• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Dobrodružství-Útok.

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 825207
  • Vytvořeno

Deleted User - 825207

Guest
Ahoj,@z3l1 mám dotaz,prosím tě v dobrodružství,bonus útok,když mám celkový bonus se sad/zbraní,prostě se všeho řekněme 45,63,jak se to zaoukruhluje?Mám 45,nebo 46?A jaký je vzorec(pokud nějaký je) na to jak se z útoku vypočítá pak můj bonus na šanci na zásah a způsobené poškození?Kolik % je základní šance(naprosto bez bonusů) na zásah při postavení dvou hráčů těsně vedle sebe a pak jaký má vliv vzdálenost?Každé políčko co hráči stojí od sebe,o kolik % ztrácím šanci na zásah s každým polem (neberu v úvahu předměty stojící v cestě střeli),čistě jen to jaká je základní šance(naprosto bez bonusů) na zásah při postavení hráčů těsně u sebe a o kolik pak klesá z každým políčkem co jsou hráči od sebe?A pak jak moc má vliv bonus útok na tu šanci na zásah?A taky prosím jak moc má vliv bonus sila z pušky a bonus obrana na snížení šance na zásah,procentuálně,nebo jak se to počítá?
Taky mně zajímá,šance na úhyb,jaká je základní šance na úhyb bez jakýchkoli bonusů při situaci že hráči stojí těsně u sebe a jak se dál vypočítává vliv na úhyb díky bonusu obratnost na pušce a jak se procentuálně následně tato šance snižuje vzdáleností+bonusem obrana+bonusem síla z pušky?
Na wiki jsou jen všeobecné informace co má vliv na co,ale čísla/vzorce jak se co počítá žádná.Šlo by zjistit podrobnější info prosím?
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj, zeptám se na to v týmu zda to nevím a kdyžtak tento dotaz pošleme do Německa aby nám na něj zkusili odpovědět.
Prosím nečekej ale že tu odpověď bude zítra nebo pozítří :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Ahoj, zeptám se na to v týmu zda to nevím a kdyžtak tento dotaz pošleme do Německa aby nám na něj zkusili odpovědět.
Prosím nečekej ale že tu odpověď bude zítra nebo pozítří :D
Jasně,díky,tak uvidíme.
Pak dej vědět. :-)
 

Deleted User - 825207

Guest
Dotaz byl delegován do Německa teď už jen zbývá zda na to odpoví nebo zda vůbec budou vědět o co jde.
No měli by vědet o co jde.To by bylo pak jako kdybych já prodával kola a nevěděl jaký je rozdíl mezi horským kolem a BMX kolem.:D
I když v případě INNO Games je možné že se zeptají co je to ten bonus útok na který jsem se ptal a co je vlastně to to dobrodružství?:D

Ááále tak uvidíme..:)
 

z3l1

Člen týmu
No měli by vědet o co jde.To by bylo pak jako kdybych já prodával kola a nevěděl jaký je rozdíl mezi horským kolem a BMX kolem.:D
I když v případě INNO Games je možné že se zeptají co je to ten bonus útok na který jsem se ptal a co je vlastně to to dobrodružství?:D

Ááále tak uvidíme..:)

Zatím stále žádná odpověď.
Co se týká společnosti tak doufám, že to dají trochu do pořádku. A doufám, že odpoví nějak normálně :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Zatím stále žádná odpověď.
Co se týká společnosti tak doufám, že to dají trochu do pořádku. A doufám, že odpoví nějak normálně :)
No já moc v odpověď nevěřím,ale třeba budu mile překvapen,kdo ví nakonec.
Ale pokud vůbec nějaká odpověď přijde tak si myslím že bude typu "to jsou interní mechanizmy hry,nemůžeme je zdělit"..Ale člověk by rád znal co na co má jaký vliv,co se jak počítá apod..
No uvidíme. :)
 

z3l1

Člen týmu
Zdravím, mám odpověď je v angličtině a nemám už sílu na to jí překládat.
Snad bude stačit to :)


player would like to know how to calculate the hit and damage on the adventures

first sector bonuses are related only for fort battle

but the miltiplayer bonuses (not sectoor) are working for Fort battle and adventures

damage - Your weapon damage determines your base weapon damage. (+ damage weapon bonus)

Critical hits: There is a small chance that any shot will hit critically, inflicting 25% more damage than usual. The damage shown for a critical hit during the round animation is coloured yellow, in contrast to a regular hit shown in red.

fort weapons: Only the damage, attributes and multiplayer bonuses of fort weapons improve your adventure stats, not the skills or other bonuses.

HIT - "Charisma" provides the primary bonus to your chance to inflict a critical hit. "Strength" provides the primary bonus to your bonus health. This type of health penalises your hit and dodge chances. Distance - The further you are from your target, the lower the chance you will successfully hit and the less damage you will inflict.
Sometimes there is a tree or building, because of which player can miss the opponent.

do you need anything else, or this is what you needed?

some players would not understoond why they have some bonuses rounded up and some down >> as far as know, it is an easy math:
from >0 and < or = 0.5 are going down
from >0.5 and < 1 going up



PS. mám teď 14 dní dovolenou pak se budu zase věnovat této problematice a fórů :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Zdar,hehe,to vypadá jako by to snad jen zkopírovali z wiki..Prakticky dali jen všeobecnou odpověď a vše co napsali prakticky už vím..
Psali tam zda to stačí a zda je to to co jsem chtěl vědět,tak z3l1 prosím můžeš jim pak napsat že né,není to to na co jsem se ptal a pokud to jde tak jim klidně napiš co konkrétně mně zajímá..

Nicméně v té jejich odpověďi je něco co mně taky zajímalo a to jak se zaokruhluje bonus útok a obrana a na to mi odpověď dali tak aspoň něco.

z3l1,užij si dovolenou,odpočiň si a prosím pokud by to pak šlo napiš jim znova že to není odpověď na to na co jsem se ptal.Teda aspoň z větší části není..

Zatím moc díky a přeji hezkou a pohodovou dovolenou!:)
 

z3l1

Člen týmu
Zdravim, snažím se dostat nejlepší odpovědi ale myslím ze něco chtějí nechat v mlze.
Já se v tom moc nešťouram většinou si seženu to nejlepší oblečení a zbraně a jdu na to Ikdyz v poslední době jsem to moc nehrál a když jo tak se vždy najde někdo kdo se odhlási
 

Deleted User - 825207

Guest
A spokojil by jsi se s tou odpovědi?

Protože já ji čekám teď ze to napíšou abychom do toho nesťourali.
No jasně že ne,ptám se protože mně to zajímá a když odpověď nedostanu tak spokojený sice nebudu ale co nadělám..:) Ale je to jejich hra a nezdělovat určité informace na to mají právo zase.Tak počkáme co teď napíšou a s tím to skončí.Buď napíšou něco jako v prví odpověďi,nebo narovinu řeknou že nic neřeknou..Dejme jim teda ještě jednu šanci-poslední a uvidíme..Ok?;)
 

z3l1

Člen týmu
No jasně že ne,ptám se protože mně to zajímá a když odpověď nedostanu tak spokojený sice nebudu ale co nadělám..:) Ale je to jejich hra a nezdělovat určité informace na to mají právo zase.Tak počkáme co teď napíšou a s tím to skončí.Buď napíšou něco jako v prví odpověďi,nebo narovinu řeknou že nic neřeknou..Dejme jim teda ještě jednu šanci-poslední a uvidíme..Ok?;)

Jistě další šanci si určitě zaslouží teď jen zase musíme čekat
 
Nahoru