• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Není chyba BONUSOVÉ PRÁCE

Zdar a sílu,velice by mne zajímalo jak se zadávají bonusové práce.
Pokud to dělá automat,nemělo by se pak dle mne přes den nic měnit,pokud to dělá lidský symbiont pak by mne zajímalo zda si to ovlivňuje z jakéhokoli rozmaru.
Nikde jsem se nedočetl,že by se bonusová práce během dne nějak měnila.Již jsem si několikrát všiml,že práce která se v noci neukazovala se objevila během dne.
Každý den hledám především pily a džbány a dnes vím na 100%,že na studnu nic nebylo (Indiana) a hle v 16.45 se zjeví jak džin z lahve :(
Tak prosím o přesné udání jak to funguje...čas je znám :) (3-3.15 hod)
 

DeletedUser18291

Guest
Zlaté práce mizí po určitém odpracování. Stříbrné práce se v letní čas resetují ve 3 ráno.
 
U těch zlatých prací je to přesně 10 prací. Je jedno, zda má práce 15s nebo 1 hodinu a nemá vliv ani to, kdo ji odpracoval, počítá se to celému světu dohromady na tu jednu práci.
 
Ale mně nejde o čas kdy se obněňují,koneckonců to píšu v posledním řádku. Letní čas je 3.00 - 3.15 hod zimní pokud se nepletu od 2.00 - 2.15 hod (i když by stálo za zvážení zde čas neměnit a dát jeden pevný a stálý)
Nejde mi ani o vyčerpání bunusu u zlatých i když děkuji za upřesnění počtu hodin,osobně jsem si myslel,že to je 12 hod :)
Ale jde mi o to,že v daný čas,tedy 3.00 se nahrají nové práce...a zde počítám,že je to dané pevně na celý den (24 hod)
Nejde mi však do hlavy proč jsem v odpoledních hodinách našel práci která tam v oněch 3.00 nebyla,takže se tam objevila cca po 12 hodinách později a to nechápu.
 
No asi se to nedovím,ale přidám - Včera 25.6 3.00 - 3.20 hod na Indianě prohledány zlaté práce a nic extra rozhodně nebylo,za to v odpoledních hodinách jsem objevil zlatého KUPEC a to pro jistotu 2x
Takže co ? mám se tedy utvrdit v domněnce,že kdosi přijde z práce,sedne si k PC vloží si výhodnou práci a je to hotový???
Tím pádem se mi potvrzuje,že si pár vyvolených si tu může dělat co chce a ovlivňovat hru.
O bojích o pevnost jsem o tom již více než přesvědčen..jo jo není nad to hrát fair play :D
 

Deleted User - 825207

Guest
No asi se to nedovím,ale přidám - Včera 25.6 3.00 - 3.20 hod na Indianě prohledány zlaté práce a nic extra rozhodně nebylo,za to v odpoledních hodinách jsem objevil zlatého KUPEC a to pro jistotu 2x
Takže co ? mám se tedy utvrdit v domněnce,že kdosi přijde z práce,sedne si k PC vloží si výhodnou práci a je to hotový???
Tím pádem se mi potvrzuje,že si pár vyvolených si tu může dělat co chce a ovlivňovat hru.
O bojích o pevnost jsem o tom již více než přesvědčen..jo jo není nad to hrát fair play :D
Vyhmátl jsi mně, já se umím nabourat na server (eliana s jericha ti to potvrdí), a kromě toho že si naklikávám xp (opět, eliana ti to potvrdí) tak si dělám občas zlatý práce když potřebuji více produktů..
Kromě mně to ještě dělá paní schwarzová při noční směně (uklízečka v innu) když má přestávku.
Ale psssst, nikomu ani muk, doufám že nás nenapráskáš, věříme ti!
:D
 
No asi se to nedovím,ale přidám - Včera 25.6 3.00 - 3.20 hod na Indianě prohledány zlaté práce a nic extra rozhodně nebylo,za to v odpoledních hodinách jsem objevil zlatého KUPEC a to pro jistotu 2x
Takže co ? mám se tedy utvrdit v domněnce,že kdosi přijde z práce,sedne si k PC vloží si výhodnou práci a je to hotový???
Tím pádem se mi potvrzuje,že si pár vyvolených si tu může dělat co chce a ovlivňovat hru.
O bojích o pevnost jsem o tom již více než přesvědčen..jo jo není nad to hrát fair play :D

Jak sám píšeš, byla to zlatá práce. Zlatá práce se neobjevuje ve 3:00, ale když někdo jednu vyčerpá, objeví se nová. A vzhledem k tomu, že k vyčerpání může dojít v kteroukoliv denní dobu, může se i v kteroukoliv denní dobu objevit nová zlatá práce. To znamená i druhou věc, pokud tu zlatou práci nikdo nevyčerpá, může tam hnít klidně i několik dní, než jí někdo omylem klikne. I proto je většina zlatých prací z těch méně lukrativních (typicky nasadit ostruhy) a navíc ještě někde na krajích mapy, kde je nízka koncentrace lidí.
 

Deleted User - 825207

Guest
Jak sám píšeš, byla to zlatá práce. Zlatá práce se neobjevuje ve 3:00, ale když někdo jednu vyčerpá, objeví se nová. A vzhledem k tomu, že k vyčerpání může dojít v kteroukoliv denní dobu, může se i v kteroukoliv denní dobu objevit nová zlatá práce. To znamená i druhou věc, pokud tu zlatou práci nikdo nevyčerpá, může tam hnít klidně i několik dní, než jí někdo omylem klikne. I proto je většina zlatých prací z těch méně lukrativních (typicky nasadit ostruhy) a navíc ještě někde na krajích mapy, kde je nízka koncentrace lidí.
A to víš odkuď?
(na wiki takové info o zlatých pracích není..)

@Symphie
Ahoj, může prosím někdo kompetentní potvrdit hiveho tvrzení?
 
Tohle je informace, kterou jsem získal mnohaletým pozorováním přímo ve hře, stejně jako celou řadu dalších informací. A proč to není na wiki... popsat tam každý aspekt hry by bylo skutečně náročné.
 
Vyhmátl jsi mně, já se umím nabourat na server (eliana s jericha ti to potvrdí), a kromě toho že si naklikávám xp (opět, eliana ti to potvrdí) tak si dělám občas zlatý práce když potřebuji více produktů..
Kromě mně to ještě dělá paní schwarzová při noční směně (uklízečka v innu) když má přestávku.
Ale psssst, nikomu ani muk, doufám že nás nenapráskáš, věříme ti!
:D
woe :D :D :D
Tohle je informace, kterou jsem získal mnohaletým pozorováním přímo ve hře, stejně jako celou řadu dalších informací. A proč to není na wiki... popsat tam každý aspekt hry by bylo skutečně náročné.

Tak to beru a respekt,to má i logiku a děkuji za informaci :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Tak aspoň teda víme odpověď, tak zase někdy příště u nějakého dotazu.

PS: caleb, pokud budeš chtít nějakou zlatou práci, dej vědět, napíšu paní schwarzoví do inna a jak bude mít pauzu tak ti jí nahodí..
:D
 
Nahoru