• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.27

Předmět v úkolové řadě "Pouštní poklad"

Jako odměnu za splnění této úkolové řady obdržíte předmět v podobě westernového komiksu.



Však tento item již byl po splnění této úkolové řady v inventáři jako odměna.


Počet přijatých úkolů

Počet úkolů, které mohou být přijaty současně na všech jazykových mutacích, je nyní 50.



Tak tohle je jednoznačně velmi pozitivní informace. Děkuji :)
 
Nějak nerozumím té frázi; Počet úkolů, které mohou být přijaty současně na všech jazykových mutacích, je nyní 50. To jako když hraju 5 světů, tak na každém si budu moct dovolit mít průměrně 10 rozdělaných úkolů, namísto současných 15?
 
ne, update umožnuje místo dnešních 15ti ukolu max, mít max 50 ukolu přijatých...na každem světě, nikoliv dohromady. Pojem jazyková mutace hry znamená: cz west, sk west..a tak bych mohl pokračovat dál.
 

DeletedUser7239

Guest
A bez kompasu už produkt, který potřebuju nenajdu ? :O
 
No sláva :D konečně opravili bug co jsem hlásil ještě před vypuštěním MPI na betě lol
trvalo jim to "jenom" 9 měsíců
 

DeletedUser7239

Guest
Jistě že najdeš. Tam jde hlavně o ty vykříčníky u prací, kde lze ten produkt najít. Teď tam nejsou, ale budou.

No to už znám nazpaměť, že Elixír najdu u práce Pracovat jako mastičkář nebo Pracovat jako kupec a Tabák nebudu hledat při Kosení louky. Ale třeba to ještě někdo neví. lol
 
super, takže craftovat se bude moc až lvl 20. Nicméně to, že kdejakej trouba beze zbraně s lvl menším jak 10, vleze do dobrodružství, to je stále v pořádku ... Jako chápu uvažování v tom, že to třeba někoho chytne a nechtěj mu v tom bránit (určitě to musí být děsná zábava být zlikvidován v každém kole, kdy se dostanu někomu na dostřel), ale aspoň tu zbraň do ruky tam jako pomínku dát mohli ..
 

DeletedUser17923

Guest
Ahojte konečne zasa niečo nové, INNO nech si namáha svoje mozgy a stále niečo nech vylepšuje a nové úlohy dáva, lebo za chvíľu tu bude nuda stále to isté a nič nové. Pre pokročilejších by bolo treba zasa niečo nové vymyslieť.
 
Co je tu nového - jedna úloha, která mě zabaví na týden (nebo naštve na dva, když tam bude KO u NPC) ? Proč nezkusí něco nového: např. přes léto budou z v pevnostech padat v úterý bedny, v dobrodružtví se přidá někam totem (co např. bude přidávat dgm), přidá se úspěch za 1000 naráz vyrobených předmětů a podobně ... těch možností, jak oživit hru jen v rámci stávajících mantinelů je mraky a oni si jedou stále to své: tombola, úloha, tombola, úloha ...
 

DeletedUser17809

Guest
Co je tu nového - jedna úloha, která mě zabaví na týden (nebo naštve na dva, když tam bude KO u NPC) ? Proč nezkusí něco nového: např. přes léto budou z v pevnostech padat v úterý bedny, v dobrodružtví se přidá někam totem (co např. bude přidávat dgm), přidá se úspěch za 1000 naráz vyrobených předmětů a podobně ... těch možností, jak oživit hru jen v rámci stávajících mantinelů je mraky a oni si jedou stále to své: tombola, úloha, tombola, úloha ...
Kdyby na týden, ona je na den když má někdo dost času :D
 

DeletedUser

Guest
No to už znám nazpaměť, že Elixír najdu u práce Pracovat jako mastičkář nebo Pracovat jako kupec a Tabák nebudu hledat při Kosení louky. Ale třeba to ještě někdo neví. lol

I já si dodnes pamatuji opravování plotů (kladivo) a oplocovat drátem (ostnatý drát)...
Hlavně jsem si pletl že když jsem měl najít dynamit, bral jsem první práci (Vyrábět dynamit).
Nejvíc se mi pletou práce které mají podobný obrázek a jsou na jednom místě - tam mi ten vykřičník ušteří 2 zbytečná kliknutí.
 
Já nechápu o čem se furt bavíte. Většina zt vás potřebuje nakopnout, nejsou vám zřejmé jednoduché věci. Pořád se kdosi ptá jak co je a spousta z vás hledá a navrhuje nějaké ulehčení. A teď by vám najednou všelijaké fičurky byli zbytečné?! Když příjde nějaká úloha a má zadavatele na severovýchodě, tak se tu příjde zeptat deset hráčů, kdeže to vlastně má být. Pak tomu zbytku ve hře na chatu radí kam mají jít. Tak si dejte říct a buďte rádi že tam ty kompasy a vykřičníky...
 
'Kino bude k dispozici ihned po aktualizaci, ale nějakou dobu nebude možné filmy sledovat. '

Mohl by mi někdo vysvětlit tuhle větu ?
 

DeletedUser

Guest
Filmy se musí postupně přidat, proto nebudou hned připravené ke shlédnutí.
 
Nahoru