• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Divoké Kmeny

DeletedUser

Guest
já přebývám na cz7, ale asi brzo skončím protože mě to přestává bavit.. :D The-west je lepčejší.. :)
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem mimo 1 všechny cz servery

zůstal jsem na s3 kde pomalu předávám vesnice protože je jich moc a už to nestíhám
a s8 stejnej nick a kmen Devils
 

DeletedUser

Guest
hrála jsem na 5 zoro2 ale měla jsem hodně vesnic a už se to nedalo zvládnout hodně to zabralo času
 

DeletedUser

Guest
Já hrjau na s7 CZ ,, a hledám do kmene hráče :))) ... jen v K3-K4-K5 a K69 .. jestli by někdo chtěl kmen má 8.000 bodů teprve sem začal a je nás tma 16 ... nebo i víc nevím ani :)))
 

DeletedUser680

Guest
Zdravím
Tak já hraji DK.cz na s2 s4 s6 s7 s8 s9 a DK.sk s1
Jinak bych chtěla pozdravit všechny statečné bojovníky co hrají na s2 a hlavně Xantipu!!Zdar a sílu..ať se daří :smoker:
 

DeletedUser

Guest
S8 ale uz asi zacnem pomaly darovavat vesnicky ... neba mne to todle je lepsi :D
 

DeletedUser

Guest
Něco pro pobavení - dneska mi z každého útoku chodí tato hláška
---------------------------------------------------------------

Návštěva

Tvoje jednotky navštívili Vesnice barbarů (472|612) K64.

Opili jste se tam až do padnutí a teď vrávoráte silně opilý zase domů.
Šťastný nový rok všem hráčům!
 
Nahoru