• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nejlepší přítel "THE WEST"

Vyberte nejhezčího domácího mazlíčka


  • Celkový počet hlasujících
    22
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

z3l1

Člen týmu
Nejlepší přítel "THE WEST"


Že psi mají k lidem blízký vztah, to se ví od nepaměti. Máte také svého domácího mazlíčka, který vám pravidelně asistuje za zády a sleduje Vás, jak hrajete vaší oblíbenou hru The West? Proto jsme si pro Vás připravili novou soutěž, kde budete mít za úkol vyfotit vašeho mazlíčka, při hraní naší hry. I zvířata mají pré, když jejich majitel není přece doma.


Zadání:
  • Vyfoťte domácího mazlíčka jak hraje The West ( na počítači, tabletu, mobilu..)
  • Na fotografii musí hrát českou verzi TW


Pravidla:
  • Každý soutěžící vytvoří v podsekci soutěžního koutku téma, které pojmenuje „FOTO - hráčská přezdívka“.
  • Fotografie nesmí nijak porušovat pravidla hry a fóra.
  • Soutěž může být kdykoliv pozměněna nebo zrušena


Trvání soutěže: 15. 11. - 30. 11. 2019

Odměny:
  • 3 nejlepší obrázky po 300 nuggetech, 1x kapky života, 1x mátový čaj
  • všichni účastníci získají obálku se 100 upd
Nově přidána odměna hlasu lidu:
  • 300 nugget, 1x Mletý krunýř raketové želvy

Všem přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše fotografie! :)
 

z3l1

Člen týmu
Veřejné hlasování lidu.
Každý má 2 hlasy - hlasy můžete upravit.
Anketa trvá 4 dny !!!

Hráč jook bobr se nevešel do ankety - Hlasovat pro tohoto hráče budete moct na příspěvku pomocí tlačítka poděkovat.


Ankteta pro CZ team je v interní sekci fóra - také na 4 dny poté bude zveřejněna!
Hráči CZ teamu mohou hlasovat i zde.
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
UPOZORŇUJI ŽE MÁTE POUZE 2 HLASY !

Jo a nehlasujte pro sebe :D:cool:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11928

Guest
Nejlepší přítel "THE WEST"


Že psi mají k lidem blízký vztah, to se ví od nepaměti. Máte také svého domácího mazlíčka, který vám pravidelně asistuje za zády a sleduje Vás, jak hrajete vaší oblíbenou hru The West? Proto jsme si pro Vás připravili novou soutěž, kde budete mít za úkol vyfotit vašeho mazlíčka, při hraní naší hry. I zvířata mají pré, když jejich majitel není přece doma.


Zadání:
  • Vyfoťte domácího mazlíčka jak hraje The West ( na počítači, tabletu, mobilu..)
  • Na fotografii musí hrát českou verzi TW


Pravidla:
  • Každý soutěžící vytvoří v podsekci soutěžního koutku téma, které pojmenuje „FOTO - hráčská přezdívka“.
  • Fotografie nesmí nijak porušovat pravidla hry a fóra.
  • Soutěž může být kdykoliv pozměněna nebo zrušena


Trvání soutěže: 15. 11. - 30. 11. 2019

Odměny:
  • 3 nejlepší obrázky po 300 nuggetech, 1x kapky života, 1x mátový čaj
  • všichni účastníci získají obálku se 100 upd
Nově přidána odměna hlasu lidu:
  • 300 nugget, 1x Mletý krunýř raketové želvy

Všem přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše fotografie! :)
Hele, kde zmizlo puvodni zadani? :-D :-D
 
Vím, že s Georgem nevyhrajeme, ale proč jsem se nevešel zrovna já, když byl po mě přihlášen ještě někdo další a ten se vešel? :)
karma za to že si géniusovi pokládal negéniusí otázky:)

Jinak v tý týmový anketě co tu vysela veřejně celý dopoledne byli jenom ti co mají živí zvíře... takže ostatní beztak můžou vyhrát jenom cenu publika :D a proč pak v anketě pro plebs může hlasovat i tým vůbec nechápu když už maj jednu vlastní o_O

JSEM GÉNIUS.
 

Symphie

Člen týmu
Omlouvám se za zmatky, nevím, co je za chybu, že to takto je. Celý den jsem tu nebyla, pouze jsme se dostala k hlasování, podívám se na to a zjistím, proč to tak je a proč je to promazané. Díky za pochopení.
 

z3l1

Člen týmu
Ok, idiot jsem já!
Omlouvám se za tuto anketu - neporadil jsem se...

Soutěže nedělám.
Poslední zásah do soutěží tato anketa. Zadání jsem zkopíroval a udělal z toho nový příspěvek s anketou.
 

DeletedUser307

Guest
Ok, idiot jsem já!
Omlouvám se za tuto anketu - neporadil jsem se...

Soutěže nedělám.
Poslední zásah do soutěží tato anketa. Zadání jsem zkopíroval a udělal z toho nový příspěvek s anketou.

Rozhodně nejsi idiot protože něco děláš, naopak! My jsme pochopili, že došlo ke zmatku se „živým mazlíčkem", a že anketa nejspíš nejde nastavit pro jednu skupinu uživatelů/tým, proto musela do interního fóra. Jen si zasloužíme to napsat na rovinu :) - doufám, že jsme tě moc neodradili něco dělat, jsme rádi, že něco děláš. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Symphie

Člen týmu
Ok, idiot jsem já!
Omlouvám se za tuto anketu - neporadil jsem se...

Soutěže nedělám.
Poslední zásah do soutěží tato anketa. Zadání jsem zkopíroval a udělal z toho nový příspěvek s anketou.

Nech toho :-) svoje jsem ti napsala do zprávy a víš moc dobře,. Nemusíš se hned čertit, nikdo ti to nezazlívá. Není třeba dělat veřejně ještě povyk, jen kvůli tomu, že došlo někde k omylu.
 

DeletedUser17990

Guest
Ok, idiot jsem já!
Omlouvám se za tuto anketu - neporadil jsem se...

Soutěže nedělám.
Poslední zásah do soutěží tato anketa. Zadání jsem zkopíroval a udělal z toho nový příspěvek s anketou.

Jakej idiot, udělal si to dobře, protože idioti jsou ostatní, co hlasujou v ankete pro tým a v týmu vůbec nejsou. Prostě génie poznáš na první pohled... :D
 
Veřejné hlasování lidu.
Každý má 2 hlasy - hlasy můžete upravit.
Anketa trvá 4 dny !!!

Hráč jook bobr se nevešel do ankety - Hlasovat pro tohoto hráče budete moct na příspěvku pomocí tlačítka poděkovat.

Jak je celá ta soutěž ujetá, tak je neregulérní. Ne všichni čtou všechny ty bláboly tady, každý koukne nahoru do ankety a na něco z toho klikne.
Jestli někdo svojí blbostí někoho zapomněl napsat, tak snad tu anketu měl zadat znovu, ne?
Takhle stejně není vůbec jednoznačné, v jakém příspěvku tedy máme hledat tlačítko "poděkovat", které tu stejně není, jestli v tom následujícím nebo v tom s fotkou.
 
Foto - Jook bobr - hlasujte zde
Jsem si teď skoro udělal náběh na zánět karpálního tunelu, když jsem se snažil rozkliknout odkaz, který jsi do tohoto příspěvku nevložil
o_O. Ne snad ani proto, že bych vůbec pro někoho plánoval hlasovat, jen mě zajímalo, kam to povede a ono to nevede nikam...taková zrada, použít obvyklou formulaci označující "zde je odkaz..."
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru