• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět Oživení hry

..
Vylepšení věcí nad úroveň 5? Pokud se nepletu (když tak mě opravte), tak vylepšení věci na úroveň 5 stojí 243 obyčejných věcí. Při 6. úrovni bys potřebovala 729 kusů. Koho tady tohle omezuje? Mě teda ani trochu a téměř si troufnu mluvit za všechny hráče. Shromáždit 729 kusů je absolutně nereálné a nedovedu si to představit ani já, který do každé tomboly pošle několik tisíc korun.
..

Ty to vylepšení bereš pouze na tombolové věci. Vylepšit se toho dá mnohem víc a jak už jsem psal jinde, já to konkrétně dělám pro jedinečnost předmětu. Sbíral jsem už kdysi Granmotovy brokovnice a když přišlo vylepšování, tak se nabídlo řešení, co s nimi .. momentálně mám na level 6 připraveno, takže sehnat 729 kusů není až takový problém (pár let to teda trvalo :D) i u "vzácnějších" (tím myslím nesehnatelné v obchodu) věcí.
 

Oximus

Člen týmu
Ty to vylepšení bereš pouze na tombolové věci. Vylepšit se toho dá mnohem víc a jak už jsem psal jinde, já to konkrétně dělám pro jedinečnost předmětu. Sbíral jsem už kdysi Granmotovy brokovnice a když přišlo vylepšování, tak se nabídlo řešení, co s nimi .. momentálně mám na level 6 připraveno, takže sehnat 729 kusů není až takový problém (pár let to teda trvalo :D) i u "vzácnějších" (tím myslím nesehnatelné v obchodu) věcí.

Souhlasím Jooku, že v takovém případě by to vylepšení bylo reálné, ale pořád tam vězí ta otázka, jestli s příchodem zrovna této změny se hra někam pohne. Teď bych řekl, že řešit takovéto drobnosti není na pořadu dne a řešil bych daleko závažnější věci, jako jsou například migrace, apod., ale to je jen můj názor. :)
 
Ale jo, s tím s Tebou souhlasím. To byl jen návrh, na který jsem se zeptal, protože jsem se zrovna dostal k tomu, že bych mohl vyrábět :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Co se týká migračních vln, tak to se tu řešilo nespočetně krát a absolutně nemá žádný význam zakládat další fóra na toto téma. Zkrátka a jednoduše, dokud nebude chtít INNO, tak nic nespustí a na tomto rozhodnutí z jejich strany nepomohou ani názory od hráčů. Evidentně jde vidět, jak se tomu věnuji, případně jak chtějí (to už nebudu soudit), když migraci z Buffala a Colorada spustili v roce 2k17 a stále není uzavřená s tím verdiktem, že když je tam 300+ hráčů (z toho tak cca. 30 aktivních), tak je to pro ně aktivní svět. Což je popravdě hodně smutné, ale co už...
Za tohle si můžete samy, co si myslíš že těch 300 účtů je tam fiktivních?Ne jsou to většinou další účty hráčů co již hrají někde jinde a mají to jen na točení + některé to budou multáky těch co na daném světě již hrají.Takže to že migrace žádná není tak za to si můžou samy hráči.Na salonu pořád dokola vidíš dám tady chci tam a co myslíš, když to takhle má každý tak najednou máš na každém světe 2-3 stovky účtů a ty většinou denně jsou aktivní a nebo o tombolách takže pak v statistice jsou to prostě aktivní účty, prakticky i ty to podporuješ protože vím že máš minimálně na dvou světech účty takže prosím toto neházej na inno, oni dali hranici plácnu 300 účtu=aktivní svět ale to že těch 300 účtů tam je jen chyba hráčů...
Tady by nejdřív pomohlo zakázat točení mezi světy, kde by hrozil ban a uviděl bys jak by najednou lidi přestali "točící" účty využívat a jak by spadli "aktivní účty" na každém světe, pak by možná i migrace pomalu byli schváleny..
Propojit multiplayerové hry napříč národnostmi. Tzn., že na dobrodružství by se do jedné hry mohli připojit hráči z německých, ruských, anglických, českých, slovenských, atd. serverů a ne jen z daných světů národnostního Westu. T
Toto se mi líbí ovšem nevím jak moc je to reální, kdo ví jak fungují the west servery a zda je to vůbec možné po technické stránce, a další věc je, že i kdyby to šlo, tak nejdřív by to muselo chtít inno a to je věc druhá..

To samé nové světy, pokud se Inno nerozhodne, nový svět nebude.
Nový svět bude protože vždy se jakž takž naplní a hráči tam utrácejí peníze, je to jen o penězích, kdyby inno nemělo z nového světa nic nebo jen chabí zisk tak by další neotevřeli protože by se jim to nevyplatilo..

A když už se píše o SK světě a jejich migraci, tak by bylo fajn si zjistit více informací, jak to vůbec je u nich s migrací.
Tak go, co ti brání se na to kolegů na Slovensku zeptat jak to docílili?Určitě kontakt na sebe máte ne? :)
 

DeletedUser307

Guest
Za tohle si můžete samy, co si myslíš že těch 300 účtů je tam fiktivních?Ne jsou to většinou další účty hráčů co již hrají někde jinde a mají to jen na točení + některé to budou multáky těch co na daném světě již hrají.Takže to že migrace žádná není tak za to si můžou samy hráči.Na salonu pořád dokola vidíš dám tady chci tam a co myslíš, když to takhle má každý tak najednou máš na každém světe 2-3 stovky účtů a ty většinou denně jsou aktivní a nebo o tombolách takže pak v statistice jsou to prostě aktivní účty, prakticky i ty to podporuješ protože vím že máš minimálně na dvou světech účty takže prosím toto neházej na inno, oni dali hranici plácnu 300 účtu=aktivní svět ale to že těch 300 účtů tam je jen chyba hráčů...

Tos napsal moc hezky...mimochodem víš proč je na CZwestu tolik SK účtů? Protože na SKwestu se mulťáky banují ;) .
 

DeletedUser15301

Guest
Tos napsal moc hezky...mimochodem víš proč je na CZwestu tolik SK účtů? Protože na SKwestu se mulťáky banují ;) .

tady je taky banujou... jenze pulka jede jak silena a nema problem zalozit dalsich 20 uctu, aby prudila (viz tomasforyou) a druha pulka casem nejak dostane prominuti banu...
 

Oximus

Člen týmu
Za tohle si můžete samy, co si myslíš že těch 300 účtů je tam fiktivních?Ne jsou to většinou další účty hráčů co již hrají někde jinde a mají to jen na točení + některé to budou multáky těch co na daném světě již hrají.Takže to že migrace žádná není tak za to si můžou samy hráči.Na salonu pořád dokola vidíš dám tady chci tam a co myslíš, když to takhle má každý tak najednou máš na každém světe 2-3 stovky účtů a ty většinou denně jsou aktivní a nebo o tombolách takže pak v statistice jsou to prostě aktivní účty, prakticky i ty to podporuješ protože vím že máš minimálně na dvou světech účty takže prosím toto neházej na inno, oni dali hranici plácnu 300 účtu=aktivní svět ale to že těch 300 účtů tam je jen chyba hráčů...
Tady by nejdřív pomohlo zakázat točení mezi světy, kde by hrozil ban a uviděl bys jak by najednou lidi přestali "točící" účty využívat a jak by spadli "aktivní účty" na každém světe, pak by možná i migrace pomalu byli schváleny..

Příteli, první si zjisti fakta a potom piš. Já podporuji točení mezi světy, když hraji na minimálně dvou světech, jo? Vždy jsem hrál pouze na Coloradu a 2k17 jsem migroval na Arizonu. Nikdy jsem jinde účet neměl, kromě Jerichu, kde jsem se začátkem zaregistroval, abych naexpil 1. místo a účet jsem do týdne od založení světa zrušil. Tak se můžeš uklidnit a přestat mě obviňovat z něčeho, co není pravda. Ještě k tomu píšeš, že za tu migraci si můžeme sami, já tady "nebrečím", že migrace není po dvou letech dokončená a další spuštěné. Já jsem v migracích realista a po té době už je mi to naprosto jedno, jen jsem konstatoval fakta, abych odpověděl @Bethaliz, jaká je situace u INNA.
 
Naposledy upraveno:

Oximus

Člen týmu
Toto se mi líbí ovšem nevím jak moc je to reální, kdo ví jak fungují the west servery a zda je to vůbec možné po technické stránce, a další věc je, že i kdyby to šlo, tak nejdřív by to muselo chtít inno a to je věc druhá..

Věř tomu, že by to šlo. V programování není nic, co by nešlo. Stačí jen chtít... :)
 

DeletedUser307

Guest
co postrada logiku? popisuju situaci
Logiku postrádá to, že jsou bany jak píšeš jsou prominuty - kým? Proč? Co ty o tom víš? Logiku postrádá, že tu v každém vlákně hájíš současný west tým - usuzuju, že ti současný stav nevadí -> pokud ti to nevadí, je ti to lhostejné, tak není důvod aby ses tu k čemukoliv vyjadřoval/spamoval, hodně to znepřehledňuje celé fórum. Ledaže by ses chtěl za každou cenu dostat do czwest týmu/případně tam jsi a tohle je tvůj mulťák (což je možná důvod proč dávno nemáš ban za věčné zakládání flame)...celkově tvé vypisování zde nemá LOGIKU. Jinak promiň za tu Hanou, to JOU na konci je typické pro ten region ;)
 

Deleted User - 825207

Guest
Příteli, první si zjisti fakta a potom piš. Já podporuji točení mezi světy, když hraji na minimálně dvou světech, jo? Vždy jsem hrál pouze na Coloradu a 2k17 jsem migroval na Arizonu. Nikdy jsem jinde účet neměl, kromě Jerichu, kde jsem se začátkem zaregistroval, abych naexpil 1. místo a účet jsem do týdne od založení světa zrušil. Tak se můžeš uklidnit a přestat mě obviňovat z něčeho, co není pravda. Ještě k tomu píšeš, že za tu migraci si můžeme sami, já tady "nebrečím", že migrace není po dvou letech dokončená a další spuštěné. Já jsem v migracích realista a po té době už je mi to naprosto jedno, jen jsem konstatoval fakta, abych odpověděl @Bethaliz, jaká je situace u INNA.
Tak vidíš, podporuješ točení=prakticky jsi proti migraci protože pro točení potřebuješ aktivní účet na světě=aktivní účty=špatné statistiky pro migraci=gg.
Nikdy jsi účet nikde neměl kromě Jericha=tady to jsem myslel, vidíš, podporuješ nový svět, první místo= finanční injekce nějaká(nuggety za prémko, nebo energii nebo za něco i když v malém množství se počítaj a i kdyby ne, že jsi hrál bez prémka, nonstop klikal tak jsi motivoval další pod tebou v tabulce a ti se za tebou honili a ti utráceli určitě)=zisk pro inno=nový svět příští rok.To je jedno že jsi ho zrušil, podpořil jsi to už jen tím založením jako spousta dalších lidí..Takže fakta máš zde jasná.. :)
Věř tomu, že by to šlo. V programování není nic, co by nešlo. Stačí jen chtít... :)
Říkám, nevím, ty tvrdíš že jo, někdo že ne, nevím jak to je po technické stránce ale říkám, byl bych za to rád a hlasoval bych pro.
trošku sobecké od někoho, kdo sám mění mezi světy, nemyslíš?
Minulí čas to za prvé, teď hrám jen na Jerichu a točení mám totálně u prdele (popravdě jsem naprosto línej spamovat salon jak vůl, pak hrát x světů kvůli věcem co stejně za měsíc dva budou shit protože budou lepší.., jo dřív jsem pár věcí protočil, i s tebou na hudson ale říkám, nebaví mě hrát na x účtech a spamovat salon..) a ani nereaguji na nabídky světů kde postavu mám a je na ní nejaký ten milion.Za další, postavy na floridě a dalších světech na ně se ani neloguji takže je docela možné že jsou již neaktivní a za třetí, mně je tak nějak migrace u..Vím že žádná nebude a to díky ostatním hráčům co aktivně točí a za další je mi migrace šumák tak nějak, já jen reagoval na odpověď jiného hráče, nepsal jsem že migraci chci, kdyby hlasování bylo, ano jsem pro ale že bych o to začal psát protesty nebo petice nebo nevím co ještě tak to ne..Migrace nebude a prakticky si za to můžou samy hráči a to je holý fakt a pravda, když má inno podmínku že aktivní svět je 300 lidí tak nehledí na to že to jsou účty pro točení, oni koukají na čísla takže můj názor je že prostě nebýt točících účtů a multáků tak by migrace možná byla.Ale i to jen možná protože jak víme inno se nerado do něčeho pouští či něco schvaluje takže i tak těžko říct zda by nakonec něco bylo..
A stale nabizim @Wyatt Earp ty fotky.
Jaké fotky, nějaké holky?! :D
Osud s tebou nejedna v rukavickach, no.
Tomu se říká hardcore hra!:D
 

Symphie

Člen týmu
Držte se tématu vlákna. Tato sekce je pro návrhy a nápady, přesněji řečeno, jak oživit hru.
 
Nahoru