• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Angus

Může mi někdo vysvětlit, proč již Angus nenabízí za pracovní úlohu dluhopisy ? Mám takový pocit, že těmito postupnými změnami, které beztak nikdo nechtěl, z toho akorát uděláte výměnu nepotřebných věcí za ještě více nepotřebné věci. Nebo mi nějakým racionálním způsobem vysvětlete, k čemu například staviteli nebo duelantovi bude, že vymění pracovní úlohu za stan ?

angus.png
 

s touhle aktualizací se to změnilo, o tom proč se tak stalo se tu vedly různé teorie, v samotné aktualizaci je to napsáno velmi diplomaticky a nicneříkajíce, mám-li být shovívavý,-)

projdi si poslední 2 aktualizace a diskuzi k nim

ikdyž ty se ptáš asi spíš na smysluplnost toho,-D
Odpověď?
Inu INNO,-)

Děkuju, ale jak jsi uvedl, ptám se na smysl tohoto kroku, kdy můžu vyměnit pouze odpad za odpad. Takhle jsem tam chodil měnit dluhopisy a za ně si kupoval věci na doplnění energie a motivace, což je teď nemožné.

Ale počítám (za předpokladu, že mi někdo kompetentní odpoví), že odpověď bude znít zhruba tak, že přeci všichni hráči chtěli odebrat dluhopisy a tak jim Inno vyhovělo, nebo nějakou podobnou absurditou, jako skoro vždy.
 

Deleted User - 825207

Guest
Nebo mi nějakým racionálním způsobem vysvětlete, k čemu například staviteli nebo duelantovi bude, že vymění pracovní úlohu za stan ?
Stan, místo k odpočinku v přírodě, duelat jezdí po prérii, zabíjí lidi a často nemůže spát v hotelu, a zde přichází k užitku stan!
Dělník jezdí stavět různě po dalekých místech a né vždy je po ruce město a hotel, ano, opět přítel stan je zde a pomůže!
 
ano, to je velice dobrá úvaha, až na to, že "stan" jsem použil za tu dobu jen jednou (úkol) se sadou je lepší dojít do pevnosti/města. těch pár minut navíc mě nezabije.
 

Deleted User - 825207

Guest
Dělník spí ve svém městě kde staví - respektive nespí, jen staví, ale doma!
A když si ho najme baba yaga aby jí udělal novou střechu ale její chaloupka je pro dva na nocleh malá tak co?
Chaloupka baby yagy se nachází hlubokov lese(kousek od lesního palouku), nikde nic, tak kde chudák dělník bude spát?
 

Symphie

Člen týmu
Tato změna přišla s aktualizací 2.135, bohužel nemám více informací, proč tomu tak je. Mohu se maximálně optat.
 
@Mikosansobi

Šlo by po měsíci odpovědět na můj dotaz?

Na všechny ostatní nezodpovězené dotazy ohledně hry a bugů jsem již rezignoval, ale toto mě opravdu zajímá, jako hráče, který Anguse často využíval.
 
Nejsem si jistá, zda to nebylo na popud komunity. Zítra se zeptám.

Pokud ti bude někdo ze zastupitelů týmu tvrdit, že šlo o změnu na popud hráčů, mohla bys mi prosím sehnat i odpověď na dodatečnou otázku, proč se nikdo neptal na Českém či Slovenském (ale zřejmě ani na žádném jiném zahraničním) fóru hráčů a ideálně sehnat i nějakou tu anketu, kde se o tom tedy hlasovalo ? Protože neznám nikoho, kdo by uvítal tuto změnu, která udělala z Anguse dalšího nepoužitelného NPC.

Tudíž nějak nevěřím, že to bylo na popud hráčů, zajímal by mě reálný důvod.
 

Pawn

Člen týmu
Já si jsem teda jistej že ohledně Anguse na beta forum padlo to, že tahle změna přišla na "popud" hráčů na základě toho, že zneužívali možnosti výměny věcí za upd na základě náhodných slev v shopu. Kde je levněji nakoupili a poté u Anguse si udělali obrovský/neomezený profit upd.
 

raketak95

Člen týmu
Já si jsem teda jistej že ohledně Anguse na beta forum padlo to, že tahle změna přišla na "popud" hráčů na základě toho, že zneužívali možnosti výměny věcí za upd na základě náhodných slev v shopu. Kde je levněji nakoupili a poté u Anguse si udělali obrovský/neomezený profit upd.

To řešilo možná zrušení/omezení UPD odměn. Ne tu věc s omezením 1/denně.
 

DeletedUser19291

Guest
Já si jsem teda jistej že ohledně Anguse na beta forum padlo to, že tahle změna přišla na "popud" hráčů na základě toho, že zneužívali možnosti výměny věcí za upd na základě náhodných slev v shopu. Kde je levněji nakoupili a poté u Anguse si udělali obrovský/neomezený profit upd.
to uz je ich problem ze to nedomysleli s Anguškom, ALE MY CHCEME DLHOPISY NASPAT lebo takto iba BERIE 1 ODPAD A VYMENI TI DRUHY
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru