• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze na téma migrace

Asi nelze nějakým způsobem zjistit, kdo získal všechny prémiové zbraně na Coloradu a Buffalu za poslední dva roky ? Zda-li aktivní hráč, který tam zůstává jen kvůli tomu, či někdo, kdo má primární postavu jinde.

Jelikož se furt víc a víc přikláním k variantě, že si z toho někdo akorát udělal nízko nákladovou farmu na prémiové zbraně, kdy může získat vše za použití pár nuggetů s vědomím, že mu bude vše převedeno.

Možný to určitě je, ale stačí jen dva "blázni" na mrtváku a stejnak se ty zbraně pořádně prodraží, kolikrát třeba i podobně jak na živým, ale šance je samozřejmě o dost menší, to jo.
 
gabore, jsem-li informován dobře, tak eventové zbraně se nepřevádí, musí zmigrovat s postavou, pokud je to tedy tak jak mi bylo prezentováno,-)

cesc, je to nepravděpodobné, ty poslední akce/tomboly byly na floridě, georgii, dakotě v jinejch číslech než na Arizoně; asi proto jak jsem psal
 
gabore, jsem-li informován dobře, tak eventové zbraně se nepřevádí, musí zmigrovat s postavou, pokud je to tedy tak jak mi bylo prezentováno,-)

myslím, že měl na mysli právě migraci, když už byla z toho světa spuštěna :)

cesc, je to nepravděpodobné, ty poslední akce/tomboly byly na floridě, georgii, dakotě v jinejch číslech než na Arizoně; asi proto jak jsem psal

jako jo, ale zrovna výhra v poslední tombole na F byla za nějakých 700 bodů, což pár hezkých nugátů udělá :D na A nevím, asi to bylo víc no
 
myslím, že měl na mysli právě migraci, když už byla z toho světa spuštěna :)

pak ale dotyčný účet není "farma", ikdyž si myslím spíš že gabor myslel nějakej lv 50, co to tam točí aby event zbraně pak převed na lepší postavu na s1/Ari apod., což ale dle mých informací není možné

jinak směr uvažování je správný, měly by být na světech, které jsou určeny k uzavření,s otevřenými migračními cestami, tomboly?
myslím si, že je to kontraproduktivní a protahuje to právě definitivní uzavření světů/ spadnutí počtu hráčů pod kritických 200 kousků ...
ať už jde o snahu to zobchodovat, nebo si prostě udělat radost točením jednoho světa navíc,-)

miko psala správně, že musí hráči chtít, ale myslím si, že tímto benevoletním přístupem mnoho světů support úspěšně nezavře (pokud bereme v úvahu, časové intervaly z sk, nikoliv to zavírání buffala,-)
tento komentář je spíš zamyšlením pro support, zda-li není nějaká možnost "jemně" nakopnout hráče správným směrem,-)
 

Pawn

Člen týmu
Ale tak vy píšete každý o něčem jinym, on píše "převést pouze zbraně" jako takové bez postavy ze světa na svět, ty zase píšeš o tom že odmigruje s celou postavou i se zbraněma v inventáři.
Migrovat s eventovýma zbraněma samozřejmě můžeš v rámci inventáře postavy jako celku.
 
přesně jak pawn píše, protože pokud někdo migruje s celou postavou, pak bych ho žádnou farmou nenazýval,-)
proto jsem reagoval jak jsem reagoval
 
Já jsem tady někde četl, že pokud se svět uzavírá a nemám kam migrovat (mám postavu všude) je možný si odmigrovat pár itemů, tak tam by to dávalo smysl. Ale opět je to něco mimo to, co nabízí hra jako taková, takže momentálně to asi nepůjde.
 
Já vám nevím, kluci.
Já jsem tady někde četl, že pokud se svět uzavírá a nemám kam migrovat (mám postavu všude) je možný si odmigrovat pár itemů, tak tam by to dávalo smysl. Ale opět je to něco mimo to, co nabízí hra jako taková, takže momentálně to asi nepůjde.

Já mám právě podobný pocit, že si kdysi někdo stěžoval na tohle převádění prémiových zbraní ze serverů, které by se měly uzavírat (i když se ještě neuzavřely), ale zda se to opravdu děje, to nemohu posoudit.
 
přesně jak pawn píše, protože pokud někdo migruje s celou postavou, pak bych ho žádnou farmou nenazýval,-)
proto jsem reagoval jak jsem reagoval

Nevím no, je to celkem diskutabilní. Jak jsi psal předtím, lidi se potom drží na mrtvácích se spuštěnou migrací jen kvůli tomu, aby měly ty zbraně (potenciálně) jednodušeji a potom s nima odmigrovali jinam. Tak to už takovou menší farmou trochu zavání :D .

Já jsem tady někde četl, že pokud se svět uzavírá a nemám kam migrovat (mám postavu všude) je možný si odmigrovat pár itemů, tak tam by to dávalo smysl. Ale opět je to něco mimo to, co nabízí hra jako taková, takže momentálně to asi nepůjde.

Taky nevím, jestli je to ta stejná situace. Přeci jen, tohle je uvedený v oficiálním prohlášení. Pokud nemůžeš migrovat, prodáš věci jinýmu hráči, ten ti je přenese a potom prodá zpět. Pokud prodat nejdou a splníš všechny uvedený požadavky, support ti je přenese. Samozřejmě, není povinen to udělat, ale nesrovnával bych to úplně s obyčejnýma převodama, tohle je součástí migrace.
 
Náhodou vím o pár majitelích prémiových zbraní na buffalu a coloradu. Výčet vezmu retrospektivně a doplním stručnou poznámkou o osudu postavy.

Buffalo
Modročervené - blambol, zůstal uvězněn na buffalu bez možnosti migrovat, pokud by neobětoval jinou postavu
Legendární - Fundin, migroval s nimi na s1
Královské - Don Camillo, uvězněn na buffalu
Perleťové - Don Camillo
Mohykánů - nevím
Německé - Don Camillo

Colorado
Stylizované - majco81, plánuje s nimi odjet na s1
Modročervené - Ellisa Coffee, myslím, že také nemá kam migrovat, ale možná nahradí nějakou ze svých postav na s1/ari
Legendární
Královské - Merkel, hlavní postava na s1, proč je na coloradu získal, nevím
Perleťové - Don Camillo, pravděpodobně časem nahrazení postavy na arizoně
Mohykánů - bobeno, nevím, kdo to je
Německé - Don Camillo
 
Náhodou vím o pár majitelích prémiových zbraní na buffalu a coloradu. Výčet vezmu retrospektivně a doplním stručnou poznámkou o osudu postavy.

Buffalo
Modročervené - blambol, zůstal uvězněn na buffalu bez možnosti migrovat, pokud by neobětoval jinou postavu
Legendární - Fundin, migroval s nimi na s1
Královské - Don Camillo, uvězněn na buffalu
Perleťové - Don Camillo
Mohykánů - nevím
Německé - Don Camillo

Colorado
Stylizované - majco81, plánuje s nimi odjet na s1
Modročervené - Ellisa Coffee, myslím, že také nemá kam migrovat, ale možná nahradí nějakou ze svých postav na s1/ari
Legendární
Královské - Merkel, hlavní postava na s1, proč je na coloradu získal, nevím
Perleťové - Don Camillo, pravděpodobně časem nahrazení postavy na arizoně
Mohykánů - bobeno, nevím, kdo to je
Německé - Don Camillo

Díky moc, Hive!

Jenom dotaz, jak může být někdo uvězněn na Buffalu ? Vždyť je to zhruba přes rok a půl, co byla spuštěna migrace (pokud nejde o to, že má postavy i na ostatních světech, což ale neberu jako uvěznění - přičemž z těch, které jsi jmenoval, někteří buď ani pod tímto nickem postavu na Arizoně nemají, nebo ji mají pouze pro převod bez maximálního levelu).

Ale furt to na mě dost působí tak, že si tam pár hráčů farmí zbraně s tím, že jim budou jednou převedeny na S1/Ari a nebo odejdou s celou postavou, ale je to levnější, než-li na právě zmiňovaných serverech.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11928

Guest
Jenom dotaz, jak může být někdo uvězněn na Buffalu ? Vždyť je to zhruba přes rok a půl, co byla spuštěna migrace (pokud nejde o to, že má postavy i na ostatních světech, což ale neberu jako uvěznění - přičemž z těch, které jsi jmenoval, někteří buď ani pod tímto nickem postavu na Arizoně nemají, nebo ji mají pouze pro převod bez maximálního levelu).
Ano, hivovo vyjadreni je velice nestastne a nevhodne formulovano. Samozrejme hraci moznost migrovat maji, jen na cilovem svete nesmeji mit postavu. Zminujes spravne, ze dani hraci na postavach jinych svetu maji prd a nic by jim nemelo branit ji smazat a nasledne migrovat - ocividne nechteji.
Ale pak prijde inteligent a oznaci to za uvezneni.
 

Pawn

Člen týmu
Mne by zajímalo kam na Floridě zmizela sada Legendárních zbraní divokého západu. Jsme se ptali mezi sebou tam, a nikdo prakticky neví kam se poděly. :-D Tak jen jestli to nebyl ten případ kdy někomu odletěly na jiný svět nějakou magii třeba.

Jinak uvěznění je zajímavej pojem, když tenhle přístup je přesně ten proč se migrace tak vlekla/vleče, protože chudáčkové tam jsou vlastně uvězněni a není to tím, že se zkrátka neumí rozloučit s postavou jinde za cenu téhle. A tak raději sobecky hrajou i na mrtvém světě než se svět uzavře než aby se to mohlo posunout dále a doufají v zázrak.
 

DeletedUser11928

Guest
Jinak uvěznění je zajímavej pojem, když tenhle přístup je přesně ten proč se migrace tak vlekla/vleče, protože chudáčkové tam jsou vlastně uvězněni a není to tím, že se zkrátka neumí rozloučit s postavou jinde za cenu téhle. A tak raději sobecky hrajou i na mrtvém světě než se svět uzavře než aby se to mohlo posunout dále a doufají v zázrak.
Presne tak. A pak se najdou hrdinni bojovnici, kteri bojuji za jejich prava. Avsak hraci, kterych se to tyka o to vlastne ani nemaji zajem.
 
cesc, k tomu s těmi zbraněmi, pokud to někdo hraje na colo, geo naplno, aby získal zbraně a pak s nimi zmigroval jinam, farma to není, neb furt ta postava colorada/georgii bude ta hlavní ať zmigruje kam chce, takže o farmu nejde, jiná věc jsou ti, co to tam jen "tombolují",-)
ale to je "problém" toho že eventy jsou "pro všecky"

k hivovu uvěznění:
reálně jde o "uvěznění" neb je uzavřen server, nevím esli tam zbývající hráči mají přistup nebo ne, ale chápu-li to správně, tak už se na server přihlásit nemohou bez povolení miko, možná ani tak ne, jen miko možná smí nějak zmigrovat některé věci jim odtud, ale to jsou dohady
proto psal hivko slovo uvěznění v případě buffala
to slovo nemá mít žádný emocionální nádech, jde o to, že daní hráči nebyli schopni či ochotni k nějakému datu přesunout svůj zadek, takže se jim svět uzavřel
ale berte to s rezervou, by musela napsat miko zda-li jde někomu se na buff přihlásit, ale myslím že ne,-)
jinak hivko super přehled

ke gaborovi, nevím o případu, že by eventové zbraně byly přesunuty bez migrace postavy, má-li někdo jiné informace, podělte se o ně, do té doby věřím oficiální informaci od miko,-)
 
ke gaborovi, nevím o případu, že by eventové zbraně byly přesunuty bez migrace postavy, má-li někdo jiné informace, podělte se o ně, do té doby věřím oficiální informaci od miko,-)

Abych nebyl nikým chycen za slovo, já takové informace taktéž nemám. Pouze mi je několik věcí podezřelých. Především lidé, mající primární postavy jinde, točící na Coloradu/Buffalu prémiovky, které jsou nedražitelné a není žádný způsob, jak je dostat pryč... a nebo ano ?
 
Co znamená uvěznění na buffalu/coloradu.

Např. Don Camillo má na s1 jednu ze svých dvou nejstarších postav, kterou opravdu nechce nahrazovat, kvůli množství schopností, splněných úkolů, postavení v žebříčku atd. Na Coloradu má slabší, ale pořád relativně dobrou postavu. Na arizoně a buffalu má postavy výrazně slabší než výše uvedené a pokud si chce nechat na arizoně místo, pro budoucí přesun postavy z colorada, vychází z toho, že na buffalu je uvězněn, protože už není svět, kam by ji mohl přesunout, pokud nechce zabít silnější postavu. Takže pokud stále nerozumíte... škoda slov.

Co se týče legendárních zbraní na floridě - od začátku spuštění floridy byl pravidelně problém s tím, že se zbraně pro vítěze nenahrávaly automaticky. Nemám už info, zda byl tento problém vyřešen, ale nepřekvapilo by mě, kdyby to opět nefungovalo.
 
Co se týče legendárních zbraní na floridě - od začátku spuštění floridy byl pravidelně problém s tím, že se zbraně pro vítěze nenahrávaly automaticky. Nemám už info, zda byl tento problém vyřešen, ale nepřekvapilo by mě, kdyby to opět nefungovalo.

Info ti mohu s klidem předat sama jako poslední člověk který přebíral tombolu... Ta chyba tam stále přetrvává bohužel (stejně jako nefunkční převody v bance) a očividně se s ní nedá nic dělat...

Ohledně lidí co utrácejí s plným vědomím nuggety ve velkém na vícero světech najednou (včetně těch co jsou určeny pro migraci) a poté se s tím odmítají smířit se vyjádřím takto... jdou sami proti sobě... Když dělám velkou investici, uvažuji do budoucna... a pak je to už jen s tím, že člověk musí zvážit co je mu milejší... peníze nebo čas vložený do jednotlivých postav (jestliže je to v daném případě obojí najednou, tak dotyčného lituji, že byl tak krátkozraký) Výmluva, že nebyla jiná možnost je taktéž absurdní...

Obzvlášť tihle farmáři s tombolami, jak zmiňoval gabor... Očekávají jenom to, že pak jim support na požádání vyhoví a převede zbraně ze slabší postavy na silnou. Nehledě na to zda tam utratili za ty zbraně 400/10000 nuggetů... V tom druhém případě... Když se jednou tak rozhodli, tak se snad rozhodli s vědomím, že právě ta daná postava je ve finále hlavní... Nebo snad ne? Tam jde pak už jen o otázku, zda to je naivita a nebo vypočítavost jedince...
 
Nahoru