• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.28

DeletedUser16057

Guest
Už se těším na to řemeslo. :D No, ale zase jim to trochu déle trvalo. :P
 

DeletedUser17923

Guest
Ahojte uvítam každú prospešnú zmenu. Som zvedavá či aj budú dostať nové recepty. Dedo by už mohol aj lepšie veci dávať hoci aj za drahšie. Aj v úlohách by to bolo dobré dostať a vymyslieť aj nejaké nové úlohy a nie stále opakujúce.
 

DeletedUser9530

Guest
Nové recepty do řemesla, no hurá, alespoň něco :). Nicméně, vykonávat ke svému hlavnímu řemeslu další, pokud už mám body plné, stále chybí.
 

DeletedUser9350

Guest
Tak schválně kolik lidí skončí kvůli těm duelům :D
 

DeletedUser9350

Guest
Jinak tento update by měl proběhnout v odpoledních hodinách a ne dopoledne jako obvykle, kdy většina lidí chodí do práce... Ale to by byl asi hodně přehnaný požadavek na inno, že? :D
 

DeletedUser18017

Guest
Nové recepty do řemesla
Pro všechny tři profese jsme zavedli novou vyšší úroveň a nové řemeslné recepty.
ammunition.png
flax-fiber.png
health-puppet.png
carriage.png
ghostly-music.png
glass.png
honey.png
honey-press.png
leather-notebook.png
cactus.png
lantern.png
A co to čtvrté řemeslo? To nedostane nové recepty?
 
Z mého pohledu je velká škoda, že nebyl nový svět spuštěn až po této změně duelového systému. Potom by totiž musela být strategie hráčů okupujících pravidelně čelní příčky nových světů pozměněna, což by bylo zajímavé byť jen sledovat.

Řemeslo snad nebude přizabito nějakou hloupostí a hodně chválím za odstranění toho kraválu při závodech koní v cirkusu... vždycky jsem se děsil toho dne, kdy to tam na mě vybafne :D
 

DeletedUser18219

Guest
K řemeslu máme info bližší a chystáme ho pro WIKi, bohužel však Němci neustále mění složení receptů... dnes se měnilo 2x, takže hned jak se to ustálí či to bude dávat smysl, tak to bude hned na wiki :)
 
Trochu se děsím toho KO, protože uspat v duelu tanka... lol
Cirkus bezva, kůn mě vždycky vylekal :D
A u řemesla vidím 11 obrázků, co vím tak ve škole nás učili že 11 je prvočíslo, určitě nedělitelné 4 lol
 

DeletedUser

Guest
Původně bylo obrázků jen 10, takže podle toho nemůžeme dělat závěry.
 
Trochu se děsím toho KO, protože uspat v duelu tanka... lol
Cirkus bezva, kůn mě vždycky vylekal :D
A u řemesla vidím 11 obrázků, co vím tak ve škole nás učili že 11 je prvočíslo, určitě nedělitelné 4 lol

řešení č. 1
nechat se uspat po bitvě s minimem zdraví

řešení č. 2
nechat si klesnout duelovku, že se málokomu vyplatí tě duelovat

řešení č. 3
předělat se na duely :D

řešení č. 4
nepohybovat se prakticky mimo pevnost kde bude bitva a hotel

řešení č. 5
alespoň nosit oblečení na duel a s houževnatostí z atributu u tebe moc hráčů nějak zázračně nepochodí

Lze to samozřejmě kombinovat... :zásek: :radní: :tom:
 

DeletedUser

Guest
Stejně na duely všeci kašlou. Pokud nemáš uhlavního nepřítele je šance na obdržený duel minimální.
 
řešení č. 1
nechat se uspat po bitvě s minimem zdraví

řešení č. 2
nechat si klesnout duelovku, že se málokomu vyplatí tě duelovat

řešení č. 3
předělat se na duely :D

řešení č. 4
nepohybovat se prakticky mimo pevnost kde bude bitva a hotel

řešení č. 5
alespoň nosit oblečení na duel a s houževnatostí z atributu u tebe moc hráčů nějak zázračně nepochodí

Lze to samozřejmě kombinovat... :zásek: :radní: :tom:

#1 Po bitvě mám buď zdraví žádné, nebo víc jak 3k
#2 Docela nízkou jí mám, spíš nevýhoda pro mě...když už po někom chci jít, nemůžu.
#3 Jsem napůl mezi tankem a obchodníke :D
#4 Pořád mám co dělat s úkoly :)
#5 Nepochodí, ale na výhru stačí rána a hned mají peníze. :bandita:

Ale super příspěvek :radní: lol
 
Pokud nemáš po bitvě žádný zdraví, je to o to jednodušší. Vylezeš z hotelu a někdo tě prostě klepne. Když máš víc jak 3k, tak si to jde snížit o duel s NPC. Jde o to, naučit se s tim trochu pracovat...a třeba se pohybovat kolem okrajů mapy, kde není taková pravděpodobnost, že se někomu namaneš do duelovýho menu.
 
na změny v duelovém systému se osobně těším. a s tím uspáváním - už se to řešilo mockrát, kdo chce řešení vždycky najde, kdo nechce, bude si tady raději stěžovat.
 
Nahoru