• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

The west v mobilu

DeletedUser

Guest
Tak jsem našel jeden obchod kterej vypadá docela slušně...bohužel se vás nemůžu zeptat jestli se mnou souhlasíte protože pan moderátor si myslí že bych tu dělal reklamu takže si to vyřešte s nim...

...ach jo, tady už se taky nesmí vůbec nic...
 

DeletedUser

Guest
Reklamu přeci můžeš dělat pouze na konkurenční hry a dokonce zde o nich diskutovat a doporučovat.
Ovšem když se tu někdo baví i o antireklamě obchodu, je jeho diskuze smazána.
Moderátore, tohle je fórum ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nn já jsem vám jen napsal stránku kde měli u5i asi o 200kč dražší ale měli u toho obchodu 4 hvězdičky tak sem se vás chtěl zeptat jestli to mam radši koupit v tomhle než v hypershopu a oni mi to smazali a přišla mi soukromá zpráva s tim že tady dělam reklamu...no nic tak se to asi nedozvíte když si tu někdo hraje na důležitýho a maže mi každej příspěvek...
 

DeletedUser

Guest
Můj rejstřík asi nedovoloju stěžovat, ale podle mě to na o2 nebyla reklama. kdo by ho koupil za 8 tisíc něco...
 

DeletedUser10897

Guest
a čo tak Sony Ericson Vivaz má ho niekto rozmýšľam nad ním ale neviem či v ňom ide the-west nemohli by ste mi poradiť ?
 

DeletedUser8084

Guest
Som Slovák tak dúfam že budete rozumieť všetkému lebo v češtine som radšej nechcel písať aby som nemal všade chyby

cawte ja mám od augusta Orange Boston na nete mi toho ide dosť veľa v škole vždy pozerám na ňom videá a tak akurát na väčšinu vecí potrebujem flash player ale keĎ som si ho stiahol ( musel som hľadať apk lebo to má operačný systém android) tak mi ho nechce nainštalovať ak niekto vie o nejakom inom čo by mi mohol ísť tak prosím napíšte sťahoval som myslím najnovší
a čo sa týka TW tak to mi načíta mapu a všetko ostatné základné ale keď chcel napr otvoriť prácu alebo oznámenie tak naskočí okno ale nič na ňom len celí čas ukazuje že načíta

displej to má myslím 3.2 palce
 

DeletedUser

Guest
Na flash potřebuješ android 2,2 froyo a procesor ARMv7.
 

DeletedUser

Guest
Pročet jsem celé vlákno a asi bych tu měl uvést pár věcí na pravou míru.

1) Tvrdit, že z na žádném mobilu není dobrý zvuk je blbost. Pokud máš tu mp3 v mobilu ve slušný kvalitě (bitrate třeba 320kbps) a k tomu kvalitní sluchátka, třeba nějaký kossy (např. Porta Pro), nebo Sennheisery, tak z toho dostaneš HODNĚ kvalitní zvuk ;-) (mám nokii 5800 a s Portama Pro je skvělej zvuk a basy jsou víc, než kvalitní)

2) Po roce zkušeností s Nokii 5800 musim říct, že když jsem ji před rokem kupoval, tak to byla asi nejlepší volba za ty peníze, ale v dnešní době bych určitě upustil od Symbianu (protože je starej, pomalej a nevim, jestli je to procesorem mobilu, kterej tušim jede na 433Mhz, nebo systémem, ale čim dýl to používáš, tím pomalejší mobil je a to znatelně) a přešel určitě k Androidu

3) Nekupuj mobil s odporovým dotykovým displejem. Když jsem kupoval svoji nokii, tak jsem si četl rozdíli odporového displeje a kapacitního a stručně řečeno odporový reaguje na dotek vždy, i když máš např. rukavice, které nejsou vodivé, protože kapacitního se musíš dotýkat pouze vodivýma věcma.. To zní jako výhoda, ale skutečnost je jiná. Zkus si mobil s kapacitním displejem a zkus se ho dotknout co nejjemněji a zjistíš, že mobil reaguje na dotek VŽDY, zatim co odporový musíš fakt zmáčknout, aby to mobil zaznamenal, proto se mi občas stává, že něco musím stisknout víckrát.. Fakt pokud můžeš, tak to ještě promysli, protože kapacitní je prostě lepší ;-)..

Sorry za sloh a doufám, že jsem pomohl ;-)

PS: TW na Nokii 5800 nejede moc slavně, protože například moc nefunguje zavírání oken, jako je například "Oznámení" apod.. Nejde posouvat mapa a nevim co ještě. Maximálně se mi povedlo přečíst oznámení o práci a poslat se spát ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nekupuj mobil s odporovým dotykovým displejem. Když jsem kupoval svoji nokii, tak jsem si četl rozdíli odporového displeje a kapacitního a stručně řečeno odporový reaguje na dotek vždy, i když máš např. rukavice, které nejsou vodivé, protože kapacitního se musíš dotýkat pouze vodivýma věcma.. To zní jako výhoda, ale skutečnost je jiná. Zkus si mobil s kapacitním displejem a zkus se ho dotknout co nejjemněji a zjistíš, že mobil reaguje na dotek VŽDY, zatim co odporový musíš fakt zmáčknout, aby to mobil zaznamenal, proto se mi občas stává, že něco musím stisknout víckrát.. Fakt pokud můžeš, tak to ještě promysli, protože kapacitní je prostě lepší ;-)..

Ta tyčinka kterou se ten dotykový disple ovládá, funguje u obou druhů těch displejů. Lépeřečeno je vodivá? Rád bych si pořídil nokii N8 a nerad bych aby ta tyčinak nereagovala.
 

DeletedUser

Guest
Ta tyčinka kterou se ten dotykový disple ovládá, funguje u obou druhů těch displejů. Lépeřečeno je vodivá? Rád bych si pořídil nokii N8 a nerad bych aby ta tyčinak nereagovala.

Já mám u nokie stylus plastový, tudíž si myslim, že na kapacitním displeji nebude fungovat, ale pokud si koupíš N8, tak si myslim, že k ní dostaneš stylus pro ni dělanej, tudíž vodivej..
Jinak jsem teď kupoval mamče k mobilu stylus, kterej funguje jak na kapacitních, tak na odporových.. Sehnat se dá od nějakejch 100Kč ;-)..

EDIT: Teď jsem koukal na mobilmanii a uváděj, že v základním balení stylus není, tudíž můžeš valit bez něj (což dělám nejčastěji a je to nejpohodlnější, kor u Tebe na kapacitním displeji to bude pohoda) a nebo si ho můžeš koupit. Pokud se ho rozhodneš koupit, tak to musí být stylus přímo pro kapacitní displeje ;-)..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
U těch nokií a u té N8 ta tyčinka právě vůbec není, ale já ji chci používat. Byl jsem v obchodě a chlápek mi povídal, že už se to dene nepoužívá a že je moderní na to sahat prsty. Já právě ale nechci to ohmatávat, ale dělat to tou tyčinkou. a když si nějakou koipím mimo, tak aby na to byla vhodná. Někteří ti prodejci mají v hlavách vážně seno. důležité je pro ně že mají stylově zařízenou prodejnu ale se zákazníkem jednat neumějí.
 

DeletedUser

Guest
U těch nokií a u té N8 ta tyčinka právě vůbec není, ale já ji chci používat. Byl jsem v obchodě a chlápek mi povídal, že už se to dene nepoužívá a že je moderní na to sahat prsty. Já právě ale nechci to ohmatávat, ale dělat to tou tyčinkou. a když si nějakou koipím mimo, tak aby na to byla vhodná. Někteří ti prodejci mají v hlavách vážně seno. důležité je pro ně že mají stylově zařízenou prodejnu ale se zákazníkem jednat neumějí.

Tak tohle chování bych tipoval na O2, mám pravdu ? Stylus fakt koupíš v podstatě jakýmkoliv internetovým obchodě s elektronikou (já kupoval na alze, ale jinak to určitě prodává třeba mironet, nebo czechcomputer).. Pasovat ti stoprocentně bude, pokud to bude stylus pro kapacitní displej. Prodávaj se většinou univerzály..

http://www.alza.cz/SearchAdvanced.asp?EXPS=stylus ;-)
 

DeletedUser7906

Guest
Já mam HTC wildfire..tHE-WEST mi jde v pohodě..jediná nevýhoda je,že neobsahuje tu tužku,a ani mobil nemá místo na tu tužku , kdybych is jínáhodou dokoupil.. :) ale jinak jsem hodně spokojenej :) ..3,2 palce rozlišení,5 megapixelů foťák,OS-Android,Rychlost procesoru: 528 MHz, ..podívejte se sami: http://mobilni-telefony.heureka.cz/htc-wildfire/specifikace/
 

DeletedUser

Guest
já se na mobilu nemůžu pohybovat po mapce... to mě štve, ale zadat práci můžu :)
 

DeletedUser9990

Guest
Na LG OO to jede vcelku dobře,akorát náhled oznámení z duelů se strašně dlouze načítá.Jediné co jsem nezkoušel je bitva-pevnosti.
 

DeletedUser10414

Guest
ja mam SE xperia x10 mini pro, a west mi tam nejde, načtou se pouze světy a když kliknu tak nic.
 

DeletedUser

Guest
LG OPTIMUS ONE JE dobrje mobil s andoridem 2,2 a docela ujde najdete si o mobilech recnze a uvidíme ne ? :
 
Nahoru