• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Angus

Pawn to říká dobře, čučko má taky pravdu, jenže nelze očekávat že INNO něco domyslí, bohužel moc tomu nedávaj.
Stejně tak rakeťák má dobrou poznámku.
Je nesmyslný to omezení dublovat.
Buď stačilo omezit to na 1/denně, nebo smazat UPD z odměn, to by smazalo výraznou výhodnost situace, kterou popisuje Pawn a které se INNO bojí.
Podle mě by stačilo to omezení 1x denně.
Anebo pak snížit odměnu UPD na polovinu, aby se předešlo výhodnosti během akcí.
Nevím, takhle je ten Agnus zbytečně vykastrovanej,-(
 

DeletedUser19291

Guest
toto uplne milujem naslubuju hory doly tak isto ako s kocovnym odpadom a nakoniec po tyzdni to vratia na to iste
 
Já si jsem teda jistej že ohledně Anguse na beta forum padlo to, že tahle změna přišla na "popud" hráčů na základě toho, že zneužívali možnosti výměny věcí za upd na základě náhodných slev v shopu. Kde je levněji nakoupili a poté u Anguse si udělali obrovský/neomezený profit upd.

no počkej, ty dluhopisy ale nebyly v plnohodnotným počtu ne ? Jako odměna tam bylo mj. 23UPD nebo ratatouille (nevím přesně za co, ale bylo toho víc), což je 60% ceny, která je 38UPD. Tudíž mi nedává smysl, jak z toho ti lidi mohli profitovat (pokud neberu v úvahu možnost, že mohli nakoupit při ještě větší slevě, než byla teď, tedy víc než 40%...). A pokud bych tuhle možnost v úvahu vzal, je podle mého řešením právě omezení 1 výměna za den, tudíž by byl ten (pouze teoretický) profit, jak píšeš, velmi omezen. Z tohoto důvodu tu změnu chápu (další důvod - jakési udržení lidí u hry z dlouhodobějšího hlediska, ikdyž toto je taky jen v rovině teorie ;) ) Naopak tu druhou změnu (zrušení UPD odměn), opět z výše uvedených důvodů, nechápu doteď a myslím, že ani nikdy nepochopím :) . Nebo vlastně pochopím - čistej bussiness, v žádným případě ale snaha o vylepšení nebo snad zpříjemnění hry, ba právě naopak :D
 

Pawn

Člen týmu
No to máš sice pravdu, ale mimo jiné tam byl i banální návod práce, který stojí při plné ceně 23, a Angus za něho dával 23 zpět. Stejně tak banální detailní pracovní návod, cena 39 , Angus dával 39. :) Pak tam byly ty jak píšeš kde to UPD neodpovídalo. To proč to odebrali kompletně ti nepovím, to proč nenechali výměnu alespoň 1x za den také ne. Můj odhad je že při akcích jako byl teďka černý pátek i výměna 1x denně kdybys nakoupil dejme tomu 40ks něčeho a během dalších pár dní si to prohazoval, tak si uděláš i tak profit úplně za nic. Což není úplně správný.
Ale ano určitě to měli promyslet už předtím. Nebo to jen mohli snížit aby bylo alespoň nějaké upd a nemohlo to být profitující no. Ale odebrat to úplně vypadá jako lehčí volba.
 
No to máš sice pravdu, ale mimo jiné tam byl i banální návod práce, který stojí při plné ceně 23, a Angus za něho dával 23 zpět. Stejně tak banální detailní pracovní návod, cena 39 , Angus dával 39. :) Pak tam byly ty jak píšeš kde to UPD neodpovídalo. To proč to odebrali kompletně ti nepovím, to proč nenechali výměnu alespoň 1x za den také ne. Můj odhad je že při akcích jako byl teďka černý pátek i výměna 1x denně kdybys nakoupil dejme tomu 40ks něčeho a během dalších pár dní si to prohazoval, tak si uděláš i tak profit úplně za nic. Což není úplně správný.
Ale ano určitě to měli promyslet už předtím. Nebo to jen mohli snížit aby bylo alespoň nějaké upd a nemohlo to být profitující no. Ale odebrat to úplně vypadá jako lehčí volba.

V tom případě prostě jen sjednotit UPD odměny na (třeba těch 60% ceny) popř. nechat omezení 1/den a problém je vyřešen. Však je to tak jednoduchý proboha.
 
V tom případě prostě jen sjednotit UPD odměny na (třeba těch 60% ceny) popř. nechat omezení 1/den a problém je vyřešen. Však je to tak jednoduchý proboha.

Proti omezení si stěžuji.

Ideálně jsem chodil jednou za dva měsíce směnit třeba 30-50 věcí. Takhle se ani nevyplatí tam chodit jednou denně.

A další dost podstatný faktor je, že jsem vždy bral UPD, jelikož všechny ostatní věci jsou nepoužitelný odpad a znám lidi, kteří si schovali UPD do směnitelných věcí z shopu, které jsou opět jinak nepoužitelné a Inno jim teď udělalo tohle.
 

DeletedUser19291

Guest
Zoberte si ale ze niekto nakupi nejaky banalny navod prace za UPD z toho shopu len aby to menil s tym angusom raz za den a oni to zrusia a ty mas povedzme 50 tych navodov :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Odpověď:

U slev v SHOPu se může vytvořit neomezená "farma" pro hráče, hráči si budou moci koupit prodejné buffy levněji s cca 20–40% slevou a pak je u Anguse prodat výhodněji.
 
Odpověď:

U slev v SHOPu se může vytvořit neomezená "farma" pro hráče, hráči si budou moci koupit prodejné buffy levněji s cca 20–40% slevou a pak je u Anguse prodat výhodněji.

Jsem si to myslel, ale tímto krokem udělali z Anguse naprosto nepoužitelného NPC. Podle mě by se měla napravit nějaká rovnováha, aby to opět mělo smysl a zároveň nešlo využít. Případně tam přidat i věci z cirkusu a především neomezovat čas, protože chodit tam kvůli jednomu předmětu denně nemá smysl. Ale děkuji za odpověď.
 
Ahoj,tak mne napadlo zda by nešlo dát do SHOPu k Angusovi či jinam dát výrobky z řemesel za doláče či rozumné UPD.
Ono třebas na nových světech horko těžko seženete výrobek do úkolu který je časově omezen,nehledě na to že tak i na světech zkomírajících či už mrtvých.
Ono kolikrát potřebujete jeden kus něčeho a než to uženete jste v důchodu ;)
Nehledě na to,že by to zajisté srovnalo i ceny na trhu kdy kolikrát je to za absolutně nesmyslné ceny.
Osobně nekšeftuji nějak vehementně s tovarem a spíš se přikláním k obchodní výměně :)
 
Ahoj,tak mne napadlo zda by nešlo dát do SHOPu k Angusovi či jinam dát výrobky z řemesel za doláče či rozumné UPD.
Ono třebas na nových světech horko těžko seženete výrobek do úkolu který je časově omezen,nehledě na to že tak i na světech zkomírajících či už mrtvých.
Ono kolikrát potřebujete jeden kus něčeho a než to uženete jste v důchodu ;)
Nehledě na to,že by to zajisté srovnalo i ceny na trhu kdy kolikrát je to za absolutně nesmyslné ceny.
Osobně nekšeftuji nějak vehementně s tovarem a spíš se přikláním k obchodní výměně :)
Aby to nevyznělo tak, že to hráčská komunita požaduje, já jsem proti, resp. svým hlasem to odmítám. Případně se pak může udělat anketa. Pak by už i řemesla ztratila svůj význam a spolupráce mezi hráči by byla ještě více zavražděná.
 
Aby to nevyznělo tak, že to hráčská komunita požaduje, já jsem proti, resp. svým hlasem to odmítám. Případně se pak může udělat anketa. Pak by už i řemesla ztratila svůj význam a spolupráce mezi hráči by byla ještě více zavražděná.

přesně tak, navíc to je (pro mne) jedna z mála možností, kde se dá lehce vydělat bez farmaření ...
 
Odpověď:

U slev v SHOPu se může vytvořit neomezená "farma" pro hráče, hráči si budou moci koupit prodejné buffy levněji s cca 20–40% slevou a pak je u Anguse prodat výhodněji.

ale to jsme přece řešili výše... pokud by se UPD odměny sjednotily na stejné procento (50%-60% ?), nemůže docházet k žádný farmě... prostě hlava mi nebere, že si to někdo nepromyslí dopředu, nafláká tam odměny úplně random bez jakýhokoliv klíče a po pár dnech (týdnech ? - už nevím) přijde na to, že se to dá zneužít a celý to zruší... jak k tomu potom přijdou ti zmínění lidé, co si tak schovávali UPD kvůli tomu hloupýmu limitu ?! to je fakt do nebe volající :(

Ahoj,tak mne napadlo zda by nešlo dát do SHOPu k Angusovi či jinam dát výrobky z řemesel za doláče či rozumné UPD.

S tímto také nesouhlasím. To bysme potom rovnou mohli skončit i u zrušení bitev a každý by si střílel sám do nějakých NPC botů :D no ale aspoň by byly pevnosti naplněný že :P :D
 
Tak nic,tak slez,tak jo :D
Nic nenamítám a to co výše uvádíte mi jasně hrálo proti ;)
Odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal :D
 
Teď jsem koukal na Indianu a všech 5 úkolů na výměnu prémium medailí se mi zobrazuje správně. Tzn. buď jsi si ten úkol dnes už jednou splnil, nebo nemáš konkrétní medaili.
 
Nahoru