• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěž Velikonoce 2021 - Skryté úkoly

Symphie

Člen týmu
Vážení hráči,
zde prosím vkládejte vaše soutěžní příspěvky k soutěži "Skryté úkoly". Vlákno neslouží k diskuzi.


Novinka: Skryté úkoly
Aby byla velikonoční událost ještě více vzrušující, vytvořili jsme si pro vás novou skrytou úkolovou řadu! Co byste měli vědět:
  • Tato soutěž se bude konat od 31. března 2021, 12:00 do 23. dubna 2021, 12:00.
  • Úkoly se pro vás objeví u některých zadavatelů úkolů, pouze pokud splníte skryté požadavky.
  • V každém světě obdrží první hráč, který splní úkolovou řadu a získá úspěch "Velikonoční farmář", vyhraje 300 nuggetů. V každém světě vyhraje jeden hráč, kromě speed serveru, na který se tato soutěž nevztahuje.
  • Chcete-li získat vaši odměnu, zveřejněte screenshot s úspěchem v diskuzním vlákně (nebo kopii zprávy chatu s uvedením, kdo byl první) a svět, kde jste tohoto ocenění dosáhli. Po ověření bude odměna přidělena registrovanému účtu. Tento postup může trvat až 7 dní.
  • Hráč může získat odměnu pouze na jednom světě. Pokud vyhrajete na více světech, zbývající odměny nebudou přičteny.
  • Členové týmu se této soutěže nemohou účastnit.
  • Dokud nebudou vybráni vítězové na všech světech, je zakázáno zveřejňovat informace o úkolech. Pokud hráč zveřejní informace o úkolech, bude ze soutěže diskvalifikován a tedy i bez nároku získat odměnu. Pokud odměnu hráč obdržel, vyhrazujeme si právo ji odebrat.
 
[12:21] Henry:Kinght se dostalo pocty [Velikonoční farmář] jako prvnímu.

Na S9, bohužel ale nemám screen z chatu, protože jsem dostal "osud" a po F5 to zmizelo z chatu. Ovšem myslím si, že to nebude těžké si to ověřit :)

[report=6105858407c97ae937]Získaný úspěch 'Velikonoční farmář'.[/report]

Ještě S1, ale přesně nevím, jestli se odměny sčítají, opravte mě, prosím, jestli to chápu jinak :D

[report=94195075bfbfc45331]Získaný úspěch 'Velikonoční farmář'.[/report]
 

Přílohy

  • tajny_ukol_the-west.PNG
    tajny_ukol_the-west.PNG
    23,7 KB · Zobrazení: 22
Naposledy upraveno:

EREWAN

Člen týmu
[12:25] Henry:EREWAN se dostalo pocty [Velikonoční farmář] jako prvnímu.
Jericho

EDIT: [report=15739120dfd164079e]Získaný úspěch 'Velikonoční farmář'.[/report]
 

z3l1

Člen týmu
[12:21] Henry:Kinght se dostalo pocty [Velikonoční farmář] jako prvnímu.

Na S9, bohužel ale nemám screen z chatu, protože jsem dostal "osud" a po F5 to zmizelo z chatu. Ovšem myslím si, že to nebude těžké si to ověřit :)

[report=6105858407c97ae937]Získaný úspěch 'Velikonoční farmář'.[/report]

Ještě S1, ale přesně nevím, jestli se odměny sčítají, opravte mě, prosím, jestli to chápu jinak :D

[report=94195075bfbfc45331]Získaný úspěch 'Velikonoční farmář'.[/report]
  • Hráč může získat odměnu pouze na jednom světě. Pokud vyhrajete na více světech, zbývající odměny nebudou přičteny.
 
Pokud by chtěl Kinght odměnu na světě 1 a nebyl by někdo jiný přede mnou zde je report o splnění
[report=610714965f61441608]Získaný úspěch 'Velikonoční farmář'.[/report]

za svět 9 ;)
 

z3l1

Člen týmu
s1 - vybráno - Knight (pouze jedna odměna ve výši 300 nuget)
s9 - vybráno - Knight (bez odměny)
Arizona - vybráno - Nargaroth
Colorado
Dakota - vybráno - HIV-
Eldorado -
Florida - vybráno - m1ronn
Georgie
Hudson - vybráno - kraak
Indiana - vybráno - Isuzu
Jericho - vybráno - EREWAN
Klondike - vybráno - polkoi

Takže ano ještě se čeká.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já mám splněno na Eldorádu, ale nevyskočila mi hláška, že jsem první. Tak kdyby se náhodou řešilo další pořadí, tak se hlásím. :)
Našla jsem, že jsem byla druhá při splnění úkolu.
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
Zdravim,
zeptám se zda bychom toto již mohli uzavřít a rozdat odměny. Lidi už měli šanci to splnit i zjistit jak na to.
 
Chcete-li získat vaši odměnu, zveřejněte screenshot s úspěchem v diskuzním vlákně (nebo kopii zprávy chatu s uvedením, kdo byl první) a svět, kde jste tohoto ocenění dosáhli. Po ověření bude odměna přidělena registrovanému účtu. Tento postup může trvat až 7 dní.
Sedm dní již více než 2x uplynulo.
 
Ahoj,

pro získání odměny si musíte napsat ticket. Pokud si napíšete, dostanete odměnu dřív než po datu ukončení.
Pokud si výherce nenapíše budou mu přidány nuggety na účet po datu ukončení.
Viz.: Tato soutěž se bude konat od 31. března 2021, 12:00 do 23. dubna 2021, 12:00.

Legate
 
Nahoru