• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Půlroční soutěž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

dostávám spoustu žádostí o přidělení starého avataru. Mám pro vás dobrou zprávu. Starý avatar můžete obdržet, ale pouze jako odměnu ve speciální soutěži. Jelikož příprava akce podobné Zachraňte Wastenland je časově náročná, rozhodla jsem se, že avatar získají ti z vás, kteří se zúčastní jakékoliv soutěže spuštěné od února do konce července. Podmínkou je umístit se na prvním místě a být účastníkem v nejméně 5 soutěžích. Aby šanci získali opravdu všichni, budete mít k dispozici každý měsíc 3 soutěže z každého soudku - pro pisálky, grafiky a luštitele. Soutěže se mohou zúčastnit i členové týmu. Hodnotit budu já a jeden z mých kolegů z jiné hry, nebo člen týmu jiné hry. Tím předejdeme spekulacím o "nadržování". Případné návrhy nebo otázky směřujte pod tento post.

Miko
 

Deleted User - 825207

Guest
Podmínkou je umístit se na prvním místě a být účastníkem v nejméně 5 soutěžích.

No nezlob se na mně ale kvůli jednomu avataru mi ty podmínky přijdou přehnané.;)
Sice bych opravdu rád starý avatar a klidně bych se zapojil do něčeho jako byl projekt wasteland kterého jsem se tehdy účastnil kde by byl ten avatar odměna,něco jako byla americká sada,ale 5 soutěží,z toho jednu vyhrát..I když moc lidí nesoutěží i tak ne díky..Ale škoda,ten avatar bych opravdu rád..Snad ho inno někdy nějakým normálním způsobem zpřístupní..:)
 

Mikosansobi

Člen týmu
No nezlob se na mně ale kvůli jednomu avataru mi ty podmínky přijdou přehnané.;)
Sice bych opravdu rád starý avatar a klidně bych se zapojil do něčeho jako byl projekt wasteland kterého jsem se tehdy účastnil kde by byl ten avatar odměna,něco jako byla americká sada,ale 5 soutěží,z toho jednu vyhrát..I když moc lidí nesoutěží i tak ne díky..Ale škoda,ten avatar bych opravdu rád..Snad ho inno někdy nějakým normálním způsobem zpřístupní..:)


Samotný avatar to nebude, budou i jiné ceny. Kromě toho můžeme starý avatar zakomponovat do nějaké podobné soutěže jako byl Wastenland, ale zatím nemáme hotový koncept.
 

Deleted User - 825207

Guest
No pokud by to bylo něco na způsob wastelandu kde by ho lidi mohli dostat za účast/splnění úkolů,něco jak to bylo s americkou sadou,tak rád do toho půjdu.Tak uvidíme no..Jo na prázdniny by to bylo asi nejvhodnější..:)
 

DeletedUser14895

Guest
I tak si myslím a som rád, že sú tu konečne nejaké pravidelné súťažea myslím že to bude aspoň trochu motivovať ľudí aby chodili na fórum, keď už nie koli avataru aspoň koli odmenám.
 
Napadlo mě třeba, že budova kina je (až na těch pár bodů zdraví nebo ene) naprosto nevyužitá. Co takhle soutěž kde by hráči vytvořili vlastní videa s westernovou (the West) tématikou a ty by se pak dali přehrávat v kině? Těch pět trailerů známe všichni nazpaměť :D
 

DeletedUser18654

Guest
Chtělo by to spíše něco co tu hru oživí a natáhne zpátky hráče.
Mrtvých světů přibývá a je to škoda.
 

Deleted User - 825207

Guest
Chtělo by to spíše něco co tu hru oživí a natáhne zpátky hráče.
Mrtvých světů přibývá a je to škoda.
Tak znova po 1 456 765 346 987 krát,tato hra je mrtvá,nic nové kromě výprodejů,tombol nebude.Nejsem admin ale toto ti můžu napsat i já,obyčejný hráč.Občas inno přidá nějakou úkolovou řadu jako teď ale nový prvek hry či přepracování něčeho v hře aby to bylo lákavé či nějaká propaganda ala videa nebo něco tak s tím opravdu nepočítej.Podělané sloučení mrtvých světů,podívej se,vidíš snad že by se něco dělo?Jak jsem již psal v nějakém příspěvku,inno má west už jen jako tzn dojičku mléka.Pokud z ní je mléko ala peníze od hráčů(aspoň nějaké) tak ji neutratí ale extra starat se o ní inno nechce..Až mléko ala zisky budou malé,say goodbey kravička ala west..Opravdu sám vidíš že do hry nic nové nepřichází takže opravdu bych změnu k lepšímu nečekal.Je to škoda,ja osobně tuto hru mám rád a taky bych chtěl něco jako její vzkříšení ale realita vypadá bohužel jinak.
 

DeletedUser14895

Guest
Proste je to smutné, ale aj teraz tá súťaž čo je tak je tam necelých 2000 hráčov a to podotýkam že je to globálna súťaž, pričom adminov je tam jak nas8aných a len sa tvária jak je všetko vpohode. + aj podla tých aktualizácii človek vidí že to nikam nespeje - pridajú 1 úkolovú radu a opravia staré blbosti... Niet divu že to noví hráči už nechcú hrať.
 

DeletedUser8423

Guest
Po vyhodnocení soutěže s výzdobou bych měl mít 5 účastí, včetně dvou výher, takže už pomalu začínám vybírat starý avatar. Jsem omezen čtyřmi variantami dle charakteru nebo mohu volně?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru