• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový titul na foru?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11928

Guest
Koukam, projizdim a ctu. Narazil jsem na zajimavost, a to, ze uzivatel gabor nagy ma pres 1000 podekovani, cimz je bezpochyby nejdulezitejsim a nejprinosnejsim uzivatelem herniho fora.
Myslim, ze by bylo vhodne mu vytvorit vlastni titul zde na foru.

Abe
 
Naposledy upraveno moderátorem:
490 poděkování za 461 příspěvků je rozhodně výkon!

Jsem pro nový titul, můžeme vložit anketu?

Uvažuji, jestli je to nějaká chyba nebo vznikla nějaká iniciativa, která mu děkuje za všechny příspěvky. Když Lee píše, že má 490 poděkování za 461 příspěvků, je 13:51 a já teď o hodinu a kousek pozdějí vidím o nějakých 300 poděkování víc. Vzhledem k četnosti získávání poděkování se podle mě jedná o organizovanou činnost, která nemá nic společného s organickým "palcováním" příspěvků, a i proto je podle mě zcestné se tady bavit o nějakém novém titulu.
 
Doplnění: Iniciativa se jmenje abe888 a Iruska7. Olajkovali každý gaborův příspěvek od začátku jeho existence zde na fóru, díky čemuž se dostal na více než dvojnásobek poděkování než má příspěvků, protože něco již měl nasbíráno i předtím. To, že si Iruska7 založila účet na fóru právě dnes je už jen potvrzení celé teorie...
 

DeletedUser11928

Guest
Doplnění: Iniciativa se jmenje abe888 a Iruska7. Olajkovali každý gaborův příspěvek od začátku jeho existence zde na fóru, díky čemuž se dostal na více než dvojnásobek poděkování než má příspěvků, protože něco již měl nasbíráno i předtím. To, že si Iruska7 založila účet na fóru právě dnes je už jen potvrzení celé teorie...
Cisi z tebe zavist.
 

DeletedUser11928

Guest
Uvažuji, jestli je to nějaká chyba nebo vznikla nějaká iniciativa, která mu děkuje za všechny příspěvky. Když Lee píše, že má 490 poděkování za 461 příspěvků, je 13:51 a já teď o hodinu a kousek pozdějí vidím o nějakých 300 poděkování víc. Vzhledem k četnosti získávání poděkování se podle mě jedná o organizovanou činnost, která nemá nic společného s organickým "palcováním" příspěvků, a i proto je podle mě zcestné se tady bavit o nějakém novém titulu.
Ba naopak-zcestne je, aby ses k tomu vyjadroval, jelikoz te ocividne tizi, ze jsi o prvenstvi prisel. A s tim, ze dekovani nebylo "organicke" samozrejme take nesouhlasim.
V praci jsme se shodli, ze si gabor zaslouzi podekovat za kazdy jeho prospesny prispevek. To, ze jsou prospesne vsechny je snad jasne.
Takze podekovani od nas jsou naprosto uprimna a "organicka".

Abe
 

DeletedUser307

Guest
Mimochodem - gratuluji hraci dydy79 k prubeznemu druhemu mistu, kterym organicky zaslapl HIVa. :)

Já bych touto cestou chtěl organicky poděkovat všem těm z Vás, kterým se mé organické příspěvky líbily. Stálo by za zvážení založit téma typu Organický slovní fotbal, aby zdejší spameři co si smazali účet ve hře, mohli své organické honění postů realizovat někde jinde.
Finanční obnos, získaný za skvělé organické 2. místo věnuji Lékařům bez hranic na podporu boje proti HIV https://www.lekari-bez-hranic.cz/hiv-aids

Děkuji, organický dydy79


.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11928

Guest
Já bych touto cestou chtěl organicky poděkovat všem těm z Vás, kterým se mé organické příspěvky líbily. Stálo by za zvážení založit téma typu Organický slovní fotbal, aby zdejší spameři co si smazali účet ve hře, mohli své organické honění postů realizovat někde jinde.
Finanční obnos, získaný za skvělé organické 2. místo věnuji Lékařům bez hranic na podporu boje proti HIV https://www.lekari-bez-hranic.cz/hiv-aids

Děkuji, organický dydy79


.
Tvé organické poděkování mě přináší organický orgasmus.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru