• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

Což mi připomíná, že tu byla idea založení nějakého skrytého kanálu. Udělá někdo konverzaci na skypu nebo to budeme dávat dohromady přes facebook či jiný komunikační prostředek?
Mohu domluvit i TS, pokud by byl zájem. Respektive už funguje a občas se nás tam pár sejde.

Nechápu k čemu tahle soutěž je, když je někdo pouze z floridy tak má malou šanci se dostat na tuto soutěž.. :( :střelec:
Nejde o soutěž, ale o mezinárodní mistrovství v boji o pevnost!
Už si někde viděl že se na Mistrovství vysílá kde kdo?
 

DeletedUser9350

Guest
jooku to jsou ti notoričtí útěkáři ze serveru na server :D. Teď budou brečet po tom co na původních světech vše prodali a utekli na ten nejnovější...
 

DeletedUser9350

Guest
Takže když člověk léta poctivě plnil úkoly i opakované úkoly dostane přes tlamu se schopnostními body co získal z nich... To je jako vtip?
 

DeletedUser10955

Guest
1) neco malo k sadam
na hlavni figure mam temer vsechny bitevni sady a jako vojak vyuzivam pruzkumnika, jak tu porad nekdo mele o odporu, odpor je hezka vec, ale kdyz ho nekdo vymaxuje, tak staci aby do nej strilel chvilku nejaky zabijak a je ten hrac mrtvej driv nez kdyby mel vse v HP a dostaval kritiky
ono stoji taky za povsimnuti to ze pruzkumnik nedava jen zdravi, ale dava taky hromadu vest a pokud si nekdo nevsiml tak vojak ma bonus na vest a kdyz ma premko tak dava i 4 lidem vedle sebe bonus 50% sveho vest
Na hlavni figure mam pres 17k HP a vest cca 550, takze sice nemam odpor jako hrac v daltonovi, ale zase aspon davam vetsi rany diky svemu vest a jeste davam bonus druhym
Porad zastavam nazor ze Dalton je jen a pouze pro dobrodruha blokera s HP.

2)FB
Pokud je nejaka skupina na FB, tak se omlouvam, ale FB bojkotuji a nepouzivam...
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se zaregistroval na FB - Anatol Radanowski, poslal jsem žádost, tak čekám na schválení. Ale FB neumím, dosud jsem na něm nebyl, no naučím se.
 
Koothe :)
Tohle bude asi věčný boj, ale něco přidám. Průzkumníkova sada přidá o pouhých 18 bodů vést (podle mých věcí) více než sada Daltona. To znamená že při větším HP s průzkumákem určitě nedáš větší ránu a bonus pro ostatní je víceméně stejný.
 
průzkumník nedává ceněnou vytrvalost a jen strašně málo skrývání, místo toho má dost přesnosti a uhýbání což jsou slabší články, black a dalt. jsou lepší
 
nevím jak je to u jiných charakterů (jsem dobrodruh), zvlášť tedy u vojáka, ale po první bitvě v Průzkumníkovi jsem byl nadšen - v obraně, mraky úhybů, super nastříleno .. bohužel tento výkon se mi nepodařilo již zopakovat takže se vracím právě k Daltonovi, kde ty čísla byla sice menší, ale za to pravidelně.
 

DeletedUser

Guest
Ručeně (nejspíš) se naklonují, doopravdy se nepřenáší nic, ale musí to mít v inventáři na světě, ze kterého se chce zúčastnit. Na světě odkud se hráč hlásí mu vše zůstane.
 

DeletedUser10955

Guest
Koothe :)
Tohle bude asi věčný boj, ale něco přidám. Průzkumníkova sada přidá o pouhých 18 bodů vést (podle mých věcí) více než sada Daltona. To znamená že při větším HP s průzkumákem určitě nedáš větší ránu a bonus pro ostatní je víceméně stejný.

Mas pravdu ze to bude vecny boj :D

ten rozdil ve vest neni 18, ale 27, uznavam ze i Dalton dava dost do vest, ja osobne bral v potaz spis porovnani s dickem ktereho jsem nosil driv :-)

ale k tomu odporu - rozdil v HP mezi Daltonem a Pruzkumnikem je u vojaka s premkem na 150 lvlu 5640 coz znamena, ze bych musel obdrzet pres 75 ran, aby se diky odporu co dava sada smazal ten rozdil toho HP a pokud jde o kritiky, tak na smazani toho rozdilu je treba 9 kritiku, pro mne osobne je jednoznacne lepsi pruzkumik, ktery mi dava vic zdravi a vest nez dalton s odporem, ale to uz je na kazdem co mu prijde lepsi...
 
Teď se například hlísí nicooo 150ka s dělníkem - Při bojích o pevnost se pro tebe zvyšuje bonus tvého sektoru o 30% (to asi neni zrovna nejlepší co ?, co to vlastně znamená a jde to srovnávat s ostatními třídami ?), kdyby se hlásila třeba 130ka dobrodruh se stejným vybavením, kdo by dostal přednost ?
 

DeletedUser10955

Guest
Teď se například hlísí nicooo 150ka s dělníkem - Při bojích o pevnost se pro tebe zvyšuje bonus tvého sektoru o 30% (to asi neni zrovna nejlepší co ?, co to vlastně znamená a jde to srovnávat s ostatními třídami ?), kdyby se hlásila třeba 130ka dobrodruh se stejným vybavením, kdo by dostal přednost ?

Dle mého by se mělo u výběru hledět nejen na lvl, výbavu a charakter, ale především i na osobu, která danou postavu hraje, někdy může být větším přínosem menší lvl bez top výbavy než lvl 150 s nejlepší výbavou, který ale hře nerozumí a v bitvách neposlouchá, to je dle mého taky důvod proč se mají volit velitelé, kteří by měli mít přehled o hráčích alespoň na jednom ze světů...
 

Pawn

Člen týmu
Vy ty dělníky všichni hrozně podceňujete.. Dělník s HP na svojí věži je prostě pán, díky tomu bonusu s premkem nemluvě. Dokáže nasbírat mnohem více úhybů jak voják, a určitě i více nastřílí pokud má patřičné vybavení. Tím chci říct hlavně to, že každá třída má na westu svoje místo z nějakého důvodu a bitvy nejsou vyjímka. :-) A když jsme u toho narozdíl od dobrodruha má dělník ten bonus permanentně, kdežto dobrodruh s premkem stejně má ten faktor "štěstí" že mu to nezafunguje ani s premkem párkrát a je úplně na nic. Jen můj názor.
 

DeletedUser

Guest
No a že těch míst na věži je přehršle. Dělník je dobrý ale pro příliš speciální věc. Ostatní povolání jsou mnohem užitečnější.
 
Nahoru