• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.39

Docela mě štve ještě větší spotřeba Zlatého prachu :D v první části toho nebylo málo, teď dalších 30ks.. :O :D

no furt to má ještě solidní drop, resp stačí najít si nějakého klikače na kupce a jistě se dohodnete ... Mě osobně víc děsí, že tam zas dali 2x kóma u NPC :-(
 
no furt to má ještě solidní drop, resp stačí najít si nějakého klikače na kupce a jistě se dohodnete ... Mě osobně víc děsí, že tam zas dali 2x kóma u NPC :-(

Já se zase těšim, jak se budou všichni snažit vyhrávat dobrodružství, to bude teprve legrace. Dávat NPC do mdlob mě poslední dobou celkem baví, průměrně sundám i jednoho z těch tří co je denně dueluji na UPD a to je beru po řadě jak se mi nabízejí, ani je zvlášť nevybírám (mám všechno v hp, jak jinak).
 

DeletedUser15206

Guest
Nevíte proč nejde splnit tento úkol ? http://prntscr.com/byl19t
But je v tom chyba nebo prostě netuším vyhrál sem dokonce 2x a nešlo to tak sem to zrušil a přijal vyhrál znova a zase nic.
 
Černý poklad - další úkol, který po čase částečně splněný smažu. Jako dobrodruh se nikdy nedostanu přes část "Uvést někoho do mdlob"
 
Do mdlob máš dávat jen NPC u kterých je vidět, jaké mají schopností a kolik mají zdraví. Stačí mít aspoň trochu dobré vybavení, vědět základním způsobem, jak fungují duely a potom už je to jen o trpělivosti se kterou bude kontrolována nabídka banditů, aby byl vybrán vhodný cíl s málo uhýbáním, malou houževnatostí, reflexy a především malým zdravím. Pomoci také může brusný kámen či jiné posilnění na duely (ochranná rukověť, těžítko či nabroušená zbraň).
 
Mám Billa Doolina, použila jsem brusný kámen a víc než 1600 zdraví nesundám. Všichni mají víc. Zkouším to už na 3 světech
 
Mám Billa Doolina, použila jsem brusný kámen a víc než 1600 zdraví nesundám. Všichni mají víc. Zkouším to už na 3 světech

Když budeš mířit na ramena nebo hlavu, dáš větší poškození. Ramena jsou +15% poškození a hlava +50% poškození. Pak se dostaneš na úplně jiné hodnoty. Drobně může pomoci větší síla úderu/střílet podle toho, jakou zbraň používáš.


Má 2000 Hp trvalo mi to ,ale sundal jsem ho i jako 100% stavař

ET77 řeší teprve problém s uspáním NPC banditů, nikoliv toho Cizince ;)
 

DeletedUser16057

Guest
Já to dal jednak jako kupec, tak i bitevník. V případě kupce bylo mišmaš, bitevník-vzhledem k výbavě jsem si mohl vybrat. :) Jinak já se neřídil dle schopností, prostě jsem klikl a porazil. Buď ho dal okamžitě do KO nebo jsem prostě vyhrál.
 
Nahoru