• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.39

DeletedUser11313

Guest
... budete oceněni úspěchem "Tvůj černý poklad"
docela se děsim spojení dítěte v košíku a ocenění černý poklad
abych pravdu řekl, napadaj mě samý černý myšlenky
 
Proč byl smazán můj příspěvek, ve kterém jsem psal, že v této následující aktualizaci ještě nové soupravy draženy nebudou?
 

DeletedUser7239

Guest
Proč byl smazán můj příspěvek, ve kterém jsem psal, že v této následující aktualizaci ještě nové soupravy draženy nebudou?

Možná proto, že už na to odpovídal HIV-.
wink_smile.gif
 
No dobře ale on odpověděl, že "Na to si zřejmě budeme muset počkat do další aktualizace." což může znamenat, že neví, zda tohle bude už v této aktualizaci :)

Nevím, zda HIV hraje na betě, já tam hraji a vidím, že aktualizace tam již proběhla, a sady dražitelné zatím nejsou. Proto jsem napsal, to, co jsem napsal :)
 

DeletedUser7239

Guest
Nevím, zda HIV hraje na betě, já tam hraji a vidím, že aktualizace tam již proběhla, a sady dražitelné zatím nejsou. Proto jsem napsal, to, co jsem napsal :)

Já hraji taky na Betě a vůbec ani nevím, že tam aktualizace proběhla. Ono to není moc poznat, když se to tam neoznamuje po nalogování. Ale i tak jsem pochopil, že to v téhle aktualizaci nebude. :) Jen to druhé pokračování Černého pokladu je v plánu (+ to doplnění souhrnu aktualizací).
 

DeletedUser16057

Guest
Heh, to bude ale spotřeba produktů :D :D Docela mě štve ještě větší spotřeba Zlatého prachu :D v první části toho nebylo málo, teď dalších 30ks.. :O :D
 

DeletedUser1318

Guest
Když si dáš nastavení světa, tak je tam 2.39, resp. "Verze: v2.39 revision 823e70d"
Ok, je to tak, hledal jsem podle Hivova receptu a tam je ta starší verze.
Nicméně update je hotov a mohu "úkolovat" i s návodem, tak je vše (v rámci možností) v pořádku.
 
Nahoru