• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hodnosti ve městech...

  • Zakladatel vlákna Fry Praskla Lahev
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ale ved by sa volilo kto bode diplomat alebo stavitel a keby nevihovoval tak by sa to dalo rade a ta by ho zvrhla a zvolil by sa niekto iny .Stale by to urcovaly len ty obcania.Oni by si zvolily kto bude zanich urcovat co sa bude staviat.

Taky by mohli vzniknout volby a každý měsíc by se střídala vláda:loool::loool:

A taky bys mohl zadat jaky pravomoce bude mít člověk kterého chceš povýšit z řadového člena, protože někomu koho osobně neznáš nechceš hned dávat pravomoce radního, protože co když někoho z města vyhodí bez toho aniž bys to věděl a on ti pak řekne že ten člen porušil nějaký pravidlo, takže bys mu dal jen určitý pravomoce a postupně je mohl zvyšovat
 

DeletedUser

Guest
A taky bys mohl zadat jaky pravomoce bude mít člověk kterého chceš povýšit z řadového člena, protože někomu koho osobně neznáš nechceš hned dávat pravomoce radního, protože co když někoho z města vyhodí bez toho aniž bys to věděl a on ti pak řekne že ten člen porušil nějaký pravidlo, takže bys mu dal jen určitý pravomoce a postupně je mohl zvyšovat

jj tendle navrh uz tu taky padl ale jak to tak vypada moderatorum se nelibi ze by bylo vice funkci a takovy pocet hracu zase nesezenu jelikoz vetsina neni ani na forum a ta druha vetsina se boji napsat
 

DeletedUser

Guest
A taky bys mohl zadat jaky pravomoce bude mít člověk kterého chceš povýšit z řadového člena, protože někomu koho osobně neznáš nechceš hned dávat pravomoce radního, protože co když někoho z města vyhodí bez toho aniž bys to věděl a on ti pak řekne že ten člen porušil nějaký pravidlo, takže bys mu dal jen určitý pravomoce a postupně je mohl zvyšovat

Promiň, ale vážně ti nepřišlo, že o to tady celou dobu jde?
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale vážně ti nepřišlo, že o to tady celou dobu jde?

Pokud vím tak se tu řešilo že by byli různé hodnosti a každá na něco specializovaná takže pokud by někdo byl stavbyvedoucí tak by měl úplně jiný pravomoce než ten co se stará o fórum, takže to jsou úplně jiný pravomoce a nezdá se mi že by stavbyvedoucí v tomto smyslu jak je to probíráno byl něco víc než ten co se stará o fórum, takže to není to samý co sem psal já.

Promiň, ale vážně ti nepřišlo že je to takhle?!
 

DeletedUser

Guest
nehadejte se prosim vsichni chceme to same tak bysme spis meli resit jak o tom presvedcit ostatni :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Mám u sebe moderátor, ale jsem hráč stejně jako vy a mám i j na to jen názor ( a netvrdím že dobrý nebo správný).
Umění každého navrhovtele je, aby dokázal svuj nápad prodat.
Pokud se mi to nelíbí, mne jako hráči Dejavie, musíte najít širší kádr fanoušků a ukázat mi, že vaše myšlenka je dobrá a já že to vidím špatne a v tom případě já jako moderátor tu myšlenku uznám a podpořím.

Takhle si stále stojím za svým, že vám jako odměna stačí šedivý klobouček a jako velká odmena klobouček černý.

Já například nedám dopustit na osobí profil, kde si právě každý muže napsat :

Ichtyl - Diplomat města Dodge Town

A to mluví za vše.
 

DeletedUser

Guest
Možná to za vše mluví, ale když to má přímo v osobním profilu, tak může trvat takového člověka najít. 20 členu města a když budu mít štěstí najdu ho až na 20 pokus. Domnívám se, že status zakladatel je zhotoven právě proto, aby se tomuto předešlo a každý věděl komu se má ozvat.

Už tu bylo řečeno, že tu nejde přímo o to, narvat někomu kloboučky, ale aby se dala míra funkcí stanovit.
 

DeletedUser

Guest
Tohle už je argument, který beru.
Ale pokračujeme v diskuzi, kolik lidí u vás ve meste má klobouček ?
Já klikám jen na lidi s kloboučky a tech by melo být tak max 5 - 6 . Muj odhad.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V mém městě jsou kloboučky tři. Uznávám, že na pět členů je to poměrně dost, ale stav je po opuštění tří členů.

Pokračujeme v diskuzi.

Proč by měl diplomat mít klobouček? Snad aby mohl upravovat městský profil.

Dám příklad -
Ve městě máš někoho mladého. Ti většinou prahnou po nějaké funkci. Je jasné, že nechat mladého člověka, jejichž písemný projev bývá často velice špatný, dělat nábor, není to pravé.

Dát mu funkci, aby mohl propustit lidi, by taky nebylo to pravé.

Z možností, které funkce nabízí, je nejmenší zlo snad upravovat fórum. Proto bych mu dal fuknci spravovat fórum.

Jenže toto, momentální stav neumožňuje. Ano, řekneš mi, že by se s ním mělo dát normálně domluvit. Věřím, že by to šlo, ale náhoda je blbec a může se stát, že omylem někoho propustí, nebo povýší a ten povýšený někoho vyhodí... a pak to napravuj...

Napadlo mě tedy, že funkce - spravovat fórum, propustit, pozvat - by se mohlo rozšířit o povýšit.

Jsme tedy zpět u toho, že bychom byli rádi, aby se dalo míra možností určit.

Dále zde byl řečený právě ten diplomat. Nevím proč by nemohl mít vlastní ikonku - jak už jsme navrhoval pergamen s perem. Nebránil bych se ani husímu brku.
 

DeletedUser

Guest
Nojne absolutne s tebou souhlasím !!!
To co jsi napsal má hlavu a patu a moc se mi to líbí.

Moc by se mi líbilo, kdybyste dokázali přesne specifikovat, jak by to mělo v realu vypadat.

Vezmu tvuj příklad :

Nástěnkář - žlutý klobouček - bude mít pouze práva spravovat forum
Diplomat - modrý klobouček - má pravo vyhazovat lidi bez funkcí a posílat pozvánky
 

DeletedUser307

Guest
Nemůžu si pomoct, ale výrazy diplomat a nástěnkář mi na divoký západ nesedí.
 

DeletedUser

Guest
Já Nástěnkáře a Diplomata bral ve smyslu čistě náplně práce, aby zde na foru bylo jasné, o jaké činnosti se bavíme.
 

DeletedUser

Guest
Ten Nojneho napad ma nieco do seba, aj ja by som potreboval funkciu upravit forum, ale teraz to nie je mozne...je to dot v zlom rozpolozeni, mylsim ze b y sa tam mohli dat nejake take funkcie ako uviediól Dejavie...
 

DeletedUser

Guest
To dejavie


mno vidim ze take menis nazor dosti casto a rychle :loool: jinak nojneho napad tu uz byl a bylo jich vice jen nebyly presne specifikovane jelikoz si ihned s dadym po prvni zmince utnul nase diskuse :loool: ..... jinak jestli se ti nojneho napad libi tak bych rek ze uz nas je docela dost na to abychom preci jen mohli navrhnout tuto zmenu nebo se mylim??
 

DeletedUser

Guest
jak už bylo řečeno - dá se to domluvit ve městě. my to tak máme a kloboučky nepotřebujeme - stačí se dohodnout a všichni vědí... jak se systémem zadají možné funkce, bude to na draka (takhle je to jen na tom, jací lidé se ve městě sejdou a jak se domluví ... tudíž tvárnější :) )
 

DeletedUser

Guest
s tim bych uprimne nesouhlasil , mas to mozna zarizene ve meste ze das vsem bile kloboucky a rozdas jim ulohy a oni se do niceho jineho nepletou ale rekni mi kolik lidi znas natolik dobre abys jim je dal se vsemi funkcemi krom tech tvych ??... priklad: mel sem ve meste noveho clena zdal se byt fajn zacal prispivat , komunikovat a duelovat , asi po tydnu jsem mu dal bili kloboucek a jeho odmena za to byla ze mi vyhazel zbyle cleny , prejmenoval mesto a popis a odesel... chci tim rict ze je takovych vice lidi kteri kdyz jim nabidne lepsi mesto dokazou se zachovat timto zpusobem
 

DeletedUser

Guest
neber to nak spatne ale ty ses rozhodnut ze jako moderator fora mas pravomoc navrhy ukoncovat a nebo naopak je prijimat ale v tom prace moderatora neni ty muzes poukazat na chyby a muj navrh poprit a uvest duvod proc nebo ho napravit na pravou miru.... a co se tyce kloboucku uz jen ty jako moderator si priklad ze kloboucek dela hodne a pocitam i s tim ze urcite mesto mas nebo si v nem aspon radni ale predstav si pohled zacinajiciho hrace ktery nevi kudy kam a chce si zahrat hru ktera prinasi vice nez jen lvlovani postavy a sbirani novych predmetu nebo prispivani do mesta od ktereho jedine co naoplatku muze ziskat je 3/4 sleva na produkty na ktere stejne vetsinou mit nebude takovych her je na internetu mraky jen jineho zanru... takovym to hracum byt ja vami bych chtel prave nabidnout neco vic nez jen sbirani zkusenosti a novych predmetu takovym hracum jde hlavne o postup ve hre kdyz uz hra nenabizi vzestup co se class tyce tak aspon vzestup co se postaveni ve meste tyce a ziskani odpovednosti a pravomoci nad necim co jini nemaji a chteji dale..... chapu ze mozna hre co se pomoci a zjednoduseni neceho timto nepodari ale tady nejde jen o to konat to nejlepsi ve jmenu servru a ulehceni ale ve prospech hracu a jeji ucinosti na hracskou aktivitu... jinak se omlouvam za ten sloh nechal sem se unest

v tom pripade pokud nevidite s dydym zadny prinos v differenci kloboucku a rozdeleni pravomoci do jednotlivych casti a prirazeni prave ke klobouckum nemam sanci vas premluvit v tom pripade budu se snazit oslovit dostatecny pocet hracu





na tohle jsem s to říct jen tolik: začala jsem hrát i dk i tady... dk pouštím, protože mi právě nevyhovuje. tady se mi líbí, že když se domluvíme tak to funguje (ano měla jsem kliku, že jsem se přihlásila do města, kde jsme si navzájem sedli, ale kdyby to bývalo nevyšlo, tak bych holt hledala dál) - a klobouček neklobouček, všichni víme kdo je kdo :)
 

DeletedUser307

Guest
s tim bych uprimne nesouhlasil , mas to mozna zarizene ve meste ze das vsem bile kloboucky a rozdas jim ulohy a oni se do niceho jineho nepletou ale rekni mi kolik lidi znas natolik dobre abys jim je dal se vsemi funkcemi krom tech tvych ??... priklad: mel sem ve meste noveho clena zdal se byt fajn zacal prispivat , komunikovat a duelovat , asi po tydnu jsem mu dal bili kloboucek a jeho odmena za to byla ze mi vyhazel zbyle cleny , prejmenoval mesto a popis a odesel... chci tim rict ze je takovych vice lidi kteri kdyz jim nabidne lepsi mesto dokazou se zachovat timto zpusobem


Takže tomu to člověku dáš jakou funkci za odměnu? Nástěnkáře? Aby ti pomazal celé fórum a pak stejně zdrhl?

Nemůžu si pomoct ale pořád tu nevidím žádný posun dopředu. Buď lidem věřím a dám jim klidně i zakladatele nebo mi jakoukoliv funkcí něco poškodí (pokud mu hrábne) a může je tak maximálně napsat na vývěsku města jako zasloužilé občany bez pravomocí.
 

DeletedUser

Guest
presne jak si rikala mela jsi kliku ale sou lide kteri takovou kliku nemaji... ale nebudem ustupovat od tematu... nemuzu ti rict co si mas myslet muzu te jen presvedcovat ze rozdeleni pravomoci do jednotlivych hodnosti by prinesli vetsi aktivitu a mozna ze i vetsi pozitek do hry jelikoz kdyz ma nekdo funkci za kterou ma zodpovednost bere ihned tu hru jinak nez-li jako hrac u ktereho jedine poteseni je lvlovat a davat do mestske kasy penize na vystavbu z ktere nic neuvidi... a jak uz jsem jednou psal pride-li novacek a nevis co si o nem mas myslet ale prispiva a je aktivni dat mu vsechny pravomoce najednou je dosti hloupe a nerozvazne a proto chceme rozdelit funkce aby dostal jakoby "odmenu" a zodpovednost najednou ve ktere by nemohl napachat pri upadku jeho mysli nake velke skody
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru