• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rady pro záčáteční dobrodruhy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno
dekuji NomekoP, ze vyhrabala tohle forum nekde z hlubin archivu.
Ten navod je uplne bozi, opravdu jsem se tak dlouho nepobavil, jako pri jeho cteni (a zacina to uz nazvem)- obsahuje takove mnozstvi naivnich chybek v pravopise a pritom je psan tak 'seriozne', ze vysledna kombinace je doslova vrazebna ...
 

DeletedUser

Guest
souprava

můžu se zeptat jsem na the west pořád ještě novej na co je když vlastním úplnou soupravu?
 

DeletedUser

Guest
Zkusil jsem obchodování a našel jsem přímo úžaasný prachy. přidávám screen.
[SPOIL]
beznzvu2i.jpg
[/SPOIL]
a
[SPOIL]
beznzvuim.jpg
[/SPOIL]


no jako prachy super ale malo expu... kdyz bys jel prez vystupovani mas na 20lvlu sireni viry a hodne velke expy a sanci najit predmet v hodnote i 500-1000 dolaru.... takze podle miho prachy nejsou dulezity spis stesti se kterym najdes zbran... a jen obchodovani to by ses dlouho nikam nedostal
 

DeletedUser

Guest
Mohl bych prosím požádat někoho o shrnutí co a jak u toho dobrodruha? Nějaká "zlatá střední cesta" by se mi hodila. Jak je tu toho mnoho už se v tom ztrácím a nevím co a jak tedy.
Děkuji ;)
 

DeletedUser

Guest
Sice návody pěkný, ale už trochu starý, dnes je těch úkolů a prací přece jen trochu víc a dost pomáhají v růstu postavy. Já bych ti doporučil jet build na všechny práce +registrovat se na twdb a využívat jejich kalkulátor který ti pomůže při rozdělování bodů. Jedu na Coloradu dobrodruha od 22 února a teď jsem někde na 36 lvl dosáhnu na všechny práce co potřebuji k plnění úkolů jediná věc co mě brzdí je materiál.
 

DeletedUser11232

Guest
Pokud by ale někdo chtěl mít build na všechny práce, měl by při questech s rozhodnutím zvolit cestu s odměnou skillu/atributu, protože čím víc schopností a atributu tím víc prací se dá dělat...při dobrém rozpoložení samozřejmě :D
 

DeletedUser

Guest
Díky, pokusím se z toho vyvodit nějakou cestu, kterou se uberu. :)
 

DeletedUser9733

Guest
Každý dobrodruh má také samozřejmě jiné cíle ve hře a jiná zaměření. Opravdu je těžké zvolit si tu správnou cestu. Já si například zvolil možnost zaměřit se pouze na schopnost manuální zručnost a práci vykrádání hrobů, občas padnou hezké předměty, ale zase nemohu plnit úkoly. Naštěstí v novém shopu prodávají elixír na reset schopností, nebo se dají použít i dolary na změnu schopností, či dokoupit nějaké sady, aby šly plnit i ostatní úkoly :)
 

DeletedUser

Guest
Ja osobne idem cez charizmu a to hlavne vést, niečo v obchodovaní a vystupku. Daily questy robím úplne v pohode, môžem robiť ropu, parník, pony express, dostavníky, palisády :) Na vyšších lvloch pôjdem čisto do charizmy a vést :) Momentálne som lvl 57 :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, to vím. Ale build stále dost dobrý, s úpravami lze použít. I když nepočítá třeba s tombolovými sety.
 

DeletedUser

Guest
Na Floridě například byla tombola hned se spuštěním, a brzy následovaly další. Tedy ano, a ty sady byly pro práce výborné.
 
Nahoru