• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser9890

Guest
Díky :)

Začnu asi dělat RS návody co byste chtěli vědět? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1. "S" se píše opačně :D
2. Tutoriál se má jmenovat asi "TapyCz Redstone" a ne "Redsone"
3. Jinak hezký :)
 

DeletedUser13335

Guest
Víc dílů v horší kvalitě ;-) A návrh na další RS návod mám...Dělej své vlastní návody co si sám vymyslel je to zajímavé ;-)
 

DeletedUser

Guest
Trailer pro 1.8
[YOUTUBE]tYoO9XkCCHg[/YOUTUBE]
Jen jsem si řekl, že by vás to mohlo zajímat :)
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem, bohužel pořád nedokážu říct, jestli se mi tento update líbí nebo ne.
Zdá se, že se to začíná více blížit k Terrarii - noví mobové, nový systém boje, dungeony,...
To se mi příliš nelíbí.
Expení taky nic moc.
Ale zase se mi líbí nové změny v generování krajiny a zvýšení horního limitu světa...
 

DeletedUser

Guest
No jinak, Minecraft už taky hraju nějakou dobu (asi od té doby, co jsem přestal přispívat na fórum :D). Baví mě výmýšlet redstone obvody, ale na nic moc jsem nepřišel. Nejužitečnější, co jsem zatím vytvořil je velice levné vypínání/ zapínání světla pomocí pístů.

Malý návod pro ty, které to zajímá:
[SPOIL]
[SPOIL]
2lcxxev.png
[/SPOIL]

Funguje to na základě faktu, že píst propouští světlo (pokud nevěříte, otestujte si sami).
Pro zapínání/ vypínání stačí navést redstone a páčku na glowstone ;)

(celé je to samozřejmě pod zemí)

Výsledný efekt:
[SPOIL]
ehlwch.png
[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
1.8 už je možné stáhnout!!!!
Odkaz na stáhnutí na minecraft fóru

Je to vlastně beta verze beta verze :D Už ji testuju, každou chvíli mi to padá a je tam dost bugů, ale stojí to zato.

EDIT: Zkouším abadoned mine shaft. Prozkoumávání trvá hodiny. Modří pavouci se můžou stát opravdu otravnými, protože nevím, jak se vyléčit z toho jedu. Aspoň že odměna není vůbec špatná: několik diamantů, zlata, železa a spousty kolejnic :) Teď ještě najít cestu zpátky :(
Z jídlem nemám vůbec problém, například v truhlách v mine shaft je hodně často chleba. Taky jsem potkal svého prvního endermana, no a zabil mě no :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Tak už také zkouším... Taky jsem se dostal do mine shaft a jak jsi říkal, stojí to za to! Ale nějak jsem se tam ztratil :D

Dodávám screeny... (Přiznávám, použil jsem InvEdit, ale to bylo jen v rámci zvědavosti ;) )

[spoil]
20110910140109.png
[/spoil]
[spoil]
20110910135727.png
[/spoil]
[spoil]
20110910140309.png
[/spoil]
[spoil]
20110910140726.png
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Našel už někdo z vás ruinu? Já včera, je pěkně velká :)
Vesnici jsem našel taky, ale NPC budou až v 1.9 :(
 

DeletedUser

Guest
Škoda, na ty NPC vesnice jsem se těšil nejvíc. Doufám že budou co nejdřív
 

DeletedUser

Guest
sem začátečník a našel jsem red stone, čím ho možu rozkutat? krumpáčem to jde ale nic po něm nezůstane (jako abych si ho vzal.).
Co je to prosím za kamen takový šedý z světle hnědýma tečkama
a ta vesnice je kde?
díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Stehna jsou hlad, pokud to máš plné, dobíjí ti to životy a to pod tím jsou EXPy.
 
Nahoru