• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2021

Ahojte. Existuje nejaká stratégia na duely Velikonoční střílení? Dostal som sa po 23 výťazných duelov úplne v pohode, a potom ma Big Fred porazil - zrazu som netrafil asi 6 z 8 zásahov, a on mi dal trochu väčší celkový damage. A to nemám myslím mizerné schopnosti ani oblečenie na duel. Používam veci zo sady šťastného čtyřlístku, irské zvíře a předmět, a opasek a boty herečky Josephine. A neskôr som sa dostal po 5 výťazný duel a zas ma nejaký mrzák porazil...
To akože majú šancu v tejto hre len duelanti? Ako sa darí ostatným?

Moje zkušenosti jsou takové, že pokud jsem línej se z cestovního nebo pracovního převlíct do duelu, dostanu na budku významně častěji. Takže určitě doporučuji převléci do duelového a pro jistotu mít v zásobě 480 vajec na úplatek.
 
Moje zkušenosti jsou takové, že pokud jsem línej se z cestovního nebo pracovního převlíct do duelu, dostanu na budku významně častěji. Takže určitě doporučuji převléci do duelového a pro jistotu mít v zásobě 480 vajec na úplatek.

Já dueluji několik let pouze ve stavitelských sadách (v současnosti Cortéz) a za těch dvacet dní, co událost běží prohraji jen pár duelů, odhadem tři až pět za celou akci. Letos jsem zatím bez prohry, tudíž se přikláním k verzi, že je to opravdu o štěstí.
 
Podle mých zkušeností ti banditi do určité míry kopírují schopnosti hráče. Tzn. je důležité mít hodně vystupování, co nejméně taktiky a dávat si pozor na to, jestli nemáte moc velké reflexy nebo houževnatost - může se stát, že soupeř s druhým typem zbraně vám dá za hodně každou ránou, kterou trefí. Cortéz je relativně jistota, protože má nulový schopnosti, ale od nějakého levlu 80 máte lepší zbraň. Ideál je Vaquero, Hamilton nebo kovbojka. Čtyřlístek je na prd, protože dává hodně taktiky.
 
Cortéze nemám, takže musím používať iné hadry... Ale díky za tipy.
BTW teraz som zas prehral, zobrazilo sa okno, s otázkou či chcem podplatiť ten tajný výstrel, či čo. Len som si klikol do okna s výsledkom súboja a okno podplatenia nenávratne zmizlo takže zase smola... Toto som teda nečakal... A čiastočne to vysvetľuje, prečo som o tom podplatení dlho nevedel... Netreba klikať na "NE", stačí kliknúť kdekoľvek inde. To mi príde trochu dosť nepodarené. Ale čo by som asi chcel od tejto hry... :)
Edit: Vést má nejaký vplyv na duely ako také? Či len na Velikonoční střílení?
 
BTW teraz som zas prehral, zobrazilo sa okno, s otázkou či chcem podplatiť ten tajný výstrel, či čo. Len som si klikol do okna s výsledkom súboja a okno podplatenia nenávratne zmizlo takže zase smola... Toto som teda nečakal... A čiastočne to vysvetľuje, prečo som o tom podplatení dlho nevedel... Netreba klikať na "NE", stačí kliknúť kdekoľvek inde. To mi príde trochu dosť nepodarené. Ale čo by som asi chcel od tejto hry... :)

Vytvořila jsem jednoduchý obrázkový návod, abys to pochopil, jak to udělat. Pokud chceš platit nugáty, můžeš dokonce první krok vynechat.

NeGenius.png

PS: šipky ukazují tam, kam bys měl kliknout, kdybys nepochopil.
 
Vytvořila jsem jednoduchý obrázkový návod, abys to pochopil, jak to udělat. Pokud chceš platit nugáty, můžeš dokonce první krok vynechat.

Zobrazit přílohu uživatele 2290

PS: šipky ukazují tam, kam bys měl kliknout, kdybys nepochopil.
Ja som to už pochopil, čo je zrejmé, z toho čo som napísal... Alebo nie je? :D Ale možno to by to mohlo pomôcť niekomu, kto bol na tom ako ja.
PS: Ak chceš mať ten návod kompletný a plnohodnotný, tak si tam dopíš, že akonáhle vyskočí okno "Duel prohrán", tak sa nesmie nikde inde klikať, než na tlačítka v tvojom návode, inak to okno zmizne a víťazná šnúra končí.
 
Ahoj,
nedokážu ti přesně odpovědět na tvuj dotaz ale dle mého když začneš pod 110 lvlem a následně uděláš ten 110 lvl tak by jsi měla mít možnost dojet tu serii ukolu pod 110.
Pokud se změní nebo budeš mít jinou zkušenout určitě napiš ať to víme třeba i do příště když něco takové udělají.
Nejsem dědvševěd tak se omlouvám protože to určitě není odpověď kterou jsi čekala.

z3l1
tak jsem dělala tu úkolovku a zasekla jsem se na vítězství v dobrodružství. Při levelu 111 mi skočil další úkol a pak jsem měla vítězství 2x a taky mi to dalo ten mufin 2x
 
zasekla jsem se na vítězství v dobrodružství. :D splnit Ringo je ve městě na vítězství v dobru je dlouhá trať,asi zase zkusíme za rok :D
Jako tyhle úkoly jsou k nezaplacení :D
Loni jsem si tu už stěžoval, že tenhle požadavek je naprostá s prominutím prasárna :mad: Nejideálnější by asi bylo, aby tyhle úkoly měly dvě verze a ten. co nechce dobro, by si vybral tu bez dobrodružství. Když už není řešením pouhý požadavek na účast.
 
Nejhorší je, že lidi jsou schopný nadávat i těm příležitostnejm hráčům, kteří aspoň "vědí o co gou" a snažej se. To je pak na pytel a jen se to dotyčným ještě víc znechutí. Celý je to ale hlavně vina INNA, který za celou dobu není schopný ani udělat třeba takovou úpravu, aby si člověk mohl vybrat tým a domluvit se třeba s pár dalšími hráči co to taky potřebujou jen kvůli úkolu. Pak by nebylo nutný tyhle "machry" vůbec svou přítomností otravovat.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru