• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

16 ocelových bední...výsledok?

DeletedUser

Guest
Dá.. ja som našťastie nikdy až také nešťastie nemal, ale každá vec, čo sa dá kúpiť mi je zbytočná..
 

DeletedUser2814

Guest
To mě z ocelové bedy vypadla Natova Mačeta. V bednách jde bohužel pouze o štěstí.
 
berte to tak, ze zisk bedny (kde neni garantovana min cena predmetu uvnitr) je znacne zavisi na stesti (ja vim v dlouhe bitve se to vetsinou nejak poprumeruje) - tj. pokud mate bednu tak jste na tom porad lepe nez napr. nekdo kdo schytal/vystrelil o dva kriticaky mene/vice popr. mel jen o trochu vic stesti/smuly v uhybech .. kde si maj stezovat tyhle lidi, kteri sice maj kotel expu ale zadnou bednu ?
 

DeletedUser

Guest
Slyšel jsem, že cenu v bednách by mělo částečně ovlivňovat prémium vyšší příjem. Co si o tom myslíte?
 

DeletedUser7904

Guest
Myslím ,že jedny má z úlohy(Za advent. kalendár) a druhé za úspech (10x modlenie na Vianoce) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Má niekto nejaký overený spôsob, alebo sa musím spoliehať čisto iba na moje neskutočne slabé a žalostne nízke šťastie? :D
 

DeletedUser

Guest
nekdy v budoucnosti by mela prijit uprava beden:
dreveny - veci do 5K
kovovy - nad 5K
ocelovy - nad 10K

otazka je kdy a zda vubec...
 

DeletedUser14526

Guest
Teď je ten systém opravdu na nic, dnes mi z truhly se železnými pláty spadla černá stuha :/
 

DeletedUser

Guest
No oceliek už bolo 17...zase ma "systém" nesklamal a dal mi dalšiu blbosť...Tak som si povedal že už nebudem podporovať INNO nugetami.Hotovo.
 

DeletedUser8084

Guest
ja som tam vždy našiel len veci čo si môžem kúpiť v obchodoch
a dokonca často nájdem v drevených lepšie veci ako v oceľových alebo železných
niekedy mi to pripadá ako naschvál v drevenej nejaké nohavice s predajnou cenou nad 7k a v ocoľovej len nejaká blbosť lacná

už by sa mohli polepšiť a nejak to napraviť
 

DeletedUser

Guest
je to taky zvlastni,mam premium na vetsi prijem (vetsi stesti).pred kazdym otevrenim se pomodlim a oteviram bedny ve svatecni sade s talismanem jako nahrdelnikem.a musim rict ze mi tam padaji porad pekne veci.sice ne treba ty Top,ale rozhodne ne kraviny.
 
Nahoru