• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Předvánoční turnaj s vánoční odměnou!

DeletedUser

Guest
Myslím, že práce z kostela by mohla být samostatná kategorie.
 

DeletedUser17933

Guest
Zdravím,
bude vadit když dnes 16.12 stoupnu na 80. úroveň ?
Aby jsem se nepřesouval do té druhé kategorie .

Děkuji předem za odpověď,

aragon1020
 

DeletedUser

Guest
Výherci byli vyhlášeni. Odměna bude brzy prozrazena, Vánoce se blíží.
 
Koukám na to vyhlášení a měl bych jednu poznámku: Prémium na zvýšení zkušeností má jen dělník, neboť je obsaženo v jeho charakteru.

A pokud kategorií "nejvíce zkušeností bez prémia" bylo v podstatě myšleno "stavba kostela", bylo by to dobré upravit ;)
 

z3l1

Člen týmu
Koukám na to vyhlášení a měl bych jednu poznámku: Prémium na zvýšení zkušeností má jen dělník, neboť je obsaženo v jeho charakteru.

A pokud kategorií "nejvíce zkušeností bez prémia" bylo v podstatě myšleno "stavba kostela", bylo by to dobré upravit ;)

Já dělník nejsem ale kostel stavím... :) Zkusil jsem to nic jsem nevyhrál tak to nevadí :)
 

DeletedUser17933

Guest
Jestli ty odměny měl donést Ježíšek tak asi na nás zapomněl .
 

DeletedUser16057

Guest
Však teprve budou povánoční slevy. Takže se teprve bude nakupovat. :D
 

DeletedUser

Guest
Člověk si něco naplánuje, ale ne vždy to vyjde. Takže na prvním místě byly Vánoce a vyřešit všechny komplikace, které se během dne vyskytly.

Všichni zúčastnění tedy výherci i ne-výherci získávají možnost obdarovat. Ne-výherci mohou darovat jeden item, výherci tři itemy.

  • Darovaný item-y musíte mít před převodem ve vlastním inventáři.
  • Pište ticket z nicku, ze kterého chcete item-y darovat a uveďte přesný nick a svět obdarovaného + přesný název darovaného itemu.
  • Pokud si darování itemu rozmyslíte, oznamte to v původním ticketu, stejně tak jakékoliv změny (můžete zanechat i vzkaz).
  • Vyhrazujeme si právo nepřeposlat item bez udání důvodu, ale budete mít možnost vybrat jiný item.
  • Pokud si chcete poslat item-y po hráčské dohodě na někoho jiného, s kým máte dohodnuto, že Vám item přeprodá, support nebude řešit stížnost, rozhodne-li se dotyčný hráč, že item následně neprodá!

Text v ticketu:
Nick:
Svět:
Dárek (ID):
vzkaz:
 

DeletedUser8423

Guest
Koukal jsem, že jsem mezi výherci. Mohl bych tak darovat tři dárky.
Musím dárky darovat ze světa se kterým jsem se soutěže účastnil?
Poslat dárek můžu pouze jednomu hráči, nebo dárky mohu rozdělit a poslat třem různým hráčům třeba i na různých světech?
 

DeletedUser

Guest
Paráda :D
Jako učastník soutěže nevýherce se tedy můžu obdarovat převodem itemu se světa na svět? Tak jak to bylo loni?
Ještě jednou paráda, a díky :D Pěkné svátky Vánoční.
 
Jsem-li výhercem ve dvou kategoriích, mohu darovat celkem 6 předmětů (2*3)?
Do kdy je čas na napsání ticketu? (jde mi o to, zda mohu počkat do posledního dne vánoční akce, kdyby někde padlo něco zajímavého, co nejde dražit...)

Předpokládám, že možnost obdarovat nelze někomu přenechat :D
 

DeletedUser

Guest
Darovat je možné třem různým lidem.
Je možné darovat přes světy.
Každý výherce má možnost darovat jen tři předměty, i když vyhrál ve více kategoriích.
Poslední den na možnost obdarovat ještě upřesníme.
 
Darovat je možné třem různým lidem.
Je možné darovat přes světy.

Z těchto odpovědí mi stále není jasné následující:

1) Musím věci darovat ze světa, ze kterého jsem soutěžil?
2) Můžu někomu darovat více než jeden dárek?
3) Můžu "obdarovat" svojí postavu na jiném světě (se stejným nickem)? Jinak řečeno poslat si věc na jiný svět.

Prosil bych odpovědi pouze ve tvaru ano/ne.
 
Nahoru