• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Největší herní hrdina

DeletedUser

Guest
Koho považujete za největší hrdinu všech dob??

Já osobně mám 2adepty.

1)Agent Blazkovitch-z Wolfenstain return.......hlavně proto,že toho tolik unese,a je to takový hrdina ve stylu Ramba

2)Tommy Angelo-z Mafie...............Je mi velice sympatický,hodně toho vydrží,a ta hra mi přijde celkem reálná.
 

DeletedUser3925

Guest
No, normálně do těchto témat nepřispívám, ale tohle mi nepřijde špatné.

Mně osobně se líbil Sam Fisher, ze Splinter Cellu. Hrál jsem jen Chaos Theory, ale byla to skvělá hra, docela obtížná, protože se u ní muselo přemýšlet mnohem více, než u jiných her. Navíc jsem četl skvělé knihy od Toma Clancyho, právě Splinter Cell, podle kterých je udělána tato hra.

Takže já říkám: Sam Fisher.
 

DeletedUser132

Guest
bojovník z assassins_creed (no netuším ako sa volá)
 

Deleted User - 32331

Guest
no přece Illidan nonstop přeměněnej z lovce démonů na démona je neporazitelnej
 

DeletedUser

Guest
když už tak frank lampard ;)
ale jinak asi steven gerarrd z fify 09 :loool:

Nesnáším looserpool! :D :D Z her... hm... tak asi... Z warcraftu by to byl Anub' arak nebo jak se jmenuje, pán podzemí, jinak asi ten Tommy Angelo nebo Paulie z Mafie :) A jinak "já" jakožto hráč her, kde je hrdina beze jména :) :D
 

DeletedUser

Guest
Strýček Mario :D.Víte kolik je s ním her na Nintendo DS lite?
 

DeletedUser

Guest
Me se libil ten borec z jedne starsi hry.Jmenovala se Carmagedon.Ale nevim jak se jmenoval.Jestli mel vubec jmeno.


 
Nahoru