• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Registrace - výběr inventáře

Poslední možnost registrace byla 28. 8. ve 23:59. Později registrovaní hráči nemohou být zařazeni do týmu.
 

DeletedUser17126

Guest
V té tabulce co si otevřeš přes ten hivův odkaz si to můžeš zjistit :) , je tam 236 přihlášených, ale někteří se přihlásili vícekrát
 

DeletedUser18431

Guest
Vidím že registrovaných je spousta (cca 263 osob) některé i dvakrát, k mé osobě se nikdo nevyjádřil. Beru to jako že jsem nepropadla sítem a registraci ruším.
Včera jsem provedla (sice pozdní) ale úspěšnou regisraci za svk. tým.
 
Vidím že registrovaných je spousta (cca 263 osob) některé i dvakrát, k mé osobě se nikdo nevyjádřil. Beru to jako že jsem nepropadla sítem a registraci ruším.
Včera jsem provedla (sice pozdní) ale úspěšnou regisraci za svk. tým.

Tato reakce není omluva, maximálně pokus o nastínění toho, jak probíhal výběr.
Prvně jsme brali hráče, které známe a u kterých máme jistotu, že umí bojovat na pevnostech a je v jejich možnostech být alespoň na velkou část bitev online. Dále následovali hráči, které známe, ale některý důležitý faktor lehce pokulhává společně s hráči, které nám někdo doporučil, protože je žádný z 6 generálů nezná po bitevní stránce (jaký je na ně spoleh atd.).
A poslední hráči byli doplněni ze skupiny hráčů, které neznáme vůbec a informace o nich jsme museli shánět a nebo naopak jsou známi, ale provází je celá řada nepříliš pozitivních věcí.

Na některé hráče se nám třeba dosud nepovedlo sehnat reference, abychom mohli uvažovat o jejich zařazení do týmu. Leckdy i pomohlo, když se ozval hráč samotný některému generálovi (krom colorada se na všech světech vyskytuje nějaký generál velkou část dne online a nebo je k zastižení pomocí telegramu).
 

DeletedUser18431

Guest
Tato reakce není omluva, maximálně pokus o nastínění toho, jak probíhal výběr.
Prvně jsme brali hráče, které známe a u kterých máme jistotu, že umí bojovat na pevnostech a je v jejich možnostech být alespoň na velkou část bitev online. Dále následovali hráči, které známe, ale některý důležitý faktor lehce pokulhává společně s hráči, které nám někdo doporučil, protože je žádný z 6 generálů nezná po bitevní stránce (jaký je na ně spoleh atd.).
A poslední hráči byli doplněni ze skupiny hráčů, které neznáme vůbec a informace o nich jsme museli shánět a nebo naopak jsou známi, ale provází je celá řada nepříliš pozitivních věcí.

Na některé hráče se nám třeba dosud nepovedlo sehnat reference, abychom mohli uvažovat o jejich zařazení do týmu. Leckdy i pomohlo, když se ozval hráč samotný některému generálovi (krom colorada se na všech světech vyskytuje nějaký generál velkou část dne online a nebo je k zastižení pomocí telegramu).

*Madagog* ,FOPPA, Qoauerte, z3l1 - Jestliže mne neznají, tak už mne zřejmě nechtějí znát, což nevím proč. Nicméně registraci ruším i kdyby na svk. registrace neprošla, je jich tam hodně málo což mi dává větší procento se zúčastnit než tady. Se Zelím si o tom ještě promluvím. :-D
 

z3l1

Člen týmu
*Madagog* ,FOPPA, Qoauerte, z3l1 - Jestliže mne neznají, tak už mne zřejmě nechtějí znát, což nevím proč. Nicméně registraci ruším i kdyby na svk. registrace neprošla, je jich tam hodně málo což mi dává větší procento se zúčastnit než tady. Se Zelím si o tom ještě promluvím. :-D

No teď nevím proč píšeš že tě nechceme znát. Já třeba tvůj nick na žádném světě de hraji nijak aktivně nevídím. Například teď jsem zjistil, že jsi u mě v alianci na dakotě :D ale nijak si tě nevybavuji že by jsi psal/a na chat nebo tak a bitev tam nemáš.

A o čem chceš mluvit? :D Jestli někde máš jiný nick tak ho napiš třeba si vzpomenu a budu tě znát. ;)

A pozdravem
z3l1
 

DeletedUser16637

Guest
Ahoj, právě jsem se vrátil z Cuby :)
Tak pro pořádek jdu jako duelant, hadry č. 3
marfra :cool:
 

z3l1

Člen týmu
Děkujeme všem, informace o inventářích který si berete nám byli dávno poskytnuty.
A tudíž již zde nemusíte psát každý kdo si jaký inventář berete na MM.

S pozdravem
z3l1
 
Můžeš štkát schopným hráčům na coloradu (pokud tam takoví jsou), že se nepřihlásili na generála. A pokud se přihlásili, ale nebyli vybráni, tak že nejsou takové persóny, aby vybráni byli.
 
Nahoru