• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Anketa: Zvol si svého vůdce

Zvol si svého vůdce


  • Celkový počet hlasujících
    182
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Anketa: Zvol si svého vůdce

Jaký je účel vůdců?
Lídři, kteří vyberou tým, rozhodnout, kdo a kdy bude bojovat a nejlépe, aby mezi nimi byli i velitelé na bitvy.

Hledá se 10 vůdců.
 

DeletedUser

Guest
arno3 = Radanowski, herní postavu arna jsem smazal, jen mi na tomto fóru registrace zůstala. Jen pro upřesnění ankety.

A v anketě je asi nedopatřením dvakrát.

Děkuji za upozornění.
 

DeletedUser

Guest
Jak píše HIV-, vybírá se 10 vůdců, jeden hlas mi přijde opravdu málo. Bohužel, pokud se nastaví hlasovaní na víc než jednou, nelze počet hlasů nijak omezit.
 

DeletedUser17933

Guest
Vidím že asi nebudu vybrán .
Tak že se přihlašuji jako voják !

Svět : Buffalo
Úroveň : 75
Zbraň : Přesná zadovka
Sada : ?? Musí být jako nějaká kompletní z akce ?
Když tak co mám na sobě .

Jestli mám vypsat nebo něco jiného napište
 

DeletedUser

Guest
Tak odvoleno a přeji těm co budou vůdci hodně štěstí v bitvách :střelec:
 
Xu1V7k8.png

Ukazuje to že jsem hlasoval pro Foppu, ale já pro něj nehlasoval...ani jsem nemohl když jsem hlasoval dřív než byl přidán do ankety...

Doufám že jenom nějaká chybka :P
Nic proti FOPPO :)
 

DeletedUser

Guest
Ten hlas se ale nepočítá byl smazán jako jediný, který tam byl v době úpravy.
 

DeletedUser

Guest
Je fakt,že mi tu chybí Geoffrey Wever ten by měl určitě můj hlas. Ale i tak je tu spousta dobrých lidí s vůdcovskými rysy a zároveň velitelskými schopnostmi :)
 

DeletedUser13921

Guest
jako vůdce mám špatný nick v anketě, hlásím se s Kolibříčkem.... Příjde mi to dost závažné, nick vrtulkaaa je starý 6 let a zná mě pod ním velice málo lidí, už pod ním roky nehraji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jé, a můžeš mě taky přepsat na Radanowski? Díky. já Ti za to zahraju na piáno :pianista:
 

DeletedUser13102

Guest
No do bitev se přihlásit klidně můžu ale jako velitel určitě ne.Proto jsem hlasoval pro jooka svého domácího.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru