• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18017
  • Vytvořeno

DeletedUser18017

Guest
Bude v obchodě možnost si koupit velký květináč, který přidává 2,500 afrikánů?
A ještě se chci zeptat bude se dostávat za 5k afrikánů 50 dluhopisů když dosáhnu poslední odměny? Protože nikde sem to neviděl že by to bylo napsaný
 
Mě přijde to sice vystřelili, nicméně oznámění nikde, wiki nic, květináč nikde ... skoro mi přijde, že by měli trochu zvolnit a dělat to více pořádně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18017

Guest
Mě přijde to sice vystřeli, nicméně oznámění nikde, wiki nic, květináč nikde ... skoro mi přijde, že by měli trochu zvolnit a dělat to více pořádně.

Taky si myslim a hlavně ty ukoly je to katastrofa s nima jak je to rozházený.
 

DeletedUser9350

Guest
Kde je můj květináč na afrikány? Zase bug co?
 

DeletedUser17923

Guest
Ahojte na SK už kvetináč existuje a dá sa kúpiť aj za 600 dlhopisov. Som zvedavá kedy ho dajú na CZ.
 

DeletedUser18017

Guest
Právě proto se ptám rád bych ho koupil kdyby to šlo :(
A zatim mi nikdo neodpověděl na to jestli až budu mít tu poslední odměnu tak jestli za každých 5k afrikánů navíc bude 50 dluhopisů.
 

DeletedUser9350

Guest
To je sice hezký, ale já chci ten malej co jsem nedostal a měl jsem ho dostat...
 

DeletedUser9350

Guest
Pokud někdo máte starý květník co dával loňský rok 1250 kytek, tak se ho zbavte nebo ten nový zmizí s ním po kliknutí na něj. předměty mají stejné id!
 

DeletedUser18336

Guest
Díky :)
Na wiki jsou, ale rozchází se informace na wiki a na fóru bety
 

DeletedUser9530

Guest
Můžete mi, prosím, říct, na co který set podle statů je? Už se v tom množství začínám ztrácet.

Vyplatí se koupit květináč v shopu s 2500 afrikány/den?
 
Nahoru