• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemeslnická brašna - navýšení obsahu

Dneska mi padla řemeslnická brašna v cirkuse a byl jsem velmi pobaven, když jsem z ní obdržel jeden, jediný produkt.

Nebylo by na místě za tu cenu, která jí je udávána (150 UPD/nug) změnit nastavení tak, aby padalo alespoň 20-30 produktů ? S novými sadami se neustále šance na drop produktů zvyšuje, někteří lidé jsou schopni za jednu hodinu práce získat i 70 dřeva, tudíž trochu jít s dobou a zvýšit to i u těchto brašen ?
 
Naposledy upraveno:
Co teprve, když si to nějaký chudák koupí přímo v shopu za 125nugg/upd. Zároveň by pak stálo za zvážení aktualizaci možných produktů co z toho můžou vypadnout. Ale ano, vím, že je to tak naprd předmět, že ho nikdo nechce.
 

Symphie

Člen týmu
Mohu navrhnout aktualizaci některých předmětů, avšak je otázkou, do jaké značné míry to můžeme "přepracovat". Nějaké nápady co bych měla dále s tímto návrhem poslat?
 
Mohu navrhnout aktualizaci některých předmětů, avšak je otázkou, do jaké značné míry to můžeme "přepracovat". Nějaké nápady co bych měla dále s tímto návrhem poslat?

Zvýšení počtu produktů, které jsou v brašnách, v tom spočívá celý můj návrh. Navrhl jsem na 20-30, jelikož je mi jasné, že i tohle číslo bude pro Inno moc, ale za tu cenu bych viděl férový počet okolo 60-80 kusů v brašně.
 
Mohu navrhnout aktualizaci některých předmětů, avšak je otázkou, do jaké značné míry to můžeme "přepracovat". Nějaké nápady co bych měla dále s tímto návrhem poslat?

Vždyť se nejedná o žádné přepracovaní, u brašen je nastaven nějaký okruh možných předmětů a dost možná i počet vypadlých předmětů - v tom případě, jde o prosté přepsání jednoho čísla jiným. Otázka ale je, zda tahle proměnná tam je, obecně totiž ve Westu ty vícenásobné dropy moc nejsou (napadají mě jen nějaké cukrovinky z dárku na Vánoce), pak by to bylo krapet složitější.
 

Deleted User - 838403

Guest
Vždyť se nejedná o žádné přepracovaní, u brašen je nastaven nějaký okruh možných předmětů a dost možná i počet vypadlých předmětů - v tom případě, jde o prosté přepsání jednoho čísla jiným. Otázka ale je, zda tahle proměnná tam je, obecně totiž ve Westu ty vícenásobné dropy moc nejsou (napadají mě jen nějaké cukrovinky z dárku na Vánoce), pak by to bylo krapet složitější.
Ale jsou, je mnoho truhel, kde jsou vícenásobné dropy. Ať už truhly se sadami, energetické, motivační či truhly za úkoly, které povětšinou také obsahují více předmětů.
 
Tak jsme trochu offtopic, ale za mě to jsou vesměs truhly s pevně daným obsahem (více předmětů). Opravdu jedinná trochu variabilní vícepředmětová truhla (co mě napadá) je ten vánoční dárek, kde máš 1-3ks o každé z cukrovinky.
 

Symphie

Člen týmu
Návrh přepošlu v příštím reportu. :-) Pokud budete mít ještě nějaké připomínky k truhlám apod., napište a pošlu to jako celek.
 
Z poslední, která mi padla z cirkusu jsem dostal asi 15 produktů - hádám že nějaká změna proběhla. Jenom mě mate, že jsem dostal v mastičkářské verzi surový smaragd, jehož přítomnost se mi zdá hodně matoucí.
 
Nahoru