• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2021

Požadavek na vítězství v dobrodružství? Tak, a s novým úkolem končím.
Kdyby to byl požadavek na účast, dobrý, ale když někoho dobrodružství nebaví - jen ten opruz při čekání na frontu, pak se na poslední chvíli někdo odhlásí a jede se nanovo - tak je to pro něj děsně nezáživný, dávat dobrodružství xkrát než vyhraje. To nemůžou dávat jen účast? Je to stejná pitomina jako požadavek na KO v duelech... Kdyby tam aspoň bylo už i jiný dobrodružství než furt dokolečka dokola jedno a totéž...

Amen, bratře.
 

Pawn

Člen týmu
Ono s tím jací jsou lidi tak být tam jen účast, tak lidi to lognou a vzápětí to vypnou, odklepnou si splněný úkol a pokazí hru dalším v lepším případě "jen" dvěma spoluhráčům, takže to nic moc neřeší. Já to vítězství chápu jako pojistku že to prostě odehraješ.
Ale když už tak by bylo nejlepší tam dobrodružství vůbec nedávat, ale je to přeci jen jeden z módů hry tak ho chtějí nějak využít.
 
Tak jsem si udělal hezké odpoledne u počítače, dokonce jsem si za dvě hodiny 3x zahrál a 3x z toho jsem hrál s někým, kdo nějakým způsobem nehrál a tak jsem 3x prohrál (a jednou jsem teda sám odešel před startem), opravdová esence zábavy. Naštěstí mě zabavilo místní fórum a tak jsem se dostal i ke 4 tému, již úspěšnému pokusu.
 
Já to vítězství chápu jako pojistku že to prostě odehraješ.
Já to klidně odehraju, ale ostatní můj styl hry považují za cílenou sabotáž :D

Tak jsem si udělal hezké odpoledne u počítače, dokonce jsem si za dvě hodiny 3x zahrál a 3x z toho jsem hrál s někým, kdo nějakým způsobem nehrál a tak jsem 3x prohrál (a jednou jsem teda sám odešel před startem), opravdová esence zábavy. Naštěstí mě zabavilo místní fórum a tak jsem se dostal i ke 4 tému, již úspěšnému pokusu.
Hodně by se vyřešilo, pokud by notoričtí vyznavači dobra pochopili, že "kdo nějakým způsobem nehrál" tam neleze proto, aby ty ostatní prudil, ale protože to vyžaduje quest. Nějak si to odtrpět je určitě rychlejší způsob řešení, než odcházet, pokud mi nevyhovuje složení týmu.

Jinak ale opravdu nechápu filozofii Inna, které nutí hráče do herní aktivity, která je svým charakterem naprosto vzdálená celému zbytku Westu, takže se dá předpokládat, že hodně lidí to prostě nebude umět a leda jim to otráví celou úkolovou řadu. Za nejférovější považuji možnost si vybrat z prací, duelů, bitev a dobra. Hru snad hrajeme proto, abychom se pobavili, a né abychom se nutili do něčeho, co nás tak leda... eh... řekněme... netěší.
 
Na základě vaší zpětné vazby poskytnuté na Beta serveru, jsme provedli několik úprav a vytvořili stejnou úkolovou řadu pro hráče s nižší úrovní - mezi 45 a 109. Tato úkolová řada je téměř stejná, pouze některé úkoly jsou o něco jednodušší a odměny jsou odpovídajících způsobem upraveny. Vzhledem k přidání této úkolové řady na poslední chvíli, nemá tato řada momentálně žádný úspěch.

Jako a jak jste to usnadnili nižším levlům???Že nemusí plnit Pracovat jako ochránce a místo toho nějaký dostavníky kterých má každý z mincí plný zuby a pak tam dáte úkoly jako Sklízet papričky;Soutěžit v páce;Pracovat jako pistolník :D
To už to mohlo být pro všechny stejné...jasně a začněte apelovat na to,že ten první se musí odpracovat a zbytek si můžou koupit,jo malej levl neví co s doláčema a opravdu by nebylo od věci k eventovým úkolům dát manuál a nenechat tápat hráče :(
On by si možná leckdo rozmyslel zda to plnit...howgh
 

Mikosansobi

Člen týmu
máte rádi bitvy o pevnost? Oslavte s námi velikonoční svátky účastí ve speciálních bitvách o Awesomii na všech světech. Můžete vyhrát další
velikonoční vajíčka, které vám mohou pomoci při postupu velikonoční události. Bitvy se budou konat v neděli 4. dubna 2021 od 20:00 na všech světech.

@Symphie : nešlo by prosím ty oznámení mít takové kompletní, tj. včetně výše odměny?


Toto je kompletní oznámení. Děkuji za pochopení.
 

Pawn

Člen týmu
Ohledně těch setů ovečky,kuřátka a zajíčka.
Všechny věci dávají ve výsledku "bonus" +1%. Avšak u Bot Kuřátka je jako u jediných přepočet "pro úroveň", takže předpokládám že se jedná o chybu, a ve výsledku nemají dávat 200% regenerace samotné boty?
 
Rád bych se zeptal, jak je to se staršími úkoly. Začal jsem úkolovou řadu hledání velikonočních vajíček a hned u prvního úkolu, kde mám najít narcisy, tak by měly být získatelné na prácech sklízet tabák, bavlnu a plašit ptáky z pole. 400 energie a ještě nemám ani jeden? screen úkolu
 
Takže k tomu novému skrytému úkolu. Čekal jsem, že když za sady, které se nikde nedají použít, aspoň dostanu zpět 420 dluhopisů, které mě ty nákupy stály. Ale ono se za to nedostane vůbec nic na konci. Takže abyste pak nebyli zklamaní, až zbytečně utratíte UPD.
 
Ahojte. Existuje nejaká stratégia na duely Velikonoční střílení? Dostal som sa po 23 výťazných duelov úplne v pohode, a potom ma Big Fred porazil - zrazu som netrafil asi 6 z 8 zásahov, a on mi dal trochu väčší celkový damage. A to nemám myslím mizerné schopnosti ani oblečenie na duel. Používam veci zo sady šťastného čtyřlístku, irské zvíře a předmět, a opasek a boty herečky Josephine. A neskôr som sa dostal po 5 výťazný duel a zas ma nejaký mrzák porazil...
To akože majú šancu v tejto hre len duelanti? Ako sa darí ostatným?
 
Nahoru