli té zatracené bobří hrázi není v řece dost vody, musíme se jí zbavit!

Pracovat jako šerif-10 hodin-Další přepadení, tohle město potřebuje šerifa jako sůl.

2. Etapa- Zboží do obchodů.

Zboží do obchodů:

Patrony 5ks- Jsou drahé a špatně se shánějí, bude to tvořit velkou část našich příjmů.

Sedlo 5ks-Taková krásná sedla, byla by škoda je vyhodit.

Elixír 10 ks-Tento zázračný elixír vyléčí všechny vaše neduhy!

Tabák 10 ks-Bez cigaretky nedám ani ránu.

3. Etapa-Zásoby

Blíží se zima, udělejte si zásoby než bude pozdě:

Obilí 10 ks-Bude z něj výborný chleba.

Kukuřice 10 ks- Kukuřice to je základ.

Biftek 5ks-Nemůžeme pořád jíst jenom chleba a kukuřici.

Bobule 10 ks-Všude je jich plno, byla by škoda kdyby jsme je tam nechali.

Losos+Pstruh-10 ks- Po tom, co jsme zbořili hráz je tu plno ryb.

4. Etapa-Město snů.

Tohle město by chtělo trochu zmodernizovat:

Stavět telegrafní sloupy 10 hod-To by bylo skvělé kdyby sme tu měli telegraf!

Pokládat koleje 10 hodin-Železnice urychlí naše obchody i dopravu.

Stavět nádraží 5 hodin- Když už tu máme koleje chtělo by to i nádraží.

Stavba kasina 5 hod-V tomhle městě je hazard docela oblíbený.

Vlajka unie 2 ks- Skvěle by se vyjímaly na radnici.

5. Etapa: Přicházejí komplikace:
Hoří!!!

Hasit ohně 10 hod- Město zachvátil požár, honem třeba ještě něco zachráníte!

Musíme to dát do pořádku:

Kočičí zlato+stříbro 10 ks- Při požáru se naštěstí nikomu nic nestalo, sežente něco čím zaplatíme vybavení na opravu škod.

Kvůli požáru utekl všechen dobytek a koně, musíte ho znovu pochytat:


Chytat koně 10 hodin-Musíte je znovu pochytat.
Hnát krávy 10 hodin-Splašili se a spolu s konmi utekl, musíte je najít a nahnat zpět.
Opravovat ploty 10 hodin-Ty potvory rozbili ohradu, musíte jí spravit.

6. Etapa-To se musí oslavit!
Po tom, co jste dostavěli město sežente něco na oslavu:

Whyskey 10ks- Ještě že jí máme tolik.
Teqila 10 ks- ÁÁÁ ta píše!
Doutníky 10ks- Byli hodně drahé, ale za tohle to stojí.

Pravidla projektu: Stejná jako u projektu výstavba (je to pokračování).


Klady:
Těm co se líbí projekt výstavba si oblíbí i tohle.
Hráči budou muset zase spolupracovat.

Zápory:

V podstatě nic nového.[/SPOIL]

Příběh o mé postavě
https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23503
[SPOIL]V téhle soutěži si už podle názvu budete muset vymyslet příběh o svojí postavě, měl by to být příběh z divokého západu, prostě si vymyslet o sobě minulost (jak ste se dostal na divoký západ, čím jste se proslavil....).

Pravidla:

1. Příběh musí být z vaší hlavy (jestli že se jmenujete jako jiná existující, filmová nebo literární postava- Geronimo, Buffalo Bill.....musíte vymyslet něco jiného jako by se jednalo o někoho jiného, jestli se jmenujete třeba Vinnetou, tak nepište že jste náčelník Apačů.)
2.Soutěž je pro každého, dál už je to jenom na vaší fantazii.

Klady:

Soutěže se může účastnit každý.
Potřebujete jenom vlastní fantazii.

Zápory:

Ne každému se musí líbit.
[/SPOIL]

Zahrajem si na indiány
https://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23690

[SPOIL]Všiml jsem si že je tu spousta grafických soutěží atd...ted si tu vyzkoušíte něco nového. Budete muset vyrobit vlastníma rukama nějakou užitečnou věc nebo hračku a protože tohle je westernová hra tak něco westernového npř. luk, bubínek, kožená vesta, lovecký nůž, teepee, pouzdro na kolt, hliněná figurka kovboje.....

Pravidla: Výrobek musíte udělat sami ( mladším samozřejmě někdo pomůže), s westernovou tematikou čím originálnější tím lepší. Hodnotit se bude jak celkový vzhled předmětu tak originalita.
Pošlete fotky na kterých bude kartička s vaším nickem+fotky toho jak jste pracovali. (Jak jste hledali materiál, postup)

Klady:
1. Stará garda si oživý mládí a mládež zkusí něco jiného než vysedávat u počítače.
2. Podle mého zajímavá soutěž, je to něco nového (pro některé).
3. Zúčastnit se může každý.
4. Problém s podvodníky jsem myslím vyřešil.

Zápory:
1. Vždy se najde někdo kdo bude proti.[/SPOIL]
 

Mikosansobi

Člen týmu
Souhlasím s tím, že bez odměny dnes už hráč ani neklikne na kolonku přihlásit se. Mě se líbí ta poslední, kreativní. Něco podobného máme v šuplíku, připravené na sraz, ale nejsem proti, abychom to využili po dobu letních prázdnin. Spousta lidí jezdí na dovolené a má příležitost k vytvoření "westernového" předmětu. Vypustila bych tu kartičku s nickem, dá se vytvořit z kamínků, mušlí a jiného materiálu a je to originálnější.

Odměny: nuggety nebo obálka s UPD, popřípadě navíc nějaký předmět (čaj, indiánský náhrdelník atd)

Materiál: kožky, přírodní materiály z přírody-větvičky, korálky, hlína, písek, mušličky atd
 
Nahoru