• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dobrodružství - zobrazování přihlášených

Deleted User - 825207

Guest
Nebylo by marné, kdyby se zobrazovaly nicky a svět, těch co kliknou na "Přihlásit do fronty" a hlavně těch co už pak nekliknou na "Připojit".
Adminka by je pak objela a naliskala jim...
Dobrý nápad ale problém je v tom že by se to muselo poslat do Německa kde by nejspíš ten mail od nás s tvým nápadem skončil v spam koši takže by ho tam nejspíš nikdo ani nečetl..
Na bete se vyskytují z času na čas taky různé nápady a některé jsou dobré a lidem tam se i líbí ale ve výsledku je to vždy jen diskuze na forum..
Pár lidí napíše "jo to je fajn,to se mi líbí" někdo napíše "nelíbí se mi to,jsem proti" a za dva tři týdny si nikdo ani nevzpomene že nějaký nápad tady byl.
Je to jako běh na dlouhou trať kde cíle nejde dosáhnout.
Je to pesimistický ale bohužel je to tak.
 

DeletedUser18892

Guest
Dobrý nápad len neviem či by som to potom ešte niekedy hral keď budem dopredu vedieť že na hru čaká mazda, blade alebo nejaký iný strategický génius
 
Nahoru