• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Rozebrání vylepšených setů

Ahoj,zajímalo by mne proč za celou existenci The Westu není umožněno rozebrat vylepšené sety.
Neustále jsou nové a nové sety,které válcují starší verze a tak je přeci logické se starých zbavit,tedy rozebrat třebas za stejné peníze jako se vyzkoumali.
Nejen,že si uvolním místo v inventáři (případně si set nechám do sbírky) a dalším prodejem pomohu nejen těm co jsou konzervativní k dalšímu vylepšení svých setů,ale mohu do začátku prodejem podpořit nové hráče,kteří leckdy musí čekat na event či boží požehnání,že něco dá trh.Ten je logicky předražen nedostupností itemů.
Nevidím v tom žádnou obtížnost v realizaci,vždyť na atributy a schopnosti jsou itemy a Šaman k navrácení a předělání si schopek,proč ne u oblečení???
V současné době při neustálém řešení BITEV by to i řešilo oblečení pro ty kteří by i zašli,ale nemají v čem,nehledě na to,že zrovna u bitev by se to leckde ke stavu servrů hodilo rozebrat a zbavit se jich,děkuji Caleb
 

Pawn

Člen týmu
Návrh co tu byl mnohokrát ze všech směrů/lokací a nikdy neprošel u inna. Za mne pokud "rozebírání"tak leda že vždy se ztratí 1/3 ze setů investování do původního zlepšení. Jakoby chápu že někoho kdo se stal ultra nuggetákem v mrtvé hře to asi najednou štve že vlastně hraje mrtvou hru, kde již inno několikrát řeklo že žádné větší změny hráči očekávat nemají, ale tak to bohužel je. :-)
 
Návrh co tu byl mnohokrát ze všech směrů/lokací a nikdy neprošel u inna. Za mne pokud "rozebírání"tak leda že vždy se ztratí 1/3 ze setů investování do původního zlepšení. Jakoby chápu že někoho kdo se stal ultra nuggetákem v mrtvé hře to asi najednou štve že vlastně hraje mrtvou hru, kde již inno několikrát řeklo že žádné větší změny hráči očekávat nemají, ale tak to bohužel je. :)
Ne to není o nugetech a ani o mrtvých světech,to jsem jen připsal jako doplněk.To je hlavně k tomu,že INNO sem pere neustále nové sety a ty staré jsou překonané a bude to tak dál a dál co west bude.Tak nač to skladovat.Kdo má rád Hancocka a vylepšuje asi mu zůstane věrný a jistě by uvítal další kousky,což by tato cesta umožnila.
Jde mi především o sety jež opravdu nevyužiješ a je to škoda,dyk kolik lidí by to ve svém začátku uvítalo.
 

Deleted User - 825207

Guest
Spíš na co vylepšovat když víš že za měsíc/dva přijde něco lepší?
Víš proč to nejde rozebírat?
Když investuješ nuggety/upd do setu na +2, a za dva měsíce přijde set lepší a tvůj je "k ničemu", jsi opět nucen utrácet a to innu vyhovuje.
I když kupuješ za dolary, časem ti dojdou a pokud chceš kráčet s dobou a držet svůj styl "+1/+2" tak budeš nucen taky nějaký nugget utratit.
Další věc, když "starý nepotřebný set" na +2 rozebereš a chceš někomu dát (novému hráči třeba) tak to je taky špatně protože inno přichází o možný zisk od toho nováčka.

Jediná varianta kdy bych to viděl že by se to innu líbilo je podle mně ta že by to stálo nuggety a hodně.
Třeba rozklad jednoho předmětu za 700 nugget.
Ruku na srdce pak, šel bys do toho?Třeba máš kalhoty kazatele +2, přijde m.paráda, dáš 700 nugget abys měl 9x kalhoty kazatele?Prodat?No možná, ale každý shání parádu takže za kazatela je pakatel..
No já bych za to ty nuggety rozhodně nedal, a to nuggety kupuji i utrácím..
Takže takhle nějak by se to innu možná i líbilo ale to si nemůžou dovolit protože by je hráči zlinčovali..Takže myslím že se rozkládání předmětů nedočkáš..
 
Spíš na co vylepšovat když víš že za měsíc/dva přijde něco lepší?
Víš proč to nejde rozebírat?
Když investuješ nuggety/upd do setu na +2, a za dva měsíce přijde set lepší a tvůj je "k ničemu", jsi opět nucen utrácet a to innu vyhovuje.
I když kupuješ za dolary, časem ti dojdou a pokud chceš kráčet s dobou a držet svůj styl "+1/+2" tak budeš nucen taky nějaký nugget utratit.
Další věc, když "starý nepotřebný set" na +2 rozebereš a chceš někomu dát (novému hráči třeba) tak to je taky špatně protože inno přichází o možný zisk od toho nováčka.

Jediná varianta kdy bych to viděl že by se to innu líbilo je podle mně ta že by to stálo nuggety a hodně.
Třeba rozklad jednoho předmětu za 700 nugget.
Ruku na srdce pak, šel bys do toho?Třeba máš kalhoty kazatele +2, přijde m.paráda, dáš 700 nugget abys měl 9x kalhoty kazatele?Prodat?No možná, ale každý shání parádu takže za kazatela je pakatel..
No já bych za to ty nuggety rozhodně nedal, a to nuggety kupuji i utrácím..
Takže takhle nějak by se to innu možná i líbilo ale to si nemůžou dovolit protože by je hráči zlinčovali..Takže myslím že se rozkládání předmětů nedočkáš..
Jo ,svatá pravda...no nic,nebudeme se trápit a nějakou chvilku to tu ještě dožijeme :)
 
Nahoru