• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Kam byste chtěli migrovat z floridy?

Kam byste chtěli migrovat se svou postavou z floridy?


  • Celkový počet hlasujících
    33
  • Anketa uzavřena .
Vyberte preferovaný svět. Migrační pásma nehrají roli, je to jen průzkum.

Ideální by však bylo, pokud by hlasovali pouze hráči, kteří mají postavu na floridě a skutečně by pak takovou migraci, pro kterou hlasují, mohli provést.
 
Vzhledem k současné situaci na ari - mrtvo (s9 nevím jak na tom je), tak jednoznačně s1...

Pokud by z floridy přišlo 200 hráčů (což pochybuju), tak by asi i migrace na ARI měla smysl a oživila ten svět.. ale jak vidíme, tak ani migrace ze všech směrů na ARI nepomohly..
 
Taky s1 jednoznačně. Nechápu, proč tam eSka nejsou jako (stejně jako u všech světů doteď). Místo toho daji totálně mrtvou Indianu a Jericho, který bude mrtvý za chvíli taky :D Si jako myslí, že těch 10 lidí z Floridy oživí dead Indianu nebo co tvl :D :D :D Fakt výsměch, když se na to čeká několik let a oni to takhle ještě zprasí, klasický INNO no. Konečně to pustili, tak si asi myslí, že každej s radostí naskáče i na Indi a bude rád nebo co :D
 
To že se na Ari tolik nepíše neznamená že je svět mrtvý, stále je to do počtu aktivních hráčů asi 3 nejaktivnější svět. :)
 

EREWAN

Člen týmu
Taky s1 jednoznačně. Nechápu, proč tam eSka nejsou jako (stejně jako u všech světů doteď). Místo toho daji totálně mrtvou Indianu a Jericho, který bude mrtvý za chvíli taky :D Si jako myslí, že těch 10 lidí z Floridy oživí dead Indianu nebo co tvl :D :D :D Fakt výsměch, když se na to čeká několik let a oni to takhle ještě zprasí, klasický INNO no. Konečně to pustili, tak si asi myslí, že každej s radostí naskáče i na Indi a bude rád nebo co :D

Tak na to Jericho pojďte hrát a mrtvé nebude :)
 
musíte si říct co floridští od migrace očekávaj:
předem upozorňuji budu subjektivní:
s1 je asi opravdu nejstabilnější bitevní svět
na Ari sedělo moc dlouho pár "ropuch" na prameni, takže tam je víceméně bitvení většině lidí jedno (můj subjektivní pohled), ale ne všici migrují kvůli bitvám, Ari má ale zas nejlepší a nejstabilnější tržní prostředí, dá se tu sehnat vše a vhledem k tomu jak dlouho jede, ani staré sety nejsou problém
navíc bitevní potenciál má, jen by ti, co mohou pohnout horami, museli chtít, kdyby ale migrovalo 200 hráčů, 100 nebo jen 50 bitevníků, myslím, že i to by situaci změnilo za předpokladu, že nebudou hrát křoví "místním", protože místní už jsou "líní" něco měnit, ale to se týká celého bitvení na cz westu, snad mimo nejnovějšího světa, kde je prostor ty "ambice" naplňovat

s9 asi není marná

ale migrace na "nové" světy (ala indiana) je asi jen pokus zvrátit situaci, že vše po A postupně migruje na s1-A,-))

to vše za předpokladu, pokud je tato anketa vůbec relevantní nic proti HIV, a bábovička už není upečená,-)
ale i mě tam s1 chybí
 
Naposledy upraveno:
Zdravicko.
Za sebe muzu rict jedno, ono treba Florida nebude tak mrtva, jak se zda. Ja se po XY letech vratila na Klondike, s tim ze jsem si automaticky postavu zalozila na nejnovejsim svete s tim ze bude aktivni. Vicemenne ano. Nicmene mam dve super postavy z minulych let, jednu mmj na Floride. Momentalne skill na obchodnika, bez mesta. V batou susim duelove a bitevni hadry, ale proste je nemam kde uzit. Lognu se tam s bidou jednou za par dni, ale s tou postavou pocitam a za migraci jsem rada a vyuziju ji. Treba je nas tam vic takovych, co se proste jenom neprojevujeme ;).
 
na Ari sedělo moc dlouho pár "ropuch" na prameni, takže tam je víceméně bitvení většině lidí jedno (můj subjektivní pohled), ale ne všici migrují kvůli bitvám, Ari má ale zas nejlepší a nejstabilnější tržní prostředí, dá se tu sehnat vše a vhledem k tomu jak dlouho jede, ani staré sety nejsou problém
navíc bitevní potenciál má, jen by ti, co mohou pohnout horami, museli chtít, kdyby ale migrovalo 200 hráčů, 100 nebo jen 50 bitevníků, myslím, že i to by situaci změnilo za předpokladu, že nebudou hrát křoví "místním", protože místní už jsou "líní" něco měnit, ale to se týká celého bitvení na cz westu, snad mimo nejnovějšího světa, kde je prostor ty "ambice" naplňovat

Hele, neříkám to s nadšením, ale dám ruku do ohně, že 50 bitevníků fakt neodmigruje :D. Když porovnám mojí (přehnanou) desítku a tvojí padesátku, určitě budu blíž :D. Ale třeba i těch pár lidí by to změnit mohlo, nevím. Nebo ještě možnost, že tam naskáčou a odvezou postavu i lidi, co tam roky nebyli, ale i tak to podle mě nebude úplně vělký počet.
 
každý mluví o něčem jiném no, někdo o švitoření na chatu, jinej o hře
pro lidi kteří to hraj jako klikačku mimo velký shluk aliance a města kolem sebe, je svět jako florida nehratelný, neseženeš řemeslné výrobky do úkolu apod., to je pro mě mrtvý svět
jinak z pohledu švitoření je mrtvá i Arizona a skoro všecky cz světy, kde zrovna nemá nějakou potřebu prudit na chatu nějaký zhrzený mulťák
 
Naposledy upraveno:
Hele, neříkám to s nadšením, ale dám ruku do ohně, že 50 bitevníků fakt neodmigruje :D. Když porovnám mojí (přehnanou) desítku a tvojí padesátku, určitě budu blíž :D. Ale třeba i těch pár lidí by to změnit mohlo, nevím. Nebo ještě možnost, že tam naskáčou a odvezou postavu i lidi, co tam roky nebyli, ale i tak to podle mě nebude úplně vělký počet.
to nemohu rozporovat,-)
 
Nahoru