• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nový svět

Hledáme jméno pro nový svět...

  • Juarez

    Hlasy: 7 25,9%
  • Jefferson

    Hlasy: 1 3,7%
  • Jackson

    Hlasy: 2 7,4%
  • Jordan

    Hlasy: 2 7,4%
  • Jersey

    Hlasy: 2 7,4%
  • Jericho

    Hlasy: 11 40,7%
  • Jicarilla

    Hlasy: 2 7,4%

  • Celkový počet hlasujících
    27
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

z3l1

Člen týmu
preco ma Emperor ban?

1. Absolutně mimo téma
2. Protože ho nemůžu dávat já... mohu dávat pouze varovné body jinak by ho mel už dávno...
3. Za neustálé urážky na fóru, nebo na profilu hráče zde na fóru.
4. Abyste viděli že i zde na fóru se neflákáme a něco děláme.

5. SKUPINA CO MÁ TRUMPA JAKO VEDOUCÍHO MUSÍ URČIT ZÁSTUPCE POKUD CHTĚJÍ V SOUTĚŽI WASTENLAND POKRAČOVAT ABY HLÁSIL ZDA MAJÍ HOTOVO (ano toto je také mimo téma avšak když už jsme u něj tak to napíšu do jednoho příspěvku --- sice mají poslední příspěvek na fóru 15.9 ale co )
 

DeletedUser15301

Guest
ja myslela, ze tady na foru se nemusi hlasit... miko to psala skoro hned na zacatku peline, kdyz se na to ptala u svy skupiny
 

DeletedUser15301

Guest
Nahodou on je jeden z tych mala ludi co tuto hru beru zo srandy, nie ako vacsina dedkov co tuto hru prezivaju a myslia ze sme na divokom zapade

kdyz je to takovej frajer a pristupuje k ty srande takovym stylem jako on, tak ma ale pocitat, ze to bude mit nasledky, ze si koleduje o nejaky to rejpnuti... a kdyz je tak moc nad veci, tak se ma s tim srovna a ne, ze bude reagovat vyhruzkama a nadavkama do zprav, at uz tady nebo ve hre
 

DeletedUser11928

Guest
1. Absolutně mimo téma
2. Protože ho nemůžu dávat já... mohu dávat pouze varovné body jinak by ho mel už dávno...
3. Za neustálé urážky na fóru, nebo na profilu hráče zde na fóru.
4. Abyste viděli že i zde na fóru se neflákáme a něco děláme.

5. SKUPINA CO MÁ TRUMPA JAKO VEDOUCÍHO MUSÍ URČIT ZÁSTUPCE POKUD CHTĚJÍ V SOUTĚŽI WASTENLAND POKRAČOVAT ABY HLÁSIL ZDA MAJÍ HOTOVO (ano toto je také mimo téma avšak když už jsme u něj tak to napíšu do jednoho příspěvku --- sice mají poslední příspěvek na fóru 15.9 ale co )
sakra zeli, tyjo.. ten paty bod je docela stezejni, tady bude zapomenut... A co mam info, tak hlaseni o splneni ukolu zasilaji ticketem.
 

DeletedUser18984

Guest
1. Absolutně mimo téma
2. Protože ho nemůžu dávat já... mohu dávat pouze varovné body jinak by ho mel už dávno...
3. Za neustálé urážky na fóru, nebo na profilu hráče zde na fóru.
4. Abyste viděli že i zde na fóru se neflákáme a něco děláme.

Ako ja neviem ale prijde mi ze vacsinu ludi jeho spravy pobavia a zasmeju sa nad tym a neberu to nijako osobne, a pokial si beriete osobne to ze je "genius" alebo ze je "najelpsi" na tomto zapade a vy nie tak je to dost ubohe :D Neprijde mi ze by sa choval vulgarne za co by mal dostat ban, alebo ze by mi jeho komentare prisli off topic - vzdy napisal nieco (vtipne) k danej teme.
A pokial povazujete rozdavanie banov a trestov na tomto fore kde je asi tak 30 ludi ako pracu tak je to dost na smiech, pretoze nieste schopny napr. zverejnit odmeny za tu sutaz, alebo ine veci co od vas hraci pozaduju.
 

z3l1

Člen týmu
Ako ja neviem ale prijde mi ze vacsinu ludi jeho spravy pobavia a zasmeju sa nad tym a neberu to nijako osobne, a pokial si beriete osobne to ze je "genius" alebo ze je "najelpsi" na tomto zapade a vy nie tak je to dost ubohe :D Neprijde mi ze by sa choval vulgarne za co by mal dostat ban, alebo ze by mi jeho komentare prisli off topic - vzdy napisal nieco (vtipne) k danej teme.
A pokial povazujete rozdavanie banov a trestov na tomto fore kde je asi tak 30 ludi ako pracu tak je to dost na smiech, pretoze nieste schopny napr. zverejnit odmeny za tu sutaz, alebo ine veci co od vas hraci pozaduju.


Mám tu cca 15 hlášení kde se jasně provinil... proti pravidlům fóra... Další hlášení mohla být ale už dopředu jsem mazal jeho příspěvky kde urážel hráče, zesměšnoval hráče nebo support, navážel se do hráčů atd...
V určité míře se to dá brát ale toto již bylo přes čáru.

Klidně si rejpej dál :) ale pořádek má být jak ve hře tak i na fóru. Ono stačí aby si CML westu hodila naše fórum do google překladače a už by bylo zle.

Jak ti mám zveřejnit něco co nevím... Již jsem zveřejnil nástřel cen zde na fóru a poté to trochu nijak teda významně doplnila miko.
Pokud nechceš soutěžit tak nesoutěž pokud teda soutěžíš. O ceny tu vypisuje jen pár lidí ostatní prostě soutěží sice je to třeba také zajímá ale nemají potřebu tu psát co 3dny o jaké ceny se hraje.
Prostě až budou ceny známé víc dáme Vám vědět. V tomto momentu vím o cenách úplně stejně jako každý jiný soutěžící. Neznáme dopředu zadání úloh (myslím členy teamu) nemáme žádné výhody oproti ostatním... kousky mapy za odměny také nemáme, zelený dopis za koupení stanu nebo červený dopis co byl jako bonus třeba můj team na Indianě nedostal...

TAKŽE AŽ BUDU VĚDĚT VÍC O CENÁCH DÁM VĚDĚT
PRAVIDLA FÓRA JSOU STEJNÁ JAKO VE HŘE !

Ano vím k tématu to moc není...
 

Deleted User - 825207

Guest
Na anglickém fóru píšou že oni otvírají 17.10. tak dá se předpoklàdat že u nás to bude stejný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru