• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No světy a potažmo celá hra vymírá. Je to bohužel poslední šance jak hru zachránit.
 

DeletedUser

Guest
diskuze

ak to ovsem opravia, kedze to stale nefunguje. Rucne iba spustili script minuly tyzden len aby to ludom pripisalo odmeny. Ale zasa to nejde, tak to hadam doriesia, kedze inak nema vyznam plnit uspechy ked to je posahane.

Tak to mi raději ani neříkej, bo mám 15395 bodů úspěchů a kdybych měl přijít o odměny, tak už s tím vážně seknu:střelec:
 

DeletedUser1318

Guest
A z nových multiúčtů obava není?
Hra umírá na něco jiného, než že neláká nové lidi.
 

DeletedUser9615

Guest
Zajímaví spusob jak nalákat nové lidi, bohužel to přinese spoustu multiučtů
 

DeletedUser5921

Guest
Vitam upravu duelu, ale nechapu proc bude mozny ten reset! to zas aby chudacci odporaci, co opruzovali mohli snadno udelat snadno a beztrestne udelat reskill... to je opravdu na hlavu postavene. neco se zmeni a hned se da moznost, aby se mohli zmenit i oni. opravdu mam pocit, ze nad lidima co ted hraji odpor, nekdo drzi ochrannou ruku.

p.s. doufam, ze mam jen zlou predstavu jak to bude fungovat.
 

DeletedUser

Guest
Vitam upravu duelu, ale nechapu proc bude mozny ten reset! to zas aby chudacci odporaci, co opruzovali mohli snadno udelat snadno a beztrestne udelat reskill... to je opravdu na hlavu postavene. neco se zmeni a hned se da moznost, aby se mohli zmenit i oni. opravdu mam pocit, ze nad lidima co ted hraji odpor, nekdo drzi ochrannou ruku.

p.s. doufam, ze mam jen zlou predstavu jak to bude fungovat.

Co to meleš? Úprava duelového systému je zásadní věc, která ovlivní všechny hráče, ať s odolnostma nebo taktikou, vystupováním. Proto je dána šance provést úplný reskill, ať si každý vybere. Takže si klidně i ty můžeš nastavit schopnosti tak, aby jsi mohl opruzovat ostatní, OMG

PS: Odporáka jsem nikdy nehrál:)
 

DeletedUser12400

Guest
hraci co zacali nebou budou hrat west to maj maj mnohokrat lehci kvuli updatum nez sem zacal hrat ja. v aukcich se da koupit kazdy produkt a ja jsem to ty produkty musel hledat. kdyby to bylo davno tak sem o nekolik levelu vys
 

DeletedUser13335

Guest
né...

Jsem hodně naštvanej z tohohle updatu.... to jak bude vypadat oznámení...FUJ !...a změny v duelách...panebože :(

Doufám že to sem daj až za rok aspoň
 

DeletedUser9733

Guest
Toto je první update, na který se opravdu teda netěším a přeji si ho co nejpozději :/ Už poslední mě sklamal tím, že zmizely medajle, které jsem chtěl na jednom světě sbírat a teď do toho ještě úprava duelů, to asi znamená konec mé duelnatské kariéry :( Provést reskill na uhýbaní a přesnost je taky k ničemu, tím akorád hráči hodí své schopnosti tam, kde je využijí jen na duel a schopnosti na práci (reflexy, houževnatost, taktika a vystupování) ztratí. Už asi 100 levelů piplám postavu tak, aby byla dobrá jak na útok, tak na odpor a teď abych to po takové době měnil? Fakt ne :( To se radši vzdám duelů a budu se věnovat jen kuchařině

Kdyby tak radši vymysleli konečně něco pořádného...o chátrání budov se mluví už jakou dobu a pořád nic. Nebo se taky mohly přidat nějaké efektyk výrobkům z řemesel..spousta z nich nemá žádné využití
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13335

Guest
Toto je první update, na který se opravdu teda netěším a přeji si ho co nejpozději :/ Už poslední mě sklamal tím, že zmizely medajle, které jsem chtěl na jednom světě sbírat a teď do toho ještě úprava duelů, to asi znamená konec mé duelnatské kariéry :( Provést reskill na uhýbaní a přesnost je taky k ničemu, tím akorád hráči hodí své schopnosti tam, kde je využijí jen na duel a schopnosti na práci (reflexy, houževnatost, taktika a vystupování) ztratí. Už asi 100 levelů piplám postavu tak, aby byla dobrá jak na útok, tak na odpor a teď abych to po takové době měnil? Fakt ne :( To se radši vzdám duelů a budu se věnovat jen kuchařině

Kdyby tak radši vymysleli konečně něco pořádného...o chátrání budov se mluví už jakou dobu a pořád nic. Nebo se taky mohly přidat nějaké efektyk výrobkům z řemesel..spousta z nich nemá žádné využití

Přečti si příspěvěk od pwyll v Otázkách na update 1.33...

Píše tam o tom duelovém vzorci...Shrnu to : Pokud jedeš odpor jen na houžku (bez reflexů) tak změnu moc nepocítíš...Protože se sla houžky jako SEKUNDÁRNÍ schopnost sníží jen o 25 %...ale jako primární schopnost zůstane na 100%...

Ale horší to bude pokud jedeš na taktiku či an charismu..to už pak pocítíš více...
 

DeletedUser99

Guest
Voják byl nejslabší charakter doteď. Ale po updatu bude mít obrovskou rezervu a nebude osattním stačit.
 
Vitam upravu duelu, ale nechapu proc bude mozny ten reset!

Víš jak vůbec mají rozdané schopnosti hráči a kolik je stály přesuny a jak vysoké mají poplatky u šamana. To je pro všechny hráče na přesuny schopností a atributů bez ohledu na to kde body mají. Na starších světech tady na toto čekají, jelikož tam několikrát přesunuli schopnosti, kvůli plnění úkolů a hledání klíče, prémium na reset tam neexistuje. Tady vůbec nejde o to aby si někdo přesunul pár bodů a udělal z odporáka uhýbače.


Voják byl nejslabší charakter doteď. Ale po updatu bude mít obrovskou rezervu a nebude osattním stačit.

Voják že byl nejslabší charakter a bude to mít ještě horší?! No tak to ti akorát řeknu že lepší džouk jsem tento týden neslyšel a nebude to tím že je teprve pondělí...
 

DeletedUser

Guest
No supr, zrovna jsem se z přesnosti a uhýbání přeházel do reflexů:D, uvidím jak hodně se změní ty duely, možná budu muset udělat ten úkol, ale ta taška Buffalo Billa je dobré zlepšení:)
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí nápad sběratelské sady, ale výtvarné zpracování je podle mě příšerné (stejně jako téměř všechna nová grafika). Bohužel čím dál víc uvažuji o odchodu, protože právě krásné obrázky byly to, co mě tady nejvíce drželo...
 

DeletedUser

Guest
Bude v tomto updatu také toto?
[SPOIL]
Bildschirmfoto-2011-09-27-um-16.37.20.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Nie. (Plánuje sa to až do niektorého z neskorších updatov):klubun:
 

DeletedUser

Guest
Můj názor je ten, jaký tu již hodně lidí vyjadřovalo a to jest:

Z The-West se stává věc která se mi nechce líbit. Rebuild dobrej to jo..ale proč kurňa měnit grafiku?! Byly tu negativní příspěvky co se týče grafiky? Neviděl jsem ani jeden, dále máme tu krásnou věc a to jest Poker...nedotažený, zbytečný...Update 1.33 bych nestavěl na nových věcech..pouze bych opravil ty co jsou k ničemu a pak pomalu přidávat nové věci...Grafika kterou zavádějí se mi nechce ani trochu líbit, opakuju se ale proč ji měnit? Momentální grafika je krásná, dostačující, nové Avatary zbytečné, k čemu točící se revolvery? Myslím že z těch mi spíš rupne v bedně...

Dík za prostor k vyjádření názoru Svobodis
 

DeletedUser

Guest
Upřímě? Totálni přehoz z úkolu? No paráda! Fakt nic lepší sme si přát nemohli, to rovnou každému rozdejte zlatou pušku a je to ...

Leda že by ten úkol mohli udělat pouze hráči, kteří mají duel. ch.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru