• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Začátek na TW

Ahoj,jde nějak (mimo psaní na support) zjistit kdy jsem začal hrát na světech???

A pak by mne ještě zajímalo jak je to přesně s časovou obnovou bonusových prací,bývalo to v 03.00,teď je to 02.00,alespoň se to tak jeví,ale stane se mi,že mi to ukazuje práci,ale ta poté není v bonusu,takže přesný čas obnovy,díky Caleb
 

Deleted User - 825207

Guest
A pak by mne ještě zajímalo jak je to přesně s časovou obnovou bonusových prací,bývalo to v 03.00,teď je to 02.00,alespoň se to tak jeví
Zimní/letní čas, teď je to v 02 jak píšeš, jak se čas dá na letní bude to v 03 ten reset.
Pak zase na zimu to bude v 02.

A k tomu:
stane se mi,že mi to ukazuje práci,ale ta poté není v bonusu
Když přijdeš do hry plácnu v 01 a vidíš že je stříbrná plácnu kancl vedle awe, jsi pořád ON, neobnovíš stránku, přijde 02, práce se resetují, ty pořád vidíš že kancl vedle awe je stříbrný ale to není aktuální, když refreshnes stránku, nebo pujdeš OFF a pak ON tak se ti to aktualizuje a uvidíš stříbrné po resetu..Víš jak, dokud nepůjdeš OFF/ON a nebo nedáš refresh stránky v prohlížeči tak sice graficky to pořád vidíš jako stříbrné ale bonus to už nemá protože byl reset a tobě se to změní až po relogu či refreshu stránky..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 586785

Guest
Zimní/letní čas, teď je to v 02 jak píšeš, jak se čas dá na letní bude to v 03 ten reset.
Pak zase na zimu to bude v 02.

A k tomu:

Když přijdeš do hry plácnu v 01 a vidíš že je stříbrná plácnu kancl vedle awe, jsi pořád ON, neobnovíš stránku, přijde 02, práce se resetují, ty pořád vidíš že kancl vedle awe je stříbrný ale to není aktuální, když refreshnes stránku, nebo pujdeš OFF a pak ON tak se ti to aktualizuje a uvidíš stříbrné po resetu..Víš jak, dokud nepůjdeš OFF/ON a nebo nedáš refresh stránky v prohlížeči tak sice graficky to pořád vidíš jako stříbrné ale bonus to už nemá protože byl reset a tobě se to změní až po relogu či refreshu stránky..
Díky moc thori,potvrdil jsi mou doměnku,jj ještě jednou díky ;)
 
Nahoru