• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kmen - diskuze

těch 30 luků a 15 pušek na tenhle úkol vypadá hrozivě, ale padají vždy i na každou desetiminutovku a motivace na to nemá vliv, takže je to celkem pohoda
 

DeletedUser

Guest
chtel bych se zeptat kolik potrebujete zlateho prachu...myslel jsem ze 9 ale ted jsem se koukal na wiki a tam se pise jan 5 tak se teda ptam kolik?
 

DeletedUser7836

Guest
Musíš mať naozaj 9x prach.
Ospravedlňujem sa.. Robil som to neskoro v noci, ledva som videl na monitor. Chybička se vloudila.
 

DeletedUser

Guest
Co jsem koukal na tw-db, tak tam zatím nesvítí žádná odměna na konci questu?
To tam žádná není, nebo se jen o žádné neví?
 

DeletedUser

Guest
Takže se zatím není důvod proč vzrušovat:-)
Kvůli ocelovce rozhodně takovou srandu podstupovat nebudu
 

DeletedUser

Guest
pro ty, co to už plní mam dotaz. Na s6 sem začal hledat totemy, jen u jedné nápovědy si nejsem jistej a to, že musim hledat v dole. Víte někdo něco víc? Tři jsou práce jsou tedy jisté a to ploty, drahokamy a železo
 
už jste někdo našel ty totemy?
úkol mám přijatý, meditace u svaté skály také za sebou, už takovou dobu spravuju ploty... a totem nikde :mexikán:
nebo na to je ještě nějaká speciální podmínka?
 

DeletedUser

Guest
už jste někdo našel ty totemy?
úkol mám přijatý, meditace u svaté skály také za sebou, už takovou dobu spravuju ploty... a totem nikde :mexikán:
nebo na to je ještě nějaká speciální podmínka?

Musíš si u té skály postupně nasadit zvířata s úkolu ZVÍŽECÍ DUCH a splnit s nimi úkoly,teprve pak musíš jít hledat totemy.
 
Mě by zajímalo, co se bude dít, až dojdu u úkolu s vyjednáváním míru, u této práce až na nulovou motivaci. Jestli to němá být nějaký pošťouch k nějaké nebývalé události. Jakože by se z toho vyloploo cosi nevídaného.
 

DeletedUser

Guest
Dostal sem úkol : patrony,pušky a luky
patrony jdou poshánět,ale pušky a luky ne..když je koupím na trhu-nezobrazí se mi v pnění
úkolu..je v nějaký háček?
 
Dostal sem úkol : patrony,pušky a luky
patrony jdou poshánět,ale pušky a luky ne..když je koupím na trhu-nezobrazí se mi v pnění
úkolu..je v nějaký háček?

Chyba je na tvé straně, ty pušky a luky nejsou ty které kupuješ. Tyhle ani koupit nemůžeš, oni se ani nedají prodat. Pušky a luky získáš jedině z dvou prací a to v tom případě až se dostaneš v sérii toho úkolu, přímo k tomu qwestu který je po tobě žádá. Z těchto prací dostaneš ty pušky a luky, jinak je nezískáš, jiné zbraně do toho úkolu samozřejmě nepasují.
 

DeletedUser10935

Guest
Splnila jsem úkol "Setkání kmenů" ale následující úkol "Úklid" se mi nechce otevřít.
Jsem na stanovišti Waupeeho město, mám splněné všechny 4 stezky, jsem level vyšší 100, ale jak říkám, úkol se nezobrazuje. Nebo napřed musím mít všechny 4 totemy, aby se zobrazil?
Prosím o radu, nebaví mě pořád pobíhat po mapě a zjišťovat co dál. Díky.
 

DeletedUser

Guest
A splnila si u úkoly od Waupeeho? Ten úkol, kde musíš 8 hodin dělat práce chytat bandity, lovec odměn a skoncovat s bandou?
 

DeletedUser1318

Guest
A splnila si u úkoly od Waupeeho? Ten úkol, kde musíš 8 hodin dělat práce chytat bandity, lovec odměn a skoncovat s bandou?
To je právě to "setkání kmenů", to už má hotové.
Mám dojem, že musíš jít na místo "Svatá skála", kde získáš totemy.
 

DeletedUser6556

Guest
zkus použít tento script, schválně, co ti to napíše ;) javascript:AjaxWindow.show('quest',{quest_id: 711},'711');
 
Nahoru